• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Haluujáááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Tak nééé Haluujááá, ale

Halelujáááááá
7. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
já teda nevím ale já tam žádný napařování nemám (on má možná nějakou lepší myčku, já mám asi jen obyč), zbytky zaschlý taky ne a sklo teda miju jen hodně hodně hodně vyjímečně a i když bez leštidla tak žádnou patinu tam taky nemám :sweat_smile:
je fakt že je potřeba to jednou za asi 2měsíce dát naprázdno umýt s tím spešl přípravkem ale i kdybys to měla používat jen na kastroly, talíře, příbory, hrnky tak ti skoro garantuju že nakonec budeš strašně moc ráda že ji máš... (už jen kvůli těm dvěma prckům :wink: ) a sklo kdyžtak můžeš oplachovat v ruce :wink:
7. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
a já mám pro nás vybranou takou krásnou že tam není ten koš na příbory kterej zabírá celkem dost místa ale je tam na ně ještě jedna polička se na nu těším jak malý děcko akorát teda nevim za co ju koupíme ale to už je detail že :grinning:
7. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
nepodstatnej :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Já s myčkou taky myla u ségry a taky v pohodě.
Nevím...

Asi je rozdíl mezi průmyslovou a domácí myčkou. ale logicky bych řekla, že průmyslová myčka (do velkovývařoven a restaurací) by měla být lepší než na domácí použití...
Tery a máš někde nějak odkaz kde je ta polička přímo vidět?
autor
Tož ja, přesvedčily ste mě :grinning: . Tery nemáš odkaz?
7. pro 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
Luci a ještě to má jednu výhodu... že když ti přijde nečekaná návštěva a ty máš brajgl v kuchyni tak to honem honem poschováváš do myčky a máš uklizeno :grinning:
7. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
vím o čem mluvím :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Luci fakt nebudeš litovat :wink:
7. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
též nedám na myčku dopustit :wink:
7. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
pohledám...
7. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
A jakou máte?? Míša chce spotřebiče Elektrolux..
7. pro 2009 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
a co teprve za pár měsíců, že Peti? :wink: s 2-letou Barčou a miminkem, kdybys měla ještě drhnout kastróly... :unamused:
7. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
u myček se říká že nejlepší jsou AEG a Bosch-ky.. ale každá lepší značka je fajn.. pak už jen si ujasnit co od ní očekáváš, vymezit prašulky a huráááá nakupovat :wink:
7. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
http://www.elektro-kuchyne.cz/mycka-nadobi-whirlpool-adp-6949c-wh co sem se bavila se známým co dělá pro spáčila tak říkal že je fak dobrá aj spáčil to říkal. obrázek blbej ....
7. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
Peti a jakou máš ty? s panelem nebo bez? já mám s panelem.. tu s tím ovládáním ve dveřích jsem nechtěla.. nevím proč ale připadne mi taková....... nedůvěryhodná... :sweat_smile: :unamused: navíc u té mojí mi to ukazuje čas do konce což je hrozně fajn
7. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
sou tam normálně dvě šuflata ještě uplně nahoře malé šuflátko na ty příbory asi stejně jak když je v mražáku polička na ledy... puvodně tohle prej měla patentový miele ale už to držely nák dlouho a musely to uvolnit na trh
7. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
jako ten košík u máti která má tu úzkou zabírá pulku šuflete a u rodičů třetinu což mi příde fajn když se to dá vyřešit takhle
7. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
jestli se někdy dostanu do nějakýho většího elektra tak to schválně omrknu
7. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
oni maj ale asi tu 45, co? ta je úplně naprd.. ale zase pokuď jsou doma jen oni dva tak pak jim to stačí
7. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
jinak já taky nejčastěji používám ten krátkej (eco) program tak na 26min se spotřebou jen 4 litry
7. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
jojo máti má malou a jim to bohatě stačí myje tak jednou za DVA až tři dny... ale i tak mi to příde clekem dost místa
7. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
já na ni jednou jen ze zvědavosti koukala a mě to zas připadlo, že když dáš dolů nějakej větší kastrol tak konec
7. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
ona tam hrnce neumývá
7. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
čas do konce mi to taky ukazuje a umývám tam teda absolutně úplně všecko, krom dřevěnýho prkýnka teda a extra jemných skleniček na víno.
7. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
slyšela jsem ale že se už dělají i se šířkou 90cm,.. to bych ale musela být u klapzubů :grinning:
7. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
takže máš taky s panelem?
7. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
no asi jo no, já nevím, co myslíš panelem, na dveřích je to i tak :sweat_smile:
7. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.