• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
No uvidíme v dalším semestru, jestli tam postoupím :wink:
5. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jani já to měla víceméně stejně... rekonstrukce se dodělala v listopadu (4 měsíce po svatbě), pak se skoro 2 měsíce vybalovalo (se sedmi a osmiměsíčním pupíčkem to vybalování jde doooost ztuha) a zařizovalo se a... pak už byl Filípek :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
opovaž se ne :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
teď když si tu povídám tak už ten film vnímám trochu jinak... mnohem klidněji a hlavně se už nedostávám tolik mimo realitu... ten film je vážně divnej :frowning2:
5. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
Sama su zvědavá jak to tam bude vypadat a jestli věci které se zdají být problém, problém fakt budou.. :unamused:
5. pro 2009 ve 23:06  •  2 děti  • Odpověz
mamka mi dneska na tom výstavišti koupila ještě jednu hodně velkou bednu na Filípkovi věci a jenom za 290,-!!!!! jako fakt mazec.. ve kšeftě by stála tak MINIMÁLNĚ dvojnásobek..
5. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
a co zatím vidíš jako problém? a jestli můžu jaká je pořizovací cena?
5. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
No probourání zdi z té garáže do ložnice a ty krovy na půdě.
Pořizovací cena 630.
5. pro 2009 ve 23:11  •  2 děti  • Odpověz
to ještě vyřešíte uvidíš... mi taky zpočátku měli problémy které se nakonec vyřešili tak nějak buď úplně sami nebo za pochodu :wink:

tak film už skončil a ten konec... to bylo hrozný :frowning2:
5. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz
cao kocky.... :slight_smile:

Peti tak preco pozeras take filmy sama?? ja by som to nedala :confused: My sme prave dopozerali Stahni me do pekla - teda drahy to chcel pozerat.... to bola teda konina :rolling_eyes:

Luci: jeee domecek vyzera supeer, a ked si to este upravite podla seba .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A to ze chcete ist radsej do podnajmu ako k rodicom chapem... ja by som tiez nevydrzala ani u mamky a u tchyne uz duplom nie , brrrrr
5. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
autor
jasný, jen mám obavy že ty krovy co sou potřeba sou nosný a to samé ta zeď v garáži...ale uvidíme

Film už stahujeme, tak su zvědavá. My teď čučíme na Markíze na film Mlha..má to byt triler nebo horor, každopádně to beztak bude pořádná kočičárna :grinning:
5. pro 2009 ve 23:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
oprava: ty krovy co sou potřeba uřezat..

mimi: moc díky :slight_smile:
5. pro 2009 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz
Luci zdala sa mi ta veta nejaka divna :grinning: :grinning: :grinning: ale potom som pochopila co si tym chcela povedat :wink:
5. pro 2009 ve 23:34  • Odpověz
Luci a ked ta zed bude nosna , mate nejaky iny plan ako to prerobit?
5. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz
Luci tak se na to hlavně nedívej sama a za tmy a pak to bude v poho :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 23:37  • Odpověz
hele a podařilo se Míšovi stáhnout toho Jacksona? :confused:
5. pro 2009 ve 23:38  • Odpověz
tiez mame zapnuty film Hmla .... drahy to chcel pozerat... len nechapem preco tu vedla mna spi :grinning:
5. pro 2009 ve 23:38  • Odpověz
dopoledne půjdem asi na Svoboďák tak to pro dnešek balím.. dobrou noc pyloušci :wink: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 23:43  • Odpověz
dobrou peti

ja sa tiez lucim, dnes som dala vianocny uklid tak som ko.... krasnou dobrou noc damy :slight_smile: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
autor
mimi: co nejdřív tam půjde projektant, manžel má teorii že to půjde určitě, jen to může být za pár korun nebo za pár tisíc.
Peti už je to k dispozici..chceš to??

mimi: a díváš se na tu Mlhu?? Nakonec to až tak strašný není jak sem myslela, ale sama bych se na to nedívala teda..
5. pro 2009 ve 23:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobrou noc!!!!!!
5. pro 2009 ve 23:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky :slight_smile:
6. pro 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno. Chjo, to byla noc... :frowning2:

Luci, můžeš mi prosím prozradit, kdy jako spíš? Včera poslední, dneska první....
6. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Jani já sem šla spat ve 2.30 a vztávačka díky místní hadrošmátře v 7.45 :wink:
6. pro 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Tý jo, tak to já bych nedala Luci. Ale ty jsi byla asi plná pozitivních dojmů, že máte baráček, že?
6. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno/poledne.. :dizzy_face:

Luci tak zkus mlíko s medem :wink:
Vy už ten film fakt máte? :confused: Tak jestli můžu tak bych to ráda zkoukla :dizzy_face: pak se nějak domluvíme... :wink: a vidělas to už, jaký to je?
6. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj..
luci, jooo to bude fajn, jak to dáte trocha do kupy.. :wink: se zdá opravdu pidi,ale místa je tam fakticky dost
6. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Co včera mikulášská, mi se na ně šli kouknout, vojta byl jak zaraženej prd..
pak k jedné a druhé babce...konečná punčocha na okně u nás..šel spát až po 9..plnej dojmů..

se opravdu už připravuji na vánoce..to bude milionkrát horší...
6. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu jen na skok tak se na mě nezlobte.
jsem taky z brna a ještě miminko nemám ale jsem těhotná a mám dotaz.

Podle čeho se mám řídit tt? podle velkého utz ve 20tt?? protože mě to mate pokaždé když jdu k dr. podle velkého utz ve 20tt jsem ted 28+1 takže začátek 29tt a pdole dr ve čtv ted co jsem byla tak mi napsal doporučneí na internu kvůli dýchání a to mi napsal že jsem 26tt tak to nechápu. poradíte mi??
děkuju moc
6. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Ahojky.
sme se dobře namazali..vyzkoušeli sme skoro všechny stánky na Svoboďáku :slight_smile:

Amelka neměla co dělat ráno: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3600557&vReferer=

sunysara: asi bych věřila svému mudrovi a podle něho se to stejně bude řídit...aspoň u mě to tak bylo. :wink:
6. pro 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.