• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Monči, nekaž mi radost a zkus hádat. Prosíííím. Napovím, Adam to určitě není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak ty? :grinning:
5. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
nee, Robert má trénink na zítřek, kdy jde do služby. Jen ho musím vzbudit a pojede on. Prý za odměnu, že jsem dneska dělala taxikáře jemu i otcovi (jsem musela otce odvézt do té Telnice), tak ať si odpočnu. Takže jsem si s klidným srdcem dala vínečko. kdo se mnou jde do vínka?
5. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
já ne já už sem měla dvě friska a po tom šánu včera mi dnes nebylo zrovna nejlíp
5. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
dneska mám oddech od učení.... Holky, nemůžné se stalo skutečností a já umím cca sedm otázek. Asi se země pohnula.
Jsem zvědavá na příští sobotu, kdy ve farmakologii budem rozebírat seminárku...
5. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Hele Monči, mě zabírá originál Coca cola, nebo zelí, či kyselý okurky :wink:
ale Frisco jsem měla jednou a to mi fakt nechutná
5. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
jo mě už je ok,dnes to zabořim brzo
čekám na ty Lucy fotky a jdu do hajan :wink:
5. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Já jsem nervozní. Se těším na ty fotečky od Luci. Moc jim to přeju. Barááááček. až budu velká, tak si ho taky pořídím :grinning:
Zas dávají upotávku na Dům snů. Fakt budu hodně nakaná, když to vyhrajou ti šedí. Hnusní lidi. A ta ženská už od pohledu. Co předváděla v tom posledním díle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bych normálně nevěřila tomu, že nový plastový okna udrží tolik tepla v bytě. Jsem topila dopo a ještě teď je tady teplo a topit se bude zas až zítra. Jen kdyby byli lidi na zapravení, že?
5. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Já si před chvilkou dala Coca colu, takže já tady asi budu čumákovat dlouho.
5. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
no já to taky přeju modrým a dost mě klamou argumenty co měli na vínový ,že sou moc mladý atd... ale ty šedivý sou zase starý,a modrým to přeju už od začátku a pošlu jim hlas a snad to vyhrajou :wink:
5. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jako s těma vínovýma mě to mrzelo taky. Hlavně mě bylo zle z toho, jak je tam potom sepsuli všichni, že se Zuzka posesouvala. Bych chtěla vidět tu šedivou čarodejnici. Ta mi je fakt nepříjemná. Jak prosí všechny diváky, ab jim posílali hlasy. No just jim je nepošlu. Modří mi sedí oba dva z páru. Většinou mi seděl jen jeden z toho páru
5. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
tj ta šedivá je strašná slepice,ta by řvala jak pominutá,mě těch vínových bylo tak strašně líto,jak pak brečela
5. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
A hlavně měla pravdu. Mákla si tam stejně jak všichni ostatní. A šedivý nevybrali prakticky nic do too baráku. Oni vybírali světla. Když jsem pak viděla, co vybírala do toho baráku za obrazy. Absolutně nehodící se tam. No já být tam místo modrých nebo vínových, tak už má šedá Dana betonovou lázeň a ten její chlap taky.
5. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak tak
5. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
tak co ta Lucy?
5. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
nevím, asi zmenšuje, ale teda nevím co? :confused: :sweat_smile: :grinning:

A když se vrátím k té soutěži... Nevím, jak dalece jsi to sledovala, ale kdo mi byl vyloženě ještě trnem v oku tak mimo jiné i ta černá Martina s tím svým mladým skokanem.... Ale spíš jen ona.
ale je fakt, že Nova si vybere jen to co chce a poskládá si příspěvky tak, aby ten pořad byl atraktivní pro diváky, že?
5. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
5. pro 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
no ta Martina byla píp první kategorie

jé Lucy vypadá to dobře,už se těšim na reál :wink:
5. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Já si myslela, že to dáš na střechu...

Luci, náááádhera. Fakt. Když vy břizolit, tak my to vyženeme do patra.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Né fakt, krááásnej baráček. Hlavně v takovým stádiu, kdy si to ještě můžete upravit k obrazu svému. Jen můžu mít dotaz? :wink:
5. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Jasně Jani..

Holky díky..jen je nám jasný že to až tak rychle nebude jak sme mysleli, budeme do toho kutat trocha víc
5. pro 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz
jak to ?něco ste ještě našli?
5. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak na kdy to vidíte reálně stěhování?
5. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Nee, ale bude to tak, jak to tam mám popsaný, takže se bude kapec bourat... :wink:
5. pro 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
No já myslím, že s hodně velkou dávkou optimismu by mohli na léto bydlet né Luci? :wink:
5. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Luci, kdyby jste potřebovali věci z instala (umyvadla, záchod, baterky, vanu atd.), tak se ozvite. ukecám R, aby to koupil na sebe se slevou. A když na něj zakoulí oči Adam že je to pro Ameku, tak to je jasný :grinning:
5. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
No doufám že tak květen??
5. pro 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz
květen tak to se budem možná stěhovat spolu, a kde budete do tý doby přebývat?
5. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
No obě mamky nám nabídly bydlení u nich, ale asi to nevyužijeme a vezmeme si podnájem.
5. pro 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
tak na tu chvilku,ale jasně přece jenom rodiče,ale zase se ušetří na nájmu no to je na vás :wink:
5. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
A co to nezkusit Luci. Já vím, že se Ti/ vám do toho moc nechce, ale zasej trochec ušetříte. A kdyby jste bydleli u tchýně, tak to budete mít blíž na srazíky a tak a kdyby u vašich, tak pro vás budeme jezdit, aby jste se účastnili :wink: :grinning: (Adamovi se moc stýská po Ami a každý den musíme koukat k vám do Alba na Amekuuu)
5. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.