• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
vypadá to, že asi jo, doufám, že budem ráno stíhat, ale kdyžtak vás někde najdem :wink:
a jo, to praní, tak to veru, prosím vem, díky :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
super... :wink: jakým pojedeš kočárem?
29. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Hojte...
jsem poněkud znavená.
Ale všechno uklizený ptáci buď u ledu, nebo rozvežení. Měli to dneska s projížďkou. Škoda, že už si to neužili. (poněkud morbidní)
jsme s r přemýšleli, kdyby nás zastavili policajti a zeptali se nás, kolik vás jede v autě, tak co jim odpovíme. Asi 11 a půl tvora.. (ve většině případů už jen polotvora). Omluvte mě, ale už toho mám dost a mám morbidní humor.

Veru a co by jsi s tím ptákem ještě chtěla dělat? Vždyť jsi ho měla naporcovaný?
29. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Zpěvem ne, ale strašně mi vadí jak všechno zpívá stejně a i jeho chování
29. lis 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
jani, jako, že udělám nějaký jídlo na zítřek :wink: a naložit na pečení..
jinak fakt super naporcovaný..díky
29. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Jani já ti ještě jednou děkuju!!!
29. lis 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
novým, jsem na něj nadržená :grinning:
29. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
policajti by z vás měli asi fakt dost :grinning: :grinning: :grinning: by si řekli..kterej chov jste vyvraždili :grinning:
29. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
peti..to je super, aspoň budeš mít úložnej prostor, na ty lahvičky..a tyk i ho pořádně pokřtíme medovinkou :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
A to jste fakt neviděli s kolikati krůtama dojeli. Ve vozíku měli hromadnej hrob. Vezli do Jesu třičtvtě tuny.
Snad budou chutnat.
Ahááá Veru, já myslela, že jsi to ještě chtěla sama nějak rozporcovat.
Doporučuji krůtu pod peřinou a nbo ne leču zalitý smetanou.
Luci, není zač, rádo se stalo. Snad bude chutnat. Dala jsi to do toho vašeho mražáku všechno?
29. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Já teda medovinkou nee, ale svařáčkem určo.

Luci, řekni Míšovi, že v úterý budu mít ještě Adama u našich, tak jestli chce masáž, tak můžu přijet rovnou od Kubíčků. To má tréninkový půst, ne? V úterý....
29. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Jani jojo vlezlo se to tam..su zvědavá jestli to zmrzne :unamused:

Jani tak jo!!!!!!!!!!!! Prý se masáž neodmítá.
29. lis 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
No musím využít toho, že nebude Adam doma. uklízet po "oknařích" se mi fakt nebude chtít. Hlavně to bude R zapravoat až v sobotu, takže o velkým uklízení a umývání oken nemůže být ani řeč....
29. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Kdyby Luci nezmrzla, tak zítra si Terka asi vyzvedne ten svůj malý balíček a já Ti to hodím k nám... je to podepsaný, takže se to nestratí...

A holky, děkujuuuu moc všem... Za co vy víte....

Jestli vám budou chutnat, tak před velikonocema bude další várka....
29. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
jani musím zejtra??????????????????? musíme poklidit aby sme tam mohli existoat a za tchynou do špitálu dovezt jí ěci a tak bude toho moc.......
29. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
jo a chodur dnes tu jednu co sem viděla zazpíval dobře rávě dneska zpíval jinak než normálně....je prostě dobrej :dizzy_face: čímdál víc se mi líbí ta dominika a šmajda čímdál mín mě baví monika páč to furt mrví krysí muž :grinning: je bez debat zpívá dobře ale koukat na něj u toho to fakt néé :grinning:
29. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
No Terko, nemusíš, ale co nejdřív, ju,Aby mi to tam všechno nepřimrzlo do jedné hroudy :grinning:
29. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Jsou špatní všichni!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz
jani hned jk to pujde dám vědět... je to napytel ale kdybyste viděli jak to tam vypadalo v pátek a dotoho přijedem s děckama a milionem tašek a zavazadel do 2 metru čtverečních kde je místo a budem to tam muset dát nák do kupy si to neumím představit jak to uděláme...
29. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
no nic musím končit oszenstvo protestuje proti cvakní klávesnice taož se mějte krásně a jestli máte přebytky času ste bez dětí a máte chut si trocha zauklízet tak se stvte :grinning:
dobrou prdelky :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
Veru těhu ne :grinning: jen na mě něco vlezlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolí mě hlava a něco pořád dráždí v krku takže kašlu, už je to lepší ale měla jsem teplotu i přes 38 a boleli mě i svaly :unamused: ale jak říkám, už se to lepší.. už mě trápí jen ta hlava a kašel..si připadám chvílema jak tuberák :rolling_eyes:
29. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
hele nechrochtáš?!?!?!?

jaktože ste mi neřekli že šmajdík skákal do davu?!
29. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jani, taky moooc děkuju, už si taky dává ledovou saunu :wink:
akorát ty truhlíku, proč si Lin hned zdrhla? měla za úkol ti ještě něco vrátit a nestihla to :grinning:
29. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Tery a víš že mě to i napadlo...? :frowning2: jako dneska fakt nevíš co kde můžeš chytnout.. o mě nejde ale mám strach o Filípka :frowning2:
29. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
no mě to ykládej filda m spon ty očkování :pensive: sem říkl aže se vyserem na novej nábytek koupíme chladák potraviny za 20 tyček a 3 měsíce nevylezem z domu.....

hele hlavně nikam nechod jo :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
A co mi vrátit měla Peti?
Já spěchala, měla jsem toho fakt ještě hodně a skončila jsem někdy kolem cca třičtvtě na devět.... Jsem nějaká roztěkaná....

Terko, jsi tu?
29. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
29. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
Tery, už jsem sice víceméně v pohodě ale někam jít fakt v plánu nemám... budu tu sedět jak hruška :cry: :grinning: :grinning:
nemáš nějakou babskou radu na kašel? potřebuju být do pátku fit... vánoční trhy se teda ujít nenechám :angry: :grinning: :grinning:

no ten hrnek, Jani :wink:
29. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
svařená domácí pálenka s medem a citronem po lmalých lžičkách vypít trochu a fakt to pomáhá
29. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
jdu se odložit a uložit a možná i potit :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
dobrou noc :wink:
29. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.