• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Veru,ještě že nemáme zbrojní pas!!!!!!!!!!§ :grinning:
29. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
hojte holky hezkou adventní neděli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
asi mě jebne..včřera od 9 od rána do 6 do večera nonstop v kuchyni...dnes od 8 oni sou bez tchyně oplně vyřízený neumí pustit myčku nevijou co kde mají no děs.... všici se jednou napijou a pak si berou další sklinku tak tu lítám jak hadr na holi no něco por mě....fakt je nechápu su nasraná běhám a oni si sedí na řiti a hovno dělaj...asi ušetřím kočku a obětuju někoho jinýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nic du umývat nádobí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako třešnička na dortu je že v kuchyni nemaj teplou vodu takže umývám zhrbená ve vaně..jako u krav čisto že by se pomale dalo žrát ze země a tady prd..asi to nevydržím a trocha si ulevím..tatínek si 3x denně vaří čaj co smrdí jak bolavá noha v takým udělátku na čaj jak se to hodí do hrnka a co myslíte že s tím udělá ..nic nechá to tam takže se v tom pak musím hrabat rozšroubovat.... tak chlastám a kouřím jak sádrovej ježek :grinning: bude to ode mě znít neuvěřitelně ale opradvu bych byla ráda kdyby tu tchyně byla má je fakt vychovaný tak že všechno dělá ona nechápu takže holky bacha na to
29. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak to by bylo něco na mě, se starat o takovou bandu...jj jaký si to uděláš takový to máš
jo ten zbroják by se hodil.. :angry:
29. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Ahoj,
Tery vydržaj, zítra jedeš pryč. :wink:

Tak domek v poho, ale opět by muselo slevit...chtělo by to zateplit a nová okna..minimálně..
29. lis 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
a kde jste byli dneska?
29. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
V těch Borkovanech u Těšan.
29. lis 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz
hádejte co du dělat? vařit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ne už chcu dom mít svuj "klid" ikdyž ten doma ještě nákou chvílu nebude ale už mě to fakt neba..... doma je doma
29. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahojte...
mě je poslední dva dny tak blbě, že už mě to fakt neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tery, tak je trochu usměrni nebo postav do latě :wink:
Jedna mamčina kolegyně si takhle nějak podobně vychovala svoje tři synáčky... od malička jim denodenně vaří nejen obědy ale i TEPLÝ večeře a dnes když je jim něco mezi 25-30 tak když přijede dřív z práce tak vaří do půlnoci nebo když dojede později tak vstává ráno okolo 3 nebo 4 a vyvařuje než odejde do práce, protože pánové si neuměj ani namazat chleba ale HLAVNĚ!! na studenej chleba by asi zdechli :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je u nich nemyslitelný
ženské to přeju, dobře jí tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale lituju budoucí snachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
něco takovýho bych teda doma nechtěla :angry: bych to hnala holí :grinning:
29. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
ahojte, jsem vás dočetla až od pátku od večera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luci, přeju šťastnou ruku při výběru domečku a jak jste to tu rozebíraly s Veru a Tery, tak tě chápu, prostě se nemůžete vydat z peněz s tím, že na něco našetříte - ptže nebude z čeho. takže musíte najít určitý kompromis - tak snad se vám to povede a budete spokojení :wink:

Per, ta paní je asi padlá na hlavu, v tomto věku už by měli vyvařovat oni jí, ne????????????????!!!!!!!!!!!!!!!! :fearful: :fearful: :fearful: pokud si nenajdou rázné ženské, které si je vycepujou, tak teda fakt chudáci ty, které je "vyfasují".

Tery, drž se - jj, doma je doma - už se ti to krátí a jak se zdá, tak i ta kočka to přežila :grinning:
29. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
peti..že by těhu??? :confused: :confused: :confused:

jani..to jsi teda šikovná, že jsi nás dočetla....

hurááá krůta k nám jede :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
veru janča? :grinning:
tož ještě to tu zkulturním což bude hokn minimálně na 2 hodiny a zejtra nehnu ani prstem to si užiju dom a hlavně oc nejdřív vocat pryč....
peti tady je to ještě o něčem jiným..oni by to zvládli kdyby chtěli ale oni si rači sednou na verandu zaserou poslední hrenk kávou a budou nadávat jak nemají co žrat neumí pustit myčku neví ani kde sou ručník a pod....
29. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
jani- kočka to přežila dostala mě svou neoblomností :grinning: jkmile se hnu z baráku je u mě at dělám co dělám je jak pejsek n vodítku
29. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
je to normální :angry: :angry: :angry: ?????????? dneska neuvidím superstar :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
se nakonec do té číčíč zamiluješ a vezmeš si ji ssebou :grinning:
29. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Veru jak to??
29. lis 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Táá moje krůtečka je v mražáku :dizzy_face:

Jani dííííííky!!!!!!!!!!!!!!!
29. lis 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
uvidím.... :dizzy_face:
jsem si myslela, že budu muset opracovat ptáka a vyřešila jsme to jinak :dizzy_face:
Jani taky moc děkujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Ten Chodur je plantal....Veru nezlob se.. :wink:
29. lis 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
A jak si to vyřešila? Dělá to Ondra?? :grinning:
29. lis 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
plantal je...to se mu musí nechat,a le pořád lepší než krysí muž bendig :grinning: :grinning:

néé..jsem to vrzla na mráz a je..kozy rychle nasolila a zítra se uvidí
29. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Aspoň ale krysák všechno nezpívá na jedno brdo... :grinning:
Taková hezká písnička a co z ní udělal...
29. lis 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
mě se líbila.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..asi je to o sympatiiích
krysák u včeho dělá debilní ksichty a ještě u toho sičí :angry: :grinning:
29. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Fakt se ti to líbilo?? :confused:

A Bendik nesyčí, ale ksichty jo, to dělá..
29. lis 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
syčí jako prase..nebo jako had :grinning:
29. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
prase je Chodur :grinning:
29. lis 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
LUCIE!!!!!!!!!!! :grinning:
29. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Budeš mě nenávidět?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Týý jo taky slušná hrůza :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
holky, ve středu jedu pryč, takže do té doby potřebuju vědět ten počet lidí na punčochy, tak mrkněte na srazy.
29. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
luci tak už to uznej, že na něho nikdo jinej nemá :grinning: :grinning:
peti jdeš zítra do města?
29. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.