• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
fotky budou asi za déle páč fotil manžel od švagrové takže asi švagr(?!?) :grinning: a je toho moooc takže to pak pošle na cd
2. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Ale hlavně že byl v poho a radovan, ne? Jé, to bych chtěla vidět :grinning: :wink:
Jdu koupat synátora.
2. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
konečně jsem ho měla tu čest poznat v normálnějším chování (nestydlivým :wink: ) a je strašně roztomilej... trošku brepta ale v takovým tom miloučkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
K tomu řetízku Terko. Jestli můžu... Já ho dala Adamovi na krk hnedka, bo je to jednak ta krátká velikost toho našeho, aby si ho užil a taky aby se s ním zžil a musím konstatovat, že se zžil perfektně a vůbec ho už nevnímá. A když jsme mezi děckama, tak mu ho strkám pod tričko, aby to případně nelákalo jiné děti...
2. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Tery, jen k tomu řetízku.... budeš to nechávat Kikince na krčku nebo ji to sundáš? mám trošku strach aby si za to nezatáhla a ten přívěšek nespolkla... (vím, že seš zodpovědná mamča :wink: :dizzy_face: ale mě by to nedalo :wink: )
2. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
aháááá, takže manželka od švagra bude asi švagrová, co? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
no já jí ho taky dala hned ale prostě ted jak se jí to zapařuje pod tím krkem tak to tam mít nemůže :pensive:
2. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Jani myslíme na to stejný... ten řetízek co jsem dala Mariannce :dizzy_face: je ale takovej jemňoučkej a mám strach aby jak teď bude všechno si chtít ochytat a ochutnat tak aby ten křížek nespolkla...
2. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
kdybych věděla Tery, že budeš chtít aby to nosila už někdy teď, tak bych vybrala nějakej silnější... sem blbka, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :grinning:
2. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Peti, to ať si rozhodne Terka. Já to zkusila a prošlo to v pohodě. A k tomu pocení Terko, asi máš pravdu. Adam ho měl od zimy, takže nemám zkušenost s tím pocením. A má teda takovej klasickej očko na očku drobnější. A přívěšek tam měl taky, ale ten nám odpadl doma, bo se očko roztáhlo a maminka od té doby prostě neměla čas zajít ke zlatníkovi to nechat ten kroužek, na kterým visí ten přívěšek sletovat napevno.
Jdu na mučení neviňátek. Jdu honit Adama s kartáčkem. Je možný, že má po těch ATB zažloutlý zuby?
2. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Jo a k těm řetízkům. Tak můj synovec ten starší, dostal taky ke křtinám řetízek. Ségra mu ho dala poměrně pozěji, takže to Honzík už nechtěl na sobě mít a tak ho roztrhal a kousek slupl. To pak ségra dělala rozbory trusů malého savce. Ale vyšel :grinning:
2. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
jéééžiš tak zkoumat hovínka ted anechcu no uvidíme ted jí to určo dávat nebudu uvidíme jak tobude na podzim...

jani tak může to mít zažloutlý z toho že to čistíte míň ale kuba je taky mívá žlutý když je nemocnej ale to je asi spíš z čaje jinak teda přeju hodně sil znám to moc dobře....

Jo a chtěla sem se zeptat když nemáme kytinu nikdy zapsanou v op bo v pase můžem s ní do rakouska???? ne na žádnej pobyt jen prostě na otočku
2. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
tak to netuším :confused: já bych asi zavolala na pasový nebo někam a poptala se
2. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
normálně v aha je michal dlouhý úplně ale úplně nahej :pensive: :pensive: :sweat_smile:
2. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
hotová sodoma gomora :astonished:
2. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Ale Rakousko taky už spadá do Shenghemské smlouvy, tak jsou tam hranice volný, ne? Já bych asi cinkla, jak radí Peťa, nebo s sebou vzala rodný list Kikči.
2. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Terezko prosím tě... k tomu foto... nemohla bys to hooooooooooodně zkorigovat? :sweat_smile: já sem totiž opravdu STRAŠNĚ nefotogenickej tip :confounded: zatím jediný fotky na kterých vypadám hezky jsou ze svatby... ubohá bilance na 30 let :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
holky??????????? kecáte ještě nebo mám jít k televizi?
2. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
jsem jak slaměná vdova... a ještě trpím samomluvou (povídám si tu sama se sebou).....
ááááááááááá houkačky... už si pro mě jedou :grinning:
2. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
♫♫♫ už trooooubějíííííííííííííííííí, už troooooubějííííííííííí...... ♫♫♫
2. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
první hodina odbila, lampa ještě svítila...
druhá hodina odbila, lampa ještě svítila...
třetí hodina odbila, lampa ještě svítila...
čtvrtá hodina odbila.... a Petluška odešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
no jako taky si říkám že by na hranicích nikdo být neměl ale víte co mám z toho strach aby nás někdo nekontroloval a my od ní neměli žádnej doklad.....
per simtě nechtoho jooo
2. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
nahatej hrál v nákým filmu ne se tam normoš promenádoval
2. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jsem uspávala a zpívala a masírovala.
2. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
a čeho? :confused:
2. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
v televizi dávaj velký eňo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady nikdo :angry: tak si jdu pustit nějakej film :wink:
2. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Trko, proto bych vzala ten rodnej list a vaše občanky. Kdyby vás někdo kontroloval. V RL jste napsaní oba i s RČ a tak vás nikdo nemůže považovat za únosce, ne?
2. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Ahoj!!
Žerou mě komáři..parchanti..
2. srp 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
Hnusáci jedni. Viď Luci :angry:
2. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
To jo.. :angry:
Mamka si tu (na dvoře) čte při baterce knížku.. :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.