• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Týý jo, tak už je to tady asi 10 minut a masakr teda!! :confused: :confused:
2. srp 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
vidiš vidiš já to říkala :wink: ale odsud to ještě neodlezlo ale už tak strašně nefučí aspon ale chčije a blejská se teda monstrozně chtěla sem si jít ještě fouknout ale toto se teda nedá :angry:
2. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Tak tady se zatím jen blejská a strašně fučí!!
2. srp 2009 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz
neboj to příde :wink: ty pí-o ted to tu do něřeho mázlo sem nadskočila :grinning: :grinning: a umíš si představit co to musí být za prsu abych já nadskočila :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
super do toho ten náš malej křestán nák nemuže pořádně zabrat kubu hryžou bubáci do srcce...super noc :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

Tak už prší! týý jo v tom baráku je to mnohem horší než v paneláku. Fůůj!! :unamused:
2. srp 2009 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz
to věřím..... v těhle chvílích su moc ráda že nejsme nikde na dovči nebo na chatě :confounded: to je hnus kor s děckama

ty ale už by to mohlo táhnout do řitě
2. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
máme tu jak v prádelně sušák narvanej prádlem je tu tak 30 stupnu a jak nemůžem ani otevřít tak je tu fakt na zdechnutí se budu muset jít dnes asi po 5 osprchnout

jo největší prdel je že dle blesku a hromu je to ted nejblíž :grinning:
2. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
To jo :wink: ..tak já táhnu..Amelka se pořád budí..
2. srp 2009 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz
tady taky fičí jak prase :angry:
2. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
prej za pár let bude evropa muslimský kontinent:
http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU

napřed jsem si myslela, že je to jen video o tom jak bude vypadat svět ale otočilo se to na kolonizaci muslimů
2. srp 2009 ve 23:29  • Odpověz
a z toho plyne milujte se a množte se :grinning:
2. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz
a dejte děti na arabštinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz
ale taky mylsím žwe to není neočekávatelnýho lidi migrujou to je jasný že to tu bude za 20 let jiný než je ted...před dvaceti rokama to bylo taky jiný
2. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz
hele koukněte na to docela by mě zajímal váš názor :wink:
3. srp 2009 v 00:08  • Odpověz
Dobré ráno, vy jste teda ukecaný. Per velice zajímaví video. :confounded: :confounded: tak nějak člověk neví co si o tom má myslet
3. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Martínek dneska poprvé spal od 20.00 do 6.15 a vůbec se v noci nevzbudil ani jednou. A to se divím že ho nevzbudila ta bouřka. U nás to bylo škaredý co u vás? Já když jsem jela ráno do bráce tak ještě odklízeli popadaný stromy. :frowning2:
3. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
holky tak nák přebnírám věci a máme docela nadbytek načlých dětských opalovacích krému nic jim není jen sou načlý.... uchovávaný tak jak by měli být , většina do konce letošního roku, sou to 50 nebo 50+ la roche a bioderma tak kdyby ste někdo chtěli tak hukněte nám je to jaksi víte na co.............
3. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
dobré ráno
3. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
tery..rybíz nakonec prý do Arnolce nejel..
u těch krémů bude asi rozhodující, kdy jsi je odevřela..myslím, tím, že se musí spotřebovat, třeba 12m, po otevření..mělo by to tam být napsaný..jinkak bych si určitě vzala :sweat_smile:
3. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
jo je to 12 m máš pravdu..... no ten jeden je už otevřenej dva roky takže to už nic jo?
3. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
chjo to je všechno už asi jetý..... krom teda těch co sme kupovali loni ale toho už zase nemáme taký přebytky....

hele myslíš že když kubu namažu dětským pantelolem kterej je do 06/2009 tak se něco stane? :grinning: za ten blbej měsíc snad ne , ne?
3. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
to asi nee, panthenol neva..ale opalovák va :angry:
3. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
jee pe´ta jde dneska na velkej UTZ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
veru já? nee ve středu jdu na ten NT :wink:
3. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
to je děsný zas pojedu jak dobře vybavená polní nemocnice :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
jinak holky, mám doma problém, asi výchovný s barunkou, před pár dnama jsem se chlubila, jak chodí pusinkovat bříško a teď se to úplně otočilo a ona ke mě nechce vůbec, pořád jenom natahuje ruce k taťkovi, ječí jak siréna, když zajde za roh, mě úplně odmítá, případně když je hodně vzteklá, tak i bije, jde jenom o mě, prtž i k jiným lidem, kamarádkám, sestře chodila v poho, mazlí se s nima a tak, nevím proč, prtž absolutně nic se nezměnilo ode mě k ní, ani jí nikdo třeba nedává najevo, že bob je důležitější, naopak jsme si říkali, že o něm vůbec nevíme a neužíváme si to tak, jak barunku, mě je to hrozně líto, a i když vím a věřím, že je to jenom období určitě, ale nevím jak dlouho to potrvá a fakt mě to hrozně mrzí, když jsem jí nic takhle neudělala :frowning2:
3. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
peti ono je to s těma dětma těžký oni to prostě cítí.... kuba byl tak na ranu sice teda ty poslední měsíce ale problém byl spíš opačnej nechtěl se ode mě hnout nechtěl do školky ani k babičkám prostě nikam jako by věděl si musí ještě chvílu se mnou užít páč potom na to nebude čas takže fakt věřím že děti vycítí že je něco jinak i když ty třeba nemáš pocit myslim že to za chvílu zas přejde :wink:
3. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
taky si říkala že manža je ted doma ne? tak třeba tím jak na to není zvyklá si ho ted prostě víc užívá... a nechce být s tebou páč s tebou byla do ted furt ale s tátou nee to sme mělit aky když začal václav dělat doma to sem byla jaksi mimo zájem každopádně všechny ty hormonální změny mi přídou že se přenáší i na děti no nevim každopádně veřim že to není nic příjemnýho :unamused:
3. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Peti, to se časem určo zase změní já to taky pozoruju na Martínkovi jak chodím do práce a je víc s taťínkem jak o mě nemá takovej zájem včera byl celej den s náma na zahradě a jen za tátou a já nic a předtím jen maminka, maminka
3. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.