• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
kéž by šlo občas měnit rodiče... jako máti má slabý chvilky kdy je fajn ale tchýně je tchýně... vážně bomba ženská... minule jsem ji musela nadat protože nám chce dát o trošku víc peněz na Vánoce než bylo domluvený.. no nenadali by jste ji :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
nojo nám to trvalo skoro 6 let než sme se začli trocha tolerovat :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
tohle mi před chvíli poslala jedna známá na mail... neuvěřitelný :confused: :sweat_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=vOhf3OvRXKg
7. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak tohle já naštěstí neznám... Janča minule mou tchýni viděla a chvíli s ní i mluvila tak může říct :wink:
7. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
peti my sme s tchynov tiez vychadzali super... az kym sa nenarodil maly... :confounded:

Tery .. smajda to cesky dal fakt super :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Sme se na to dívali minulej týden Peti---krásný to je
7. pro 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
pisem ako trubka... cesky to je asi ...s tchyni, ze? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Klaudi co?????? to by snad mělo být naopak, ne? já měla za to, že když už, tak děti spíš spojují... :confused:
7. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
no peti to som si tiez myslela, lenze ona zacala mat blbe poznamky a poucovat ma ako ze mam dat malemu pred kazdym krmenim salco a vzdy ked maly zaplakal tak bol hladny (aj ked papal pred pol hodkov) , ked sme sa hrali (tak som mu chcela vykrbit nozicky) a stale nieco, ziadna navsteva sa nezaobide bez jej blbych kecov...

Tery : ten co hra na tej harmonike bol u nas v sou SLOVENSKO MA TALENT--- a je fakt genialny :sunglasses:
7. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
vykrbit - vyklbit :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Peti a samo toho je este ovela viac......
7. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
jo už sem si vzpoměla no sem to chtěla napsat ale říkala sem si žes to zazdila tak nebudu machrovat :grinning: je super si ho pamatuju
7. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
peti..to je krásný..a ta holčina je taky moc pěkná
7. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak v tom případě bych držela návštěvy jen na té nutné rovině... Vánoce, její a Tobiho narozky a nazdar bazar :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
i když já bych byla schopná, podle toho jak moc by se montovala, je klidně utnout úplně... když se opravdu naseru tak dovedu být někdy i hodně radikální... proto jsem neviděla 2 roky otce před jeho smrtí... :unamused:
a co na to říká manža?
7. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
že Very... na rusku :wink:
7. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jo Verunko... zaregistrovala jsi toho mýho kulíška? :confused:
tašku předpokládám že potvrzovat nemusím protože jsme to podle mě probrali tak důkladně že už není potřeba říkat že ji chci :grinning: :grinning: :grinning: i Peťa se nám myslím smála :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Peti: samo je z toho nestastny , ze sa nas vztah pokazil ale je to jeho maminka... teraz tym nechcem povedat ze ju obhajuje... skor ho to mrzi .. lebo su to jeho rodicia... a prave preto nechcem tie navstevy stopnut... lebo by ho to mrzelo, nooo ... takze to "musim" trpiet... ale uz si to skor nevsimam... ten obed sem tam v nedelu prezijem ... joo a my nie sme manzelia :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jo tašku mám kulicha taky..
objednávat budu asi zejtra anž mě ten jejich objednávkovej vyjebanej list nejde načíst :angry: :angry:
7. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Veru sím a ty objednáváš každej měsíc????
7. pro 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
luci..jak se to nakupí, aby byla objednávka vyšší než 1000kč, neplatí se poštovný
7. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Jinak mimi Priorix je trojkombinace spála, přiušnice,zarděnky a očkuje se od 15 měsíce :wink:
7. pro 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz
jojo ty pískokresby sou úlet sem to viděla před pár rokama od jedné japonky a to byla taky dobrá haluz
7. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
A Priorix Tetra to je plus neštovice

Aha Veru..bych pak zkusila něco na praní.
7. pro 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
mimi..ten vztah s mojí tchýní mám taky..ale bohužel bydlí pod nám..
dneska mě opět přišla poučovat :angry:
7. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Veru takže seš poučena jo?
7. pro 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz
Luci dakujem :slight_smile: tak to mame este cas ...
7. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
a co tě poučila?
7. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
mimi nemáš zač! Ty jsi Klaudie??
7. pro 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
tý voe veru pevné nervy :pensive:
7. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Luci jo Klaudia :slight_smile:

Veru tak ja som ta stastnejsia... ta moja byva od nas 50 km :grinning: aspon nieco :slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.