• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tak můžem někdy zkusit léčbu šokem... vrznem je spolu do jedné postýlky ať si překřičujou jeden druhýho a schválně koho to bude dýl bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky se připlazí k té bedně a prostě si zmáčkne tlačítko až nastartuje celej počítač?... nejhorší ale je když to udělá když su na něm... už mi to tak párktát v nejlepším vypl :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
mi máme notas...a nejde nám zavírat páč jinak by chudáček dopadl jak notas paní lucie :grinning: takže jak to tu tak všechno máme na zemi na hromadě naházený tak k tomu přileze hňápne na to pacinkou a je to
3. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
a joooo vlastně... :grinning:
nevím jestli nebudu brzo zas odpojena... právě se připlazil a furt se pokouší na to tlačítko zmáčknout ale v poslední vteřině na něj vždycky houknu že ne-e... ale ten pohled.. :grinning: :grinning: :grinning: úplně jako by říkal... "mamííííí, jenom ještě jednou" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
holky jaký znáte básničky pro mikuláše??? ted náký vybíráme tak čerpám informace
3. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Koleda koleda Štěpáne,
co to neseš ve džbáně?
Nesu nesu koledu,
upad jsem s ní na ledu.
Psi se na mě sběhli
koledu mi snědli.
----------------------------
Mik, miku, Mikuláš,
přišel s čertem na koláč.
Čerte, čerte chlupatý,
nechej pytel za vraty.
Slibuju Ti slibuju,
že už zlobit nebudu.
Čerte, čerte, čertíčku,
dej mi bonbón z pytlíčku,
k tomu přidej oříšek,
pohladím ti kožíšek.
Mikulas je hodny pan,
nosi detem marcipan
a zlobivym brambory
do tatovy backory.
Mik, miku, mik, miku, mikuláš
přišel s čertem na koláč,
mik, miku, mik, miku, mikuláš,
přinesl nám zimní čas.
Mikuláši, Mikuláši,
neber sebou čerty radši,
vezmi sebou anděly,
ti nám něco nadělí. Čert nosí pytel a metlu,
myslí si že se ho leknu.
Dělá na mě bububu
a já se ho bát nebudu.
Mikuláš ztratil plášť,
mikuláška sukni,
přišli k nám pod okno,
byli oba smutní.
--------------------------------------------------------
Potkal mrazík metelici
do tance se dali.
Náruč peří nad vesnici přitom rozsypali
Padá peří po peříčku,
už jich závěj leží.
Honzík volá na Aničku: Zima je tu! Sněží!
Kde se vzal, tu se vzal,
Mikuláš pod okny stál,
v ruce velkou berličku,
na hlavě měl čepičku,
z bílých vousů teplý šál,
takhle, děti, vypadal!
Vrabec v zimě
Bědoval vrabčák na zimu,
škoda, že nemám peřinu!
Zebou mě nohy, studí mě nos,
protože skáču i v zimě bos.
Mikuláši, přijď dnes k nám,
písničku ti zazpívám,
přines prosím trochu dobrot,
můžeš je dát třeba do bot.
Dáváš dárky pro radost,
pro každého máš jich dost.
---------------------
---------------------
Popral se Mikuláš se Santa Klausem ( všechno to začalo Miky Mausem ) Rvali se o plyšovou figurku...... viděli je až v Salzburku ! Když se dva perou, třetí se směje ! přispěchal Děda Mráz.,,co se to děje,,? Jak se tam prali...... s pomocí boží.... dědek Mráz ukrad jim ze saní zboží !
Kdopak to k nám kráčí,
kdopak to k nám hopká??
To je čert s Mikulášem,
nameten jak zákon káže,
to asi ta vodka,
kdepak se tak opili,
se sousedem slavili.
3. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
ty poslední dvě jsou jako bonus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Terko, prosím Tě, co ta pipka? :wink:
3. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
jani jak moc je to akutní??? já to nemám kam dát :frowning2: :frowning2: :frowning2: ted nemám moc čas vařit takže se živíme vším možným vydržíš ještě???
3. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Jak asi dlouho Terko?
3. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
na pipipipi, nááááá :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
kde jste všichni... to chytáte venku bronz nebo co? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
jani začátkem příštího tejdne??? :confused: :pensive: je mi to hrozně blbý...... skusím zavolat mamce bo bábi esi nemaj flek.......
3. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
já už bych tam nenarvala ani kolečko salámu :sweat_smile: :grinning:
3. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Terko, tak spíš až koncem, bo já příští týden zabarikáduju futra a kromě mamky a Roberta sem nikdo nesmí a nesmí mě rušit. Až do soboty odpoledne. Takže v sobotu večer se klidně stav. Teda pokud nebudeš potřebovat maso. A taky bych už ráda vyřešila to lego, ať na to nemusím furt myslet a ubírat simísto v mozkovně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
jani já to tu mám všechno nachystaný aj pro per předpírací sprej ale nemám ted čas....
3. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
a máš jeden nebo dva? co to koštuje?
3. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
pro tebe jeden ale mám novej i pro sebe a já v tom svým ještě mám takže ti ten novej m uzu dat esi chceš kolik to stojí ted nevim :unamused: já ted nemám v hlavě nic no...
3. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Nééé, Terko v pohodě. Já aby ti nechyběli kačáky... :wink:
3. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
jestli ho nebudeš v blízké době potřebovat a jestli by ti tam jen zavazel tak já bych si ho z dovolením vzala... pak mi jen do IP písni cenu až budeš chvíli v klidu a budeš se moct soustředit.. :wink: myslím, že teď máš toho vííííííc než dost :frowning2: kdybys potřebovala vypnout tak klidně dojeď na kafe a na procházku a třeba i na oběd atak... děti sebou :wink: :dizzy_face: :grinning:
3. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
jani těch 20 mi stejně asi nedáš co :grinning:
3. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
peti dík deš hodná ale ted to tui chcu dat do kupy což jen btak a pak vánoce a taaak....no holky asi až příští rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Jakej dvacet Terko? :grinning:
To jsemviděla naposled v neděli, když jsem otcovi vracela prachy za okna. :grinning: A tolik ti snad nedlužím, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
ne ale říkalas aby mi nechyběli love.... tak to bych potřebovala aspon tech 20...minimálně :grinning:
3. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hele hele, tak do toho mě netahej, jo? Mě chybí tak cca 300 tisíc. Daš mi je? :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, nemožné se stalo skutečností. umím zhruba asi šet otázek z pedagogiky. Myslím, že tak na trojku to bude... Snad. Zbytek pomůže pan tahák.

Ale horší to bude s psychologiíí. Tam těch otázek mám cca 75 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sociologie je pak tak nějak asi brnkačka...

Promiňte, že vám to sem tak píšu, ale potřebuju se tak nějak podělit... není tady někdo, kdo by měl čas mě zkoušet během příštího týdne? Chtěla bych si to do středy dát do kupy a pak už jen ve čtvrtek opakovat. V pátek to napíšu, v sobotu mám dva zápočty a večer... večer v sobotu se půjdu ožrat. 18táho v pátek dám ústní pedagogiku, v sobotu si odpočnu a do 23tího makám. Pak jsou Vánoce a po svátcích budu v Jesu makat jak vzteklá... 75 otázek... Jsem si to propočítala, tak se musím naučit 5 za den (což se i dá, jsou krátký), ale bude to makačka. A pak 17 otázek do sociologie a pááák úspěšné zakončení s kamarádkama zimního semetru. Jestli to dám a JÁ to dám, dak se 17týho ledna jdem nekřesťanksy vožrat, jo? :wink: Těhule zvu na mlíko, nebo džus
3. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jééé on je v sobotu Mikuláš, že?
Já jediný co mám, tak mikuláš z Jeseníku od tchánovců a od nás zatím jen kalendář s Krtkem. Stejně ho sezobu já.
Jinak pokud R nedonese stravenky z práce od té pipiny co tam ty stravenky milostivě rozděluje a s prominutím kur.í )rozumějte moje bývalá kolegyně z kanceláře), tak nevím, nevím....
Sama nevím, co budu kupovat. Asi naběhnu do Brněnky, nebo do Sparu ve Vaňkovce a nakoupím ovoce, gumídky, rýžový mlíko a asi Adamem mylovaný párky (kvalitnější, když je ten Mikuláš :wink: ) a narvu to do balíčku. já tak nějak asi neuznávám žádný hračky k Mikulášovi. my dostávali vždycky jen sladkosti a bylo to. Hračky jsou na Vánoce a pod stromek. :wink:
Jinak přišel s pro něj naprostou bobmou, co pořídit Adamovi k Vánocům. Prej naprostou bombu a tutovku... To kolo bez šlapátek. Tak jsem ho sjela pohledem, že o tom jsme se bavili už v léte (se asi probral ze zlýho snu, nebo letního spánku) a že je to naprosto zbytečný. Že kolo už má (po synovcovi), že z něj oděláme jen šlapátka a je to. Koukal na mě jak puk. No jo, konečně začal reagovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já mám pro Adama vyhlídnutý ještě povlečení a asi od nás dostane peřiny. Dospělácký. Zatím spí pod péřovýma, protože ty dětský mi přišli hrozně tenoučký. Ty možná až na léto....
jinak tu mám sadu pastelek, razítek a dál nevím. lego a koupený nářadí "rozprodám" po rodině.
3. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tak jsem si tu pokecala a asi jdu spát. Dobrou :wink:
3. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
jani já ti říkala že mě to zajímá tak že tě klído vyzkouším :wink:
3. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
ty jo kuba spí pod tou nejtěnší peřinou z ikei a je furt spocenej...
3. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
No já mám celekm strach. Adam mývá ráno studený nohy a v noci je schoulenej do klubíčka, prcku nahoru a ruce a nohy pod sebou.
Kdy se mám terez stavit? nejlépe bez dítěte :wink:
3. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
jani asi kdykoliv příští tejden... domluvíme se v neděli večer ju?? ale počítej s tím
3. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.