• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
4. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
No veru, si nějak pleteš dny ne? Včera odpo si slibovala, že budeš večír na značce... Ale už jsi nenapsala na které.... :grinning:
Já mám dneska vidinu toho, že Adama nedám spát a půjde dřív večer. Odpo půjdem koupit kokina a potraviny
4. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Mě složenka dojde až příští týden bůůůůů
4. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Luci, kto ťa strihal?
4. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Vladi kadeřnice ke které už chodím asi 7 let.
4. pro 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
Jsem se te´d těžce zavzdušnila.
Dostáváme každý rok (kdo je v odborech) v práci kolekci a kalendář. Robert dneska donesl svoji kolekci a kalendář a mě ty K...Y z kanceláře ani nenapsaly SMS, že to tam mám nachystaný. No jooo, asi jsou uražený, že se mě Robert zastal. Ať si to sežerou na moje zdraví. A jsou ještě tlustší, než jsou. Slonice.
Se omlouvám... Ale letos je zrovna kolekce hořkočokoládová a tu Adam může. A navíc, jde o princip. Jsem zvědavá, kdy mě kdo dá vědět. Na Velikonoce? A moc dobře ví, že Robert je na Lidické taky, takže kdyby něco, tak to můžou dát jemu a vůbec nic mi psát nemusí.
4. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Jani tak třeba sou jen blbé a nějak jim to nedoklaplo.
4. pro 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
Luci, blbé jsou, to máš pravdu, ale každý rok to píšou, že to tam mám, protože přítel od jedné té krůty je v odborech a rozděluje to. Takže asi tak. Takže je to kapric od ní. protože se Robert zeptal toho jejího milence (přítel je hrubý slovo), v to pondělí, víš?
4. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Luci, chceš ještě toho Kulicha? konečně dneskaa půjdu do zdravé na Lidickou. Mě se někam poděl ten Johnson, co jsem ho měla náhradní za Kulicha.
4. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Aha no je to kravka a stakovejma se ani nemá cenu rozčilovat.

Jojo Kulicha chci!!!!!!!!!
4. pro 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
jsem kreslila čerta vojtovi :grinning: :grinning: :grinning:
jani budu objednávat missivu..anž kámoška chce prací prohram
4. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Jsem se jen vytočila. Povrchní kráva to je a koho ona nepovažuje za sobě rovnýho, tak s tím jedná jak s plevelem. Holt se musím naučit být svině jak ona a to do září, protože pravděpodobně budem sedět spolu v kanclu. Opět. pokud záhadným způsobem neotěhotním já, nebo ona a pokud nenaočkují novýho ředitele proti mě. no, bude to prdel, ale už se nedám. Když si vzpomenu, jak jsem ji měla ráda a ona se dobře přetvařovala. Chjo
4. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
A kdy to objednáváš veru?
4. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
ahojte tak věci zas zbalený věci na čerta a mikkuláša a anděla snad taky...tak su zvědavá jak to dopadne.......

verzu nemáš zkušenosti s těma párty sprejema na vlasy???jako že se to dá smýt
4. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Dá se to smýt v pohodě Terko :wink:
4. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
jo no páš blondýna bude dělat čerta a tmavovláska anděla tak aby je nepoznal víš....
4. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
nevíš jani esi to maj v DMku??? do města už nestíhám ale pojedem do špáru
4. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak to nevím Terko. Ale MYSLÍM, že nee
4. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
a kde teda??

hele nemáte někdo skušenst tady s tím čumím na to ted v tv a vypadá to dobře ale to nebudou ukazovat že je to šit žejo.... http://www.topshop.cz/parni_mop_ultra-83644-742-pc.html?main=householdkitchen&pcs=2&cex=12899&med=bn&orig=int&vir=no&src=cz_gen_banner_bn_sa_ts_135x113_3502&referrer=ts_bn
4. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
umyješ to v pohodě :wink: ..mívají to v drogérkách, nebo kde prodávají masky..

missibu příští týden :wink:
4. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Terko, já to chttěla taky a na parkety nee. Byla jsem se ptát na to přímo v tom TV shopu na Kobližné. může se to nějak dosstat do spárů a vyboulí se Ti podlaha. Jo a ten set, co mám á budou mít ve Sparu od tuším 17.12 (na ty jejich dárkový kuponky) za cca 999,-Kč. Kuponky jsou u našich v Řečkovicích, tak kdyby jsi chtěla, tak dodám.
Na ty repasovaný parkety nesmí přijít moc vlhko. Já sama je vlhkým mopem stírám jednou za 14ct dní, nebo tři týdny. Celkově myslím. Lokální špínu stírám utřiprckama :wink:
4. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ten mop na páru je super na lino, nebo dlaždičky. Opravdu jsem tam byla a nestačila jsem se divit, ale to oni neřeknou do televize, že? Navíc tím horkem se může poškodit ten lak na těch repasovaných parketách.
4. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Se na ten výtah vyprdnu... už zase nejede
4. pro 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Je to někdo?
4. pro 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
Já jen nakukuju Luci. Jak to, že vám to zas nejede? To vám ten výtah moc dlouho nejel :angry:
4. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
My jdem po těch nákupech.
jen se chci Luci zeptat. když bude příští týden Veru objednávat tu Missivu, nepočkáme a neobjednáme to přes ni? Toho Kulicha :wink:
4. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
On nejede každej den..asi to musí vychytat, ale už sem dneska byla zase dvakrát dole.
Jojo můžeme počkat. :wink:
4. pro 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
uff..tak konečně sedím...jsem tu měla mamku
4. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
ahoj :wink: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
hmmm, takže všichni asi v čudu, co? :unamused:
4. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.