• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
šak v něčem věci máte ne? an něčem jíte mi taky celkem dlouho neměly nic......ted máme něco le není to to co bych si sama ybrala ale vyřazenej nábytek od někoho jinýho...
27. lis 2009 ve 23:48  • Odpověz
autor
Tery ale uvědom si kolik je tobě a kolik mě( ve 22 sme tu měli akorát postel a bylo mě to jedno. te´d to nemyslím jakkoliv zle) , já se tady ve 30 zadlužím na 30 let a dlouho si na nic nenašetřím. Tak tam nebudu žít jak šupák jen abych byla v novostavbě.
27. lis 2009 ve 23:51  •  2 děti  • Odpověz
to poslední? no tak sem ti tam šupla co je aspon trocha reálný....tož sory no
27. lis 2009 ve 23:51  • Odpověz
tak nevim co je hnusnější esi to cos napsala ty nebo to že ti pošlu drahej barák
27. lis 2009 ve 23:53  • Odpověz
je mi to jasný, bez určitých věcí se dá žít..ale né nad poměry..
já bych ais brala něco jako co se dá časem třeba zrekontruovat, nebo nadstavit..a tak...
ale pořád mi příd elepší ve 30žít ve městě v bytě něž 50 koláků od brna náké dědině odkad se v zimě nevyhrabeš ve stejným rozměru jako máš ted byt možná je hnusný tohle ale já si to prostě mylsim no........
27. lis 2009 ve 23:54  • Odpověz
a ještě jeden menší detail je že ve 22 si neměla dvě děcka kterým je prdel kolik ti je ale chcou někde a nák bydlet
27. lis 2009 ve 23:55  • Odpověz
tery, ale to mi se nevyhrabem ani z Ivanovic :unamused:
27. lis 2009 ve 23:56  • Odpověz
autor
Veru šak proto hledám to co hledám. :wink:

Tery já sem tím nemyslela nic proti tobě, ale pro tebe sou ty domy co hledám barabizny, ale aspoň si je můžu dovolit a k tomu vybavení. To víš že bych brala novostavbu, ale holt to nejde.
27. lis 2009 ve 23:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Terčo tys to vůbec nepochopila.
27. lis 2009 ve 23:57  •  2 děti  • Odpověz
luci..se mi ale líbí starší domy..mají svoje kouzlo..
i když novostavba je podle tvých představ....ale v této době pro jinou vrstvu lidí
27. lis 2009 ve 23:58  • Odpověz
nebo spíš, v jaké koliv době
27. lis 2009 ve 23:59  • Odpověz
hlavně se nerozčilujete děvčata
27. lis 2009 ve 23:59  • Odpověz
autor
Já se nerozčiluju, ale vím že na nějaké postupné dokupování a rekonstruování nebude. A ty Tery když sem to teď četla znova, motáš moc věcí dohromady a možná působí i medovinka..nechápeme se...
28. lis 2009 v 00:01  •  2 děti  • Odpověz
ok ale přece jen se dostaneš do brana líp z ivánek než odkudsi z prdelovic okres hodonín...to mi nevykládej.....

pro mě nejosu přeci barabizny šecko.ael některý fakt jo

a něco proti to beru páč si mě tím nasrala chápu že chceš vlastní bydlení ael to chce asi každej..i já byt je mi tak málo a v tom věku nevidím tak vlekou roli...tebe berou jako klienta s historií kterýmu pučí mě ne páč sem nikdy nemakala nemohla si nic našetřit takže nám hypo nedaja aj kdybych se posrala a v 15 děcka bude strašně tankovat že budemem moct konečně někam přestěhovat
28. lis 2009 v 00:02  • Odpověz
jj..mwdovinak zahřeje..
jen jsem si to tak nějak myslela, že by to třeba mohlo fungovat, jako, že za nějakou dobu by se našetřilo na novej nábytek..ale asi nevím :sweat_smile: ..jen tak mi to přišlo, že by to bylo dobrý..
28. lis 2009 v 00:04  • Odpověz
mě prostě příde jedno esi cpeš love do baráku kterej ti poatupně padá na hlavu bo si to postupně vybavuješ nábytkem
28. lis 2009 v 00:06  • Odpověz
mopžná plemtám pičoviny a blbě to formuluju ale v podstatě věci s tím budu souhlasi ti za střízliva a fakt ti nechchu kazit radost...to ne.......
28. lis 2009 v 00:07  • Odpověz
autor
Veru no nenašetřilo, když budeme dávat tolik peněz pryč.

Terko vidíš všechno černobíle. Buď novostavba nebo barabizna.

A s tím věkěm bych ještě něco měla, ale radši už držím hubu.
28. lis 2009 v 00:09  •  2 děti  • Odpověz
já spíš myslím, jestli má Luci, i jiný řešení, než se takhle přestěhovat??....ono s vdouma malejma dětma v jejich bytě by bylo zajímavý..ale toť můj názor...
28. lis 2009 v 00:10  • Odpověz
nevidím černobíle to přeci není pravda z fote se mi líbilo to kobilý....a to novostavba nebyla ne?!?!?

klidně to pust do placu spon to promelem pořádě se vším všudy je n hovno se nasírat po kouskách
28. lis 2009 v 00:11  • Odpověz
veru ale my máme pkojově stejně velkj byt jak oni....sice máme mikro ložnici ktrerou ale nemužem ju použíat páčby sem nebyli u kikiny
28. lis 2009 v 00:12  • Odpověz
tery :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ta poslední věta byla hezká..jen hovno se nasírá po kouskách :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 00:13  • Odpověz
bože do každého příspěvku vložot sprostý slovo at to smáznou at to nikdo nečte :grinning:
28. lis 2009 v 00:13  • Odpověz
tery..aha..já nevím jak to máte vy,a le mi v podstatě máme taky 2+1 a kdo tu byl tak uzná, že v rámci zdravýho žití by jsme tu víc než ve třech být nemohli :angry:
28. lis 2009 v 00:14  • Odpověz
autor
Já si teda nedovedu představit že by sme tu žili ve 4 a za 9 litrů. To už radši za 12 ve svým.
28. lis 2009 v 00:17  •  2 děti  • Odpověz
nojo je to na apiču to bydlení....my máme oficko 2+1 ale je tam kamrloch kam se vejdou 180x180 postele takže jakoby ložnice tak i když se tam na déllku nevejdem ...ael spat se tam dá ted spíme třičtvrtě roku jak lucka pravila v obýváku na fošnách ale sle tam s kikinou no ...je to porstě na hovno no..u vás ještě víc tím že máte podkroví...
28. lis 2009 v 00:17  • Odpověz
jo to je asi další věc..ty prachy
28. lis 2009 v 00:17  • Odpověz
my pllatíme se vším všudy 11 ale nám hypotéku prostě nikdo nedá takže nám enzbývá než cálovat a cálovat a cálovat
28. lis 2009 v 00:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.