• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Evi, ten můj tam bude od 27 prosince až do ledna :grinning:
7. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Jé to bych taky brala aby si děti vzali tchánovci já bych jim je stejně nedala :zipper_mouth:
7. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Vladi, já ze začátku měla taky těžký argumenty proč ne, ale jak jsem teď ve škole, tak jsem ráda, že tam je a on je tam spokojenej.

Jééé, mě došel dáreček k Vánocům.... :dizzy_face:
7. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
jani mě zas hrabe z kristýny...furt se někam sápe někam leze něco má v puse...je to super do toho bordelu co tu máme :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Tak mi ji dovez sem...
7. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
No jo no když tchýně nemá absolutní zájem s tchánem se nějak tak domluvím řeknu mu pčesně kdy a v kolik kde Natku vyzvedne jo to on ju vyzvedne to zas na něho je spolech je přesnej jak hodinky
7. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Holky mě vám bolijou zuby byla jsem v pátek u zubaře nic mi nedelala jen mi čistila zubní kámen a me bolí ty spodní zuby jak svina a to mám na jazyku hned od soboty 4 afty tak mě bolí celá huba
7. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Nám teď došlo doúčtování faktury za okna a jsem se teda pěkně na.rala.
Jako první to schytal Robert. Ale teda neoprávněně
7. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Jako jiná částka než na jaké jte byly domluvení?
7. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
co jiná částka. To néé, ale škrábli nás o dva tisíce na záloze. Ve faktuře je napsaný 18000 a R jim dával 20000 a má na to naštěstí i doklad, kterej jsem posléze, až jsem ho sjela po telefonu, našla
7. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
baj mě taky bolí zuby ale já ne a ne se dokopat k zubákovi...se bojím víc jak malý děcko....

jani copak??? mě ted přišlo vyučtování za elektřinu...taky zajímavá částka
7. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
chudák malej :grinning:
7. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Jani uklidním tě, nám teď volala makléřka že ta cena je špatná, byla bez provize. Takže bude navýšená o depozitum, které jsme dnes posílali tj. 47 000.
7. pro 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
Tak naštěstí že máte doklad to jsou teda h.....
7. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Takže radosti na Starém Bělidle jsou koukám všude.... Je krááásné vědět, že v tom nejsme sami. Jenže u nás je to opravitelný, že? Evidentně chyba lidského zdroje :frowning2:

Luci, nepotěšilo to, že? Ale slabá útěcha, snad Tě to nevytočí. Pořád máte domek za dokonalou cenu.... I když za ttěch 47 litrů mohlo být vybavení do obýváku, že? :angry:
7. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
jak píše janča i tak je to bezkonkurenční cena

jééé můžeme mít až 5 kitiček!!!! to je fajne :dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Bych paní makléřku kopala před sebou z Dambořic do Vyškova, odkud je. Bembeřice jedna obrovská :angry:
7. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
hele postavíme do lajny oknaře učitelku a makléřku a dáme jim sadu hromadně jo :grinning:
7. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Jakých kytiček Terez?
7. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Jééé a kdo je bude držet? To bude terapie.... Jééé, já se těším.... :dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Jako od smlouvy kvůli tomu neodstoupíme, ale nasere to. paní s toho byla tak nešťastná, že říkala že nám dá aspoň hodně slevových kuponů.

Tery jakejch 5 kytiček??
7. pro 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
no definovali větší než malé množství tak můžeš mít mylsim 40 houbiček a 5 kytek což mi příde na domácí spotřebu fajne
7. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
tož ještě nedefinovali.... :grinning:
7. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Já si to myslela, ale veřejně to psát nebudu, že????

Luci, ale v tom případě je paní na blbé pozici. Když něco nabízím, tak už s provizí že? Ale zas na druhou stranu, každý jsme jen člověk a chybovat je lidské.....

Ale nasere to, to vím moc dobře....
A 47 litrů nenajdeš nikde na zemi, pokud nekoukáš pořádně pod nohy a nebo nejsi hajzl, kterej vydělává na cizým neštěstí....
7. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
hele v černých ovcích sou indukční desky
7. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Ona tu zakázku převzala po nějaké mladé kačeně a ta to tam zadala špatně, říkala že ji to o to víc mrzí že má pod sebou tým lidi a zaučuje nováčky a udělá takovou krpu--že si to měla líp ověřit...
Njn..stane se
7. pro 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
Jasně Luci, na jednu stranu to člověk chápe, ale na druhou stranu je to doooost peněz a mohlo za to být cokoliv jinýho, že???? Chápu Tě. Dej si panáka na uklidnění
7. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Já jsem prototyp dokonalé hospodyňky dneska. uvařeny čtyři jídla. učila jsem se, ještě budu žehlit a zítra padnu na držku :grinning:

Já mám ale dneska takovou radost z toho ICQ a toho kurzu, že bych i skály přenášela....
7. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Cos vařila Jani??

Tož pošli číslo na icg né?? :wink:
A panáka radši ne, včera té medoviny stačilo...
7. pro 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.