• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Luci tak vidis... ta nespavost nebude starim :wink:

A uz fakt ideeeem , dobrouuuu :wink:
3. pro 2009 v 00:05  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
sme se ráno vzbudili a mezi náma spala Amelka i se svou peřinou. :grinning:
3. pro 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
A ani o tom nevíš co? :grinning: Já o Adamovi věděla moc dobře. Každou chvilkou jsem měla vraženou jeho nohu v obličeji. Jsem se teda faaak vyspala :angry:
3. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Jani vůbec nevím jak se tam ocitla. A myslím že kdybych měla nohu v oku tak to ani nepostřehnu..už su fakt nějaká hoodně nevyspalá. Sem usla po 1. :angry:
3. pro 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
Jéééžiš ženo a co se děje? Nervy stresy? Nebo co? Zajdi za chocholouškem pro prášek na spaní. Nebo se pořádně opij a budeš chrnčet jak miminko.
Vy jste toho včera zas naprndali.
To Ledové ostří je o tom hokejistovi, co začal krasobruslit po nějaký tuším úraze? Je tam ta hláška "zoubky"?
3. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Jojo Jani, přesně ten :wink:
Nevím co se děje, ale asi to bude úplňkem a taky tím že furt nad něčím přemýšlím. No a když se opiješ tak je ten spánek stejně na prd.
3. pro 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Úplňkem to být může, těma starostma určo taky. Kéž už by jste to měli všechno vyběhaný a dohodnutej domeček. Musí to být nabudku furt čučet na reality. Hele a nebavilo by Tě pak taky dělat realitní makléřku? Už v tom budeš skoro profík :wink:

My na očko zase nejdem :angry:
3. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Hele já nechápu jak na to někteří makléři můžou tak dlabat. Na domluvení jednoho domku čekáme už týden a včera sme volalai na Kurdějov 3 krát a do večera se nám nikdo neozval. :angry:
Dneska se dozvíme jestli nám tu výměnu schválili a jinak ten úvěr máme předschválenej, tak aspoň něco pozitivního.
3. pro 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jakto že na očko nejdete???????????????
3. pro 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Spustila se mu rýma a je zahleněnej. Výýýýborný :angry:
3. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
No někteří makléři jsou debilové.
Luci, zřiď si svoji realitku a bude to :wink: :grinning:
A kam se jedete podívat dneska?
3. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Dneska Kobeřice a Dambořice.
jéé tak snad bude Adíkovi brzo líp.
3. pro 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
Díky Luci.
A to Dambořice, jak je ten baráček z venku neomítnutej?
3. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Ne ten co vypadá že je tak malej
3. pro 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky....Jani, nebude dnes váš taťka náhodou večer na výstavišti?
3. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj Vladi, určo nebude, protože přímo na výstavišti je požární stanice a to si bude zajišťova ta stanice. Nějaký požární dozor. Robert je přímo na Lidické.... Ale dneska v práci je.
Nic, jedu holky. Jedeme pro změnu k našim. Robert nevyzvedl kabelu s Adamovýma věcma. nestíhal. A já se odpo budu u našich učit. Už mám neurozu a prujem teď. Do příštího týdne polezu po stropě. Ze strachu....
3. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Ja len, že manžel tam majú vystupenie so súborom, lebo tam bude predávanie nejakých ocenení požiarnikom, alebo niečo také.
3. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
IKEA MÁ ZAJÍMAVOU NABÍDKU:

Kupte si u nás od 5. do 23. prosince vánoční jedličku jen za 499 Kč.
Pokud nám ji od 5. do 15. ledna přivezete v jakémkoli stavu zpět, dostanete 300 Kč na další nákup na kartě IKEA.

To jde, ne? :wink:
3. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
holky, tak armáda aspon na tých deťoch nešetrí...včera doniesol manžel z práce 2 plné mikulášske tašky Kristinke :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Pozdrav z větrné hůrky..jdu budovat kapitalismus
večer na značce
3. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
dobrý den ženy :grinning: kooonečně jede ten posratý net aj už su zase mobilní :grinning:
musíte tolik prndat když na dočítání nemám čas?!? :angry: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
a tu zas nikdo.....to sem si pokecala.....................
3. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
holky co děláte že tu nejste?! svítí tam slunko? je tam teplo? tož máte být tu
3. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak já jsem zde Tonda s Martínkem jeli na návštěvu tak se jdu pomale pustit do úklidu, ale moc se mě nechce. :unamused: Tak nevím
3. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
ahoj mumi aspon někdo mě přišel spasit :dizzy_face: si dnes koupim 2 litry medoviny a strašně se ožeru už mě to nebaví.... tejden u matky :stuck_out_tongue_closed_eyes: 4 dny si hrát na popeluchu ted tu lítám jak debil dnes celej den míchám barvu na jednu zed a ne a ne ju trefit a nic se mi nechce do toho zejtra zase po obědě jedem k rodičům na zabijačku kde budu celej víkend hnípat jak pipka s kristýnou někde zalezlá místo toho abych tu něco dělala a dotho musím udělat kostýmy na mikuláša aby z toho kubajz něco měl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pote pít dámy
3. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Tery, úplný horský sluníčko až nic nevidím... :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
jsem byla dneska normálně donucena jít na net... Filípek zapl počítač a bylo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Což o to Terko nalít bych si k tomu něco mohla ale večer jdu do bazénu tak abych se neutopila. :grinning:
3. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
kristýna se tu po něm taky furt prohání.... a co jinak jak se máš??? jo s tím usínáním...kjristýna ted po uložení do postýlky hodinu v kuse ječí jak kdyby jí někdo trhal nožičky horší je to tím že si tam sedá a stoupá takže stojí a řve jak viktorka ale neusne u toho i když je uplně vyřízená..takže máme to stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho se ted užasně naučila ječet u převlíkání...kdyby byla větší tak ju asi biju :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
já cu jít taky do bazénu :cry: :cry: no nic du si udělat kriosaunu a du si fuknout
3. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.