• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Jani my už sme moc zvyklí být sami, asi bych to 5 měsíců nedala
5. pro 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé Mony tys to psala taky,,,sem to přehlídla
5. pro 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz
jj psala,já vím no,soukromý je soukromý,ale zase je to na krátko
5. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
no jdu do hajan pa a dobrou
5. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tak to asi už všichni tady. Což chápu. Mě kolikrát stačí tři hoďky u našich, nebo tchánovců .

Teď mi je Roberta upřímně líto. taťka teď volala, že hce odvézt. A Robert před cca 20ti minutama usnul po celodenní brigošce... No jo, ale já řídit nemůžu, že?
5. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Spát v sobotu ve 22?? Nikdýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz
Luci, no já taky neneneeeeeee. Ale von chlastal do rána, pak brigoša a ráno v sedm má nástup na Lidické... :grinning:
5. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Moni, dobrou :slight_smile:
5. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ale když chytne zelenou vlnu, tak cca o čtvrt na dvanáct je doma i s uložením mýho taty do postýlky a povykládáním pohádky na dobrou noc :grinning: ....
5. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
ahoj.. potřebuju zvednout náladu.. je tu někdo?
5. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Co se stalo Peti?
5. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Jojo taky sem tu
5. pro 2009 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz
nic hroznýho :wink: jen jsem úplně sama doma (samo že s Filípkem) a pustila jsem si jeden z takovejch těch filmů co sami o sobě jsou hrozně divný až z něho chvílama mrazí,.... takovej ten kdy se úplně dostaneš mimo normální realitu a teď su z toho tak nějak mimo... a jakoby čekám kdy na mě kdo vyskočí, kdy se někde něco nenormálně pohne a tak...
5. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Jak se jmenoval Peti??
5. pro 2009 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz
Paranoa.. a ještě furt mi za zády běží.. ale radši jsem šla na chvíli sem nebo bych fakt za chvíli viděla i slyšela neexistující myšky
5. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ale Peti, byl to jen film... Vem si k sobě Filíška a usmite spolu. Já to taky tak občas dělám, když Robert není doma. Jdu si narychlo zapálit, než přijede, ju? Za chvilku jsem here. :wink:
5. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
5. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
Luci, můžu taky něco k tomu baráčku a upřímně?
5. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
Jéé tak doufám že to nepotká na vesnici mě :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jasně
5. pro 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz
jako ten film ale fakt není sranda :unamused: to byl zase jednou debilní nápad si něco takovýho sama samotinká pustit... teď už jen zbejvá aby mi na okno zaklepal Freddie Kruger a mám dost :sweat_smile: :confounded: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
na první pohled se mi ten baráček ze předu moc nelíbí :pensive: ale myslím že to bude jen kosmetika :wink: zato uvnitř vypadá víc než slušně... když na tom zapracujete tak to nakonec bude fakt paráda... kolikátku z toho plánujete udělat? jako kolik plus kolik?
5. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
Tak já zas prdlajz :frowning2:

Nevím o co jde, bo to na tom zgrbu nerozjedu....

Luci, takže dneska je poslední bezesná noc co máš, ja? Už je všechno dojednaný a já Ti klidně nahrnu papíry na zabalení porculánu a nabízím i auto na přestěhování věcí :wink:
5. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
No já myslím, že na skořápce až tak nezáleží. Ve vnitř je to luksuní a hlavně ta půdní vestavba, tak bude bomba. Mě se to moooc líbí. Já jsem rodvan za Luci. fakt jim to přeju
5. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
Peti tak to se asi nemůže líbit nikomu :wink: A su ráda že se s tím nikdo nepokoušel nikdo nic dělat a můžeme si to udělat podle sebe. Víc mě nenaštve víc jak když je něco opravenýho a není to podle teba. Což je např. příklad koupelny.
A doufám že to bude 5+1
5. pro 2009 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz
tady máš popis (jeden oficial a jeden diváckej):
Jediné, co chybí Lauře (Elisabeth Shue) v jejím jinak dokonalém životě je dítě. Když zjistí, že je těhotná, zdá se, že všechny její sny se vyplnily. Mateřství však není tak jednoduché jak si Laura představovala. Brzy po narození dítěte začne bojovat s poporodní depresí. Poté co má děsivé halucinace, jí manžel najme chůvu. Začíná boj o Latřino duševní zdraví a osud dítěte…

Poklidný život Laury a Stevena poznamená nijak neplánovaná událost. Laura otěhotní a na přání svého manžela se oba odstěhují z města na venkov. Steven je velmi pracovně vytížen, a tak po narození dcery tráví Laura celé dny ve velkém domě sama. Pomalu začíná pozorovat, že se kolem ní začínají dít nevysvětlitelné věci. Bohužel je vidí pouze ona...
5. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
poporodní psychoza? Peti, neboj, tu máš dávno za sebou, ne? Ale ten film bych chtěla vidět z osobního zájmu do psychiatrie :wink:
5. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
Luci tak v tomhle tom tě chápu možná víc než si myslíš.. není to tak dlouho co jsme dělali rekonstrukci tohoto bytu a musím Roberta veřejně pochválit že jsem dostala víceméně (kromě drobností) úúúúplně volnou ruku jak co a kde zařídit a udělat.. a řekla bych, že se mi to dle finančních možností co byli dost povedlo :dizzy_face: :wink: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
Já si pamatuju, že když jsme dělali blbou rekonstrukci, tak měsíc pře porodem tady byla ruina a v kuchyni byla hora suti vysoká cca jak já. A fakt jsem nevěřila, že se to dá do kupy, než se Adam narodí a fakt to bylo v kupě než jsem jela rodit.
5. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
klidně ti ho půjčím.. tam si myslím že bys dostala dost námětů k zamyšlení a potom po menší úpravě a vyhledání konkrétních informací v odborných publikacích i hodně podnětů k sepsání
5. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.