• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
No já osobně bych do nákupáku děti nebrala...
2. pro 2009 ve 23:34  •  2 děti  • Odpověz
peti ked malemu konecne vylezu tie zubky, lebo teraz je trosku protivny :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz
naše báby :grinning: si z toho našeho asi cvrknou... :grinning: :grinning: (já mám týdenní a stolní, kde jdou dělat i zápisky :wink: )
2. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz
a teraz suhlasim z luci,, to obdobie chripiek nie je moc vhodne na nakupaky s detickami :wink:
2. pro 2009 ve 23:36  • Odpověz
já tu mám na dopoledne "Láska a tanec"... nechcete se někdo dojet dívat :grinning:
2. pro 2009 ve 23:36  • Odpověz
peti ja som tiez povodne chcela tyzdenny ale potom som to vzdala lebo s vyberanim fotiek ma skoro porazilo .... mame ich takmer 5000 :sweat_smile: takze hruza ... mam co robit aby som nejake vybrala na Facebook, kvoli rodine :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 23:37  • Odpověz
peti ty sa stihnes divat aj na film, tak to je filipek hodne miminko :wink: :slight_smile:
2. pro 2009 ve 23:38  • Odpověz
taky souhlasím... :wink: pokuď to není nutný tak taky radši ne :wink:
problém je ale v tom, že v pátek jdem s R na výstaviště a tam prcka prostě vzít musím... sice bych tam samozřejmě chodit nemusela ale já tam opravdu nutně něco potřebuju a jdu tam cíleně...
2. pro 2009 ve 23:39  • Odpověz
jo stihnu... na etapy ale stihnu :grinning: tu hodinu a půl (+-) budu sledovat tak... počítám.... dvě a půl hodiny :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:41  • Odpověz
peti a co nutne potrebujes a co je na vystavisti?? :confused:
2. pro 2009 ve 23:41  • Odpověz
autor
mimi: ty ten kalendář máš někde vyfocenej?
2. pro 2009 ve 23:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jinak já moc nemusím pokračování dobrejch filmů...neznám žádnou dobrou 2-jku..možná Ace Venturu.. :grinning:
2. pro 2009 ve 23:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
mimi: ten je nádhernej, seš šikulka!!! U nás se nástěnej moc nechytl, tak letos bude stolní.
2. pro 2009 ve 23:46  •  2 děti  • Odpověz
jj, malokedy sa dvojka podari... ja si tiez nespominam na nejaku dobruu....
2. pro 2009 ve 23:46  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4479343

jsem konečne našla ten pravý dárek pro tchýni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz
Luci dakujem , ale to som nerobila ja :grinning: :wink: to mi robila jedna pani a tlacila mi to tusim ta firma na ktoru si tu davla odkaz ty :wink: :slight_smile:
2. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz
terminátor 2 je určo lepší než 1 :wink:
2. pro 2009 ve 23:48  • Odpověz
autor
Veru to je strašný..ostatně asi jako tchýně co?? Tohle shání Míšova babička pro Amelku. :grinning:
2. pro 2009 ve 23:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
mimi: aháá, ale to neva, měla kvalitní materiál (vás) :wink:

Very to nevím, to sem snad nikdy neviděla..
2. pro 2009 ve 23:49  •  2 děti  • Odpověz
veru ten teda je :grinning: nemaju dvoch :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
Luci dakujem :wink:

terminator celkom siel a teraz som videla 3-jku a tiez to bolo celkom v poho :slight_smile:
2. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
Tak Saw taky není špatný..jako pokračování, ale je to čím dál víc nechutnější..jako třeba i Psycho
2. pro 2009 ve 23:51  •  2 děti  • Odpověz
mimi.. plastovou zavíratelnou (zacvakávací) krabici (bednu) na Filípkovi věci... kupuju je tam už několik let a nejen že je maj za ceny o kterých si v obchodě můžu jenom nechat zdát ale hlavně maj i ty rozměry co já potřebuju :wink:
plus pak ještě pár drobností... od včelařů krém na ruce, Robertovi tepláky, který taky mívaj jenom tam, pak žehličku Ariette (tam mívaj vánoční slevy a ta žehlička je bezkonkurenční) a od babky kořenářky pravou maďarskou papriku :wink:
2. pro 2009 ve 23:53  • Odpověz
Tak Saw se mě teda taky libí všechny pokračování, Terminátora taky přežiju a Psycho sem snad jesště ani neviděla nebo nevim
Luci ,tak take filmy ja nepozeram, sa bojim :grinning: :sweat_smile:
jsem koupila saw 5 tak jsem zvědavá kdo se se mnou na to koumne

mimi..že by jsme se o papoucha popraly??? :grinning: :grinning:
a hlavně.... LANGOŠEEEEEEEEEEEEE... NIKDE opravdu NIKDE nedělaj takový jaký dělávaj tam :dizzy_face: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:54  • Odpověz
bombu... lehnete... a bude můj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
Veru že to kupuješ, máš řéct...
Psycho je výbornýý, hlavně to starý :wink:
2. pro 2009 ve 23:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.