• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Mimi, děkuji. Už nemám v bytě okna. Jsme si s přítelem říkali, že to necháme asi tak, bez oken ať můžem líp větrat :wink:
1. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj ženo Boženo :grinning:
1. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
holky, to tu žiadna nie ste? :fearful:
1. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Jak to že ne Vladi?
1. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
jj Jani, ale ty pracuješ :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Teď nee, není co pracovat. Už je to vybouraný a chlapi nosí suť a starý okna a já jen sem tam udělám kafíčko atd. Jsou tady na to čtyři, tak jsem usoudila, že se jim tam nebudu motat :grinning:
1. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
aha, no jasne :grinning: ...zbytočne im do toho nekecať, že :wink: ...budete to potom aj zateplovať?
1. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Zateplovat nee. jen se to usadí, zapěnuje a Robeert to v sobotu zapraví a usadí parapety a pak teprve přijdu na řadu já, abych uklízela a vymývala. Ale být tady musím, že? Kdyby něco chtěli nebo potřebovali atd.
Naštěstí je Adam u našich....
1. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
no jasne, myslela som, že potom plánujete aj zateplenie baráku, ked meníte okná. Ste mohli požiadať o zelenú dotáciu od štátu
1. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
No víš Vladi, tady je to složitý. Bydlíme v baráku a s vedlejším barákem máme takový minidružstvíčko. Zkoušelo se to prosazovat na schůzi nájemníků, ale tadyještě bydlí vesměs staří lidi a jsou přizdisráši, takže se to neodhlasovalo. I jsme měli možnost rozšířit dvůr a koupit od města kus zahrady, co je hned vedle, ale ani to neprošlo. Vadí jim malý děcka na dvoře, kde je udělaný pískoviště atd.
Prostě nahouby.
1. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Jani, ako ste zistili, že malý je alergický na mlieko? mal hnačky?
1. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Nee, osypával se a otíkal. Ale jen v obličeji.

A teď jsem se ještě zeptala Roberta, proč to tady ti lidi neodsouhlasili... Tak proto, že by se musel vzít úvěr a zvedlo by se nájemný asi o dva tisíce. Místo 2230,-Kč na tři osoby, by jsme konkrétně my platili cca 4500,-Kč
1. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
jj Jani, to poznám...my sme tiež mali nedávno schodzu, kde sa dával návrh na zateplovanie domu + výmena okien...samozrejme, tak isto tu bývajú dochodcovia, ktorí to proste neuznávajú a nesúhlasia s tým, že oni majú okná natreté a zachovalé, ale pani, ktorá je vo vedení, to zisťuje, či sa to može urobiť, ked s tým súhlasím nadpriemerná vačšina...to je proste na držku s tými dochodcami, ja viem, či aj my budeme takí ale je to hnus
1. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
aha, ale je aspon dobre, že ste prišli na pričinu.

No, aj u nás by šlo niečo hore ale len niečo málo, lebo vlastne nám by sa to kombinovalo nejak s fondom oprav čo sa zbiera...ale proste aj tak s niektorými nepohneš :angry:
1. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Jj, důchodci se furt vymlouvaj, že na to nemaj atd.
1. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
njn..ok Jani, ideme sa obliekať a prcháme do mesta :slight_smile: , ahooojj
1. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak se bavte, čauky
1. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás důchodci úplně to samý, bohužel je potřeba 100% souhlas, samozřejmě by se musel vzít úvěr, ale pro ty lidi by to v podstatě znamenalo, že by dál platili šílený prachy za topení další třeba 3 roky a topení by už jakoby ale šetřilo a tím byse to splatilo a pak by měli klid, néé, dle nich je tady všechno v pořádku, to že jakmile venku trošku zafouká, viz včerejšek a lítají záclony za zavřeným oknem, tak to asi dělají duši či co...
1. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
ahoj... tak to je výhoda paneláku.. tady ty okna už dááávno máme
1. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojky,

jj, duchny nemaj prachy - musí je cpát do vnoučat, případně do kafíček v cukrárnách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, to je stejně divný, že musí být 100% souhlas - vopruz :angry: :angry: :angry:

Jani, tak at se práce daří a moc ty chlapy neokukuj!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Peti, však mi taky, ale jen z půlky bytu. Do ulice. To se dělalo hromadně ve všech bytech a nájemníci dopláceli 20 tisíc. Bylo to kvůli tomu, že se nesměl porušit vzhledový ráz ulice, protože je to stavba z první republiky.
Do dvora to měl každý ve své režii. A babi na to tenkrát neměla. A já pak taky ne. Já si teď uvědomuju, že za chvilku mi přijedou namontovat můj dárek k narozeninám. :grinning:
1. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Jani, nikdo tady teď není. Kluci jeli odvézt sutě a okna do ekodvora a montážníci ještě nedojeli. No snad dojedou. Je to tady jak na větrné hůrce a zatopit nemůžu. Štěstí, že je Adam u našich.
1. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj
Jani..tak si ten dárek pořádně užij..
já jdu na převlečení postelí
1. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
tak doufám Jani, že ses pořádně oblíkla, ne jako včera!!!! :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Jani a jaký dárek????
1. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Jani, v poho. Mě včera byla zima jen ze začátku a když jsme dlouho stáli, tak jsem se hejbala, tak to bylo v pohodě. :wink:
Ahoj Veru, kašli na postele a poď kecat, než budu muset odejít....
1. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
a taky svařáček tě zahřál, že :wink: :wink: :wink:
mmch, jsem říkala Martinovi, že jsme popíjely a on, že to musel být luxus, když ten chlap chodí k nim do Sparu nakupovat na ten svařák to nejlevější víno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak jsem se ptala, že kterej, že jich je tam mraky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ale měla ten punčík moc dobrej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Uff, tak maly po hodinovom placi konecne zaspal , kocky mne ho je tak luto, ked ho vidim ako ho trapia tie zubky :frowning2: :frowning2:

Mazlitko: byvam v Bohunicich

jani: teda ja by som tam zmrzla :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Jani, no okna přeci, ne? :grinning:

Už přijeli. Nezmrznůůůů. A sháním dobrovolníky na úklid. Peti, už je Ti líp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A mimi, co Tobi, už je bez teplot?
1. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Jani: prave ze nie je, v noci mu to stuplo na 38,1 a nemohol spat chuda, tam som mu dala Nurofen a spal so mnou, ma nebavilo kazdych 5 minut vstavat k postielke :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.