• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jéžiš ta devadesátka je hrozná:
http://www.kasa.cz/bila-technika/obchod/5970/90-cm/
dva přívody vody, dva odpady.. by mě zajímalo jakej je rozdíl v tomhle a ve dvou 45-kách vedle sebe
7. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
s panelem je to přímo na dveřích:
http://www.kasa.cz/bila-technika/koupit/327200/bosch/bosch-sri-55m25-eu/
a ve dveřích je to na té hraně a při mytí to jakoby zavřeš dovnitř, což mi připadne strašně nepraktický
http://www.kasa.cz/bila-technika/koupit/484855/aeg/aeg-44410-vi/
7. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky
7. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Já si myslím že panel ve dveřích je praktyčtější líp se udržuje
7. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
nemáš tam žádný velký kolečka který se musí drhnout ve dveřích máš jen malý puntíky
7. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
ale já mám taky malý puntíky... :sweat_smile: :wink: kolečka se snad už ani nevyrábí.. a navíc nemusím mít strach že by mi do toho mohla nějak zatéct voda, mám tam ukazatel času, který se odpočítává a světýlka, který mi ukazujou jakej program pouštím nebo mám puštěnej a nebo světýlko co mi třeba ukazuje že dochází sůl :wink:
7. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
sem se zas nasrala ted přišel kuba ze školky a co má tu "kombinézu" z tchiba jako že se to dá odepínat ta bunda od gatí tak mu to václav ráno sepnul má pod to punčocháče triko a tenoučkej svetřík...má tam i gatě co měl minulej tejden gdyž bylo celkem teplo okolo 12 stupnů tenký plátáky....no a učitelka mu řekla že si to má odepnout a vzít si dnes když je ani ne 5 stupnů v době kdy dou ven že si má vzít ty tenký gatě a punčocháče :angry: :angry: :angry: :angry: jako chápu že se spotí když je nabalenej ale ta kombinéza teda teplá není bych mu pod to nejrač dala teplejší věci než má ale lítá tak má to co má tak mi řekněte od čeho tam ty frndy sou když v takédle kose nechaj děcka chodit v tenkých plátákách místo toho co mu tam mi jako rodiče nachystáme kor když je trocha nachlazenej....má ta učitelka jediný štěstí že sem pro něj nešla já...jí to zejtra teda pěkně vytmavým :angry: :angry: :angry: :angry: řeší také ptákoviny ale aby byli děcka oblečený to néééé pindy jedny
7. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Tak ta Boska co tu máte má hodně velký kolečko na předním panelu
7. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
to byl jen názornej obrázek jak vypadá ta s panelem :wink:
7. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
to jooo
7. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
ty vole Tery nechceš ji pomoc podržet..? bych jí dala i zaTebe :angry: normálně ji to vytmav a natvrdo řekni, že si pro příště nepřeješ aby ti zasahovali do toho, co řekneš Kubovi že si má oblíct a že jestli bude nemocnej takže jí děkuješ :angry:
7. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
7. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
No Terko, tak se těším, až bude chodit Adama do školky. :angry:
Doufám, že na Tučkove takový frndice bembeřice nejsou....
7. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojka pěkný podvečer
Venku je teda dneska pěknej hnus :unamused:
Četla jsem že tu řešíte myčku mi máme 60sátku AEG na myčku nedám dopustit ušetří mi to spoustu času hrnce teda v tom neumývám protože už by se mi tam nic víc nevešlo
Ta vypadá dobře :grinning:
teď si vybavuju že vlastně nějaký s kolečkem tam tehdy měli ale nechtěla jsem ji hlavně kvůli prckovi aby ho to víc nelákalo si točit a Bůh ví co mi tam zapnout
ne jako to už je po několikátý kdy on když mi řekne v čem byl venku tak padám na znak...asi je budu chodit kontrolovat nebo nevim
tak to já tam v pohodě dám 2 kastroly a 2 pánve :wink:
7. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
A ještě talíře a hrnky sklinky já teda ne :frowning2: taky požívám nejvíc ten rychlej krátkej program na 30 min
7. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
teda jenom dospod... nahoru klidně vrznu ještě i několik hrníčků, misek a klidně i ze dva malý kastrůlky.. jenom to musíš umět naskládat..
7. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
No práv ě to dobře naskládat :grinning:
7. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Tety co na to říct...? jsou to fakt pipiny.. :rolling_eyes: copak nemaj vlastní děti?
7. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
prej Tety :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samo že tam mělo být Tery... ale mi si rozumíme ne? :wink: :grinning:
7. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Mám par fotek jestli chcete mrknout
7. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
ne jako mě de o to že loni tam chodil sotva pulku páč byl fureet nemocnej ted je taky furt nechcípanej cpu do něj rybomunil tunu vitamínů snažíš se jak debil ale to je jaxi k ničemu že když chodí takhle
7. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Jéžiš Mumi u vás byl tak blízko čert to by se Sabča zbláznila jen ho viděla z dálky a už se bála ještě dnes o tom povídá že tam byl čert a že se bála tak ted furt říká pryč pryč
7. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Ach jooo.... Mám to nejprotivnější dítě na světě... :frowning2:
7. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Já mám dítě u tchýně na prázdninách
7. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
ty asi nemáš možnost změnit školku, co?
7. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.