• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
a dostaneš nejspíš kolu zdarma :wink: :grinning: :grinning: já bych možná i šla ale ještě to nechám na konkrétní situaci... podle počasí, podle Filípka a tak... možná tam nakonec ani nepůjdu... ale trochu mě to láká :dizzy_face:
4. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
asi tak bych to viděla.. :wink:
4. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Na chvilku nakukuju a koukám, jak Peťa s Veru vedou debatu... hmmmmmm :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
nazáviď
4. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
o taškách? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já říkala že jestli nás někdo pozoruje tak si asi ťuká na čelo.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
normálně dneska jsme Lin koupili na výstavišti takovou větší tašku convers jen za 390,-... Lin se z toho asi posere, ale v dobrým... ta proskočí až k sousedům :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
4. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Z čeho mě to osočuješ OSOBO blonďatá????? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
peti..fakt jooo..a jak vypadá?

janice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
A co krabice Peti? Měli? Pokoupila jsi?
4. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Nic, asi jdu vytáhnout ještě ven to malý smrádě. Má nějak moc energie :frowning2:
4. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
taška je moooc hezká.. fakt :dizzy_face: zkusím pohledat a dám ti odkaz :wink:

a jo, krabice mám, jen bych jich ještě pár potřebovala, jak jsem před chvíli zjistila :sweat_smile: :grinning: jsem to nějak špatně propočítala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
A kolik tak stojí?
4. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
právě že normálně tak 2x-3x tolik... a opravdu je to originál.. možná je to ale nějakej starší model tak proto taková sleva
4. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Nééé Peti taška? KRABICE :slight_smile: :wink:
4. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
u nás maj dnes chlapi hody
4. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
a joooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tu stejnou bednu co jsem přesně chtěla co jsem si loni kupovala na vánoční ozdoby letos nemají.. ale možná ještě dovezou tak jsem si zatím koupila o trochu menší za 220,- a rozměry má h.52cm x š.35cm x v.26cm
4. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Veru přibližně takovou:
http://converse-tasky.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&category_id=2&flypage=flypage.tpl&product_id=4&Itemid=2
jen v maskáčovině a možná o chloupečiček větší.. ta naše je taky látková a na šířku má nějakejch 42cm a na výšku 32cm (plusmínus) a je na suchej zip...
4. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
jo díky :wink:
4. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
to dostane na vánoce tu tašku???
4. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
chápu, že s ní ucvrkává :grinning:
4. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
jojo, na vánoce :wink: ona teď vůbec ucvrkává na hodně značkovejch věcí.. :rolling_eyes: teď se ji zase začlo líbit heelys, parfém od Avril Lavigne do toho ještě ten convers :rolling_eyes: :confounded: si asi budu muset brzo s dámou promluvit... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
teda teď to vyznělo jako kdyby to vyžadovala kupovat, to nee, trošku soudná zase je, ale nějak se v tom zhlídla a líbíjou se jí tady tyhle věci..
4. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
peti..to je věkem, s tím asi nic nenaděláš :unamused: ..
4. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
já vím.. ale taky to ještě mohlo chvíli počkat :sweat_smile: :grinning: tak do 20-ti :grinning: moje jediný štěstí je, že si nestoupne v obchodě k té věci, nepráskne sebou na zem a neřve "chci a chci a chci".. v tomhletom je celkem rozumná... minule byli na aukru ty heelys boty, nový, za asi 500,- a ona hned "hmmm, tak to ne" (jako že je to moc drahý..)... jako fakt někdy dovede být rozumná a hlavně soudná :dizzy_face:
4. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak jsme zpátky. Ještě jsem něco pokoupila na Mikunduláša a finýýýto. Všichni dostanou balíček od Adama počínaje, tak babičkou konče.
4. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Heelys Peti jsou ty boty na kolečku?
4. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
jojo :wink:
4. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Ahoj,
sem dělala bramboráky se zelím mňamka. :slight_smile:

Čučím, taťka přestal po 40 letech kouřit! Má můj obdiv teda!
4. pro 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
jééé Luci nemáš ještě? :sweat_smile: :grinning:
4. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
tak ať to taťka hlavně vydrží :wink:
4. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.