• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
moc ne :sweat_smile:
a taky gratulujem ondráškům k svátku :slight_smile: napadá mě ale teda jenom od Peti Vallis :sweat_smile: tak se strašně omlouvám, jestli je jich víc :sweat_smile:
potom teda manžel verči ještě...
tam je takovej děsnej fučák, že mi zase lítají záclony, já chci nový oknááá
30. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Taj na zelňák mi už nedošly už se nám nejak nechtělo
30. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Peti u nás taky hrozně fouká a má i zítra :confounded: ale holky se určo zahřívají medovinou.
Tak to je škoda Baj, Zelňák se mi líbil víc :wink:
30. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Já tam ještě pujdu 10.12.Natka tam budou ze školou zpívat
30. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
30. lis 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
Moc pěkný fotky :slight_smile: a vypadá že tam bylo míň lidí než v tu sobotu
Dělali jsme s Natinkou doma vánoční výzdobu a hotovo :slight_smile: máme to tu pěkný
30. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
moc krásný fotečky a jak ten zítřek?
30. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahooj holky :slight_smile:

fotecky naadherne :dizzy_face: My sme sa k vam dnes chceli konecne pridat , ale Tobinko od vcera teplotuje :frowning2: len teraz neviem ci to je nejaka viroza alebo zubky :confounded:
Chcem sa opytat, moze mat teplotu 38 zo zubkov a trebars aj dva dni ?? On totiz nekasle ani nema nadchu, proste len teplotku a stale si do pusinky pcha prstiky a dasienka ma take drsne... sa pytam ako trubka , ale nejak s tym nemam skusenost :sweat_smile:
30. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Mony sraz máme u hodin na České v 11 :wink:
30. lis 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
mimi: určitě může, klidně i dýl, dokud se neprořežou.
30. lis 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Snad bude Tobinkovi brzo líp. :dizzy_face:
30. lis 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
jj tak snad to stihnem,nevim v kolik dorazíme do Brna a na jak dlouho bude ta rhb
30. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky no je vydět že jste si to užili otečky jsou moc krásný :grinning:
30. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Luci: diky za info, tak len dufam ze sa rychlo prerezu :confounded: A co vy, uz ste nasli nejaky domecek??
30. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Luci, fotky jsou pěkný, ani si na nich nepřipadám blbě :slight_smile:
Mimi, teploty od zubů určo můžou být delší dobu, tak přeju ať je to co nejrychleji. a jestli se po 3-4 dnech osype, tak je to 6. nemoc a to taky není žádná hrůza, ani se nijak neléčí :wink:
30. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Teď jsem narazila na starou naši debatu jé já se přidala když bylo Martínkovi 3 měsíce to už je doba :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Sabča měla teploty u zubu hodně často 6 nemoc jsme měli taky :wink:
30. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky...Luci, super fotky :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Peti, na tých fotkách ti to pristane :wink:
30. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Jéé díky holky, to su ráda že se vám líbí. No však sem taky měla kvalitní materiál k focení :wink:
30. lis 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, teda páááni fotečky moc hezký a Barunka je v tom světlounkým nááádherná :dizzy_face: a Amelce ten bundokabátek strašně sekne :wink: :dizzy_face:
Škoda, že jsem nemohla :frowning2: pořád trochu chrchlu a navíc jsme měli dneska 10-měsíční poradnu... máme +- 72cm a 9,32 kg (takže váhovej přírůstek nic moc, le já to připisuju hlavně tomu plazení.. si myslím že to má větší spotřebu než kdyby už chodil.. je to možný?) :sweat_smile:
30. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
mimi: ještě nenašli, ale máme další prohlídky, díky za optání.
Mony šak až budete v centru tak brnkneš a dohoukáme se. :wink:
30. lis 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Luci tys tam byla taky? :grinning: :grinning: :grinning: stejně seš pěkně vyčurinkaná..radši fotíš abys nebyla focena sama, že jo? :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Peti jasně že z plazení hubne :slight_smile: A díky za pochvalu kabátku.
30. lis 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Co kecáš Peti, šak tam mám 4 fotky :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz
a ještě k včerejšku pro Janču (sun).. s tím vařením.. já mám teda velký štěstí že pro R chleba není sprostý slovo a že když je potřeba tak klidně uvaří i sám.. jen mu občas musím stát za zadkem protože rád experimentuje ale to jsou kolikrát kombinace že je to až životu nebezpečný :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
toliiiiiiiiiiiiik?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
ok tak snad se najdeme :wink:
30. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Hojte, jsem doma. Knečně.
Děkuji ještě jednou Verči a Ondrovi...

A chvála tomu, kdo vymyslel mašinku tomáška. Díky tomu seriálu jsem se nepozorovaně a BEZ ŘEVU vytratila od našich. Mamka koukala s Adamem na Tomáška a já se vypařila a nemusela si dělat vrásky z toho řevu, když zjistil, že tam nejsem.
Už jsem vyvěsila upozornění pro nájemníky, že zítra jdem na ty okna. Já se na jednu stránku těším, bo tu bude konečně teplo, ale ten bordel... Tfuuuuuj.
Jdu pověsit vypranou pračku a dělat místo na ty dvě, co se mi ještě doberou a zakrývat linku.... ještě že tu Áďa není. Neměl by si pomalu kam lehnout. Jeho pokojíček je zaskládanej....
30. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj..
mi též se přidáváme k přání Ondráškovi..tomu našemu jsme dneska koupili lovečák..půlku ho hned zdlábil a olizoval se o Vojta :angry: :angry: :angry: ..jsem to musela trochu zkousnout...

fotky super..a celkově se dnešek vydařil..
jsem momentálně konečně zasedla..anž mě chytl sporák a já vařila jak v závodce
30. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.