• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Taky mě napadla pátá, nebo šestá nemoc, jak Peťu včera, ale u toho bývají ještě trošku vyšší teploty. Adam měl už obě dvě...

A má Tobi opruzenej zadeček?
Ale jak jsi psala, tak má drsný dásníčky, tak to určo budou ty zuby. Mažeš mu to něčím?
1. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Ja len dufam ze su to zubky a nie nejaka viroza... ale nekasle ani sopliky nema nejake extremne, tak hadam to bude v pohode...
1. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Opruzenej zadecek nema a dasienka som mu dnes namazala nejakym gelom , ale teraz neviem ako sa vola :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Ale kajdi 3 x denne, tak si myslim ze to budu tie zubky... Jani a ako sa prejavuje ta 5 a 6 nemoc, ja som o tom fakt este nepocula :confused:
1. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
holky, kdo jde dneska do toho města?
1. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Jasný že bude... :slight_smile:
No já se jen ptala. Jako na uklidnění pro něj. Adamovi zabíral Mundisal, nebo calgel. Ale teď fakt nechci být za chytrou, jo? :wink:
1. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Jani, ahaaaaaaaaaa - tak si je užij :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Maty zas nějak soplí, tak jdu odsávat, navíc je naštvanej, že sedím u PC, tak si s ním jdu hrát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

pačko,
Jani, at to klukům pěkně odsejpá, at už je ti teplo :wink: :wink: :wink:
1. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
vysoký teploty cca tři dny. Ale fakt vysoký cca 39 a Adam měl jednou i víc. Jak přijdou tak odejdou. Většinou třetí den je klid a nastoupí někdy těžko znatelná vyrážka. U jedné je to jen v obličeji, u druhé to jde přes obličej po nohy. Jedna je pavučinková, druhá vypadá jak motýl (ta obličejová)
Ale která je která, to už fakt nevím. Jen to, že je to infektní pro ostatní detě a ty děti, co ji měli jednou, tak už jí zpravidla nemívají podruhé. (jak neštovice)
Ale ty horečky jsou fakt vysoký a těžko srazitelný. Hlavně je řádný přísun tekutin.
Podrobný info najdeš na netu.
Já jsem z toho tenkrát taky byla vyřízená a nevěděla jsem o ničem takovým. Adamovi tenkrát byl cca půl rok při první a za čtyři měsíce chytl tu druhou.
1. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Jani to je v pohode, len sa pytaj, aspon poradis :wink:
1. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Chjoo, tak to teda nezvie moc pekne, mrknem na to na net.... a dik jani za popis aspon budem pripravena :wink:

Idem k malemu, sa zobudil s hroznym revom a zaspal mi od unavy na rukach, tak si lahnem k nemu aspon obaja dospime tu noc....
1. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
1. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Jani dakujem :slight_smile: a uz idem ...
1. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak dělňasi šli na oběd, bo musí počkat, až zatuhne pěna. Rámy mají osazený, ještě parapety a nasadit křídla. Mazi tím jesm si smetla a vysála tu nejhorší suť a prach. Chjoooooo
1. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
A tady nikdo nikde :frowning2:
1. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
hoj, hoj, Jani, tak už se to rýsuje ke konci, ne??? :wink: :wink: :wink:
1. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
já jsem tu..postele povlečený
1. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
jani..to by chtělo večer zajít na panáka :grinning:
1. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Veru, jsi šikulka - taky bych je potřebovala převléct a vyluxovat ložnici i postel - nechce se ti k nám???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
nechce...jsem ráda, že to mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Holky, tři okna už jsou usazený, ještě parapety. Já mám radost jak děcko na Štědrej den u stromečku....
1. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Veru, já nemám auto. Dědek má prosšlou technickou, takže k vám přijedu busem a R mě vyzvedne i s lehátkem.... Takže u mě se panák večer nekoná, bo budu muset uklízet, aby tu bylo obyvatelno.
1. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jeden je moc příjemnej. Hmmmm :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
kuš babo :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
a už mám kalendářeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... báby si z toho cvrknou :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Já jsem nešťastná a bečím....
1. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
CO JEEEE? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :frowning2: :frowning2:
1. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahojky holkyyyy dlouho jsme tu nebyla neni cas ale jinak jsme v pohode jen dneska me nejak zlobi kamna porad to coudi neda se dychat porad vetram takze kosa no desny
1. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Oni odchází a jen zapěnují a já myslela, že dají aspoň parapety. Musí se to zapravit, zacementovat apak tam teprve přijdou ty parapety. Volám R, aby mi přijel dát rychlokurz na zahazování. Musí to být. Jinak sem nevemu Adama
1. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jani a prooooc???? :confused:
1. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
A jeee, tak to ma mrzi :frowning2:
1. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.