• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tak to je dobrý to vypadá že to pivo asi :grinning: miluješ
3. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Veru to je těžký nejbližší sem já k tchánovcům moc nechodí,kolikrát sem ho tam chtěla dát a vždycky z toho sešlo bud byl tchán ve Svitavách a matce ho samotnýho nenechám
3. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
a moje rodina je daleko takže n ty není zvyklej vůbec a ted babo rad?
3. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Moni a proč ho nechceš nechat tchýni????
3. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
A co švica :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Hoj dámy

Terko a kde sis pro to pivo byla :grinning:
Že by tajný vyznání od barmana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to odtam, kde si myslím?
3. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
nene je to z jungle parku :wink:
3. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Evčo, to byl vzkaz od barmana :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já se teď vrátila z Brna. Jsem dneska jezdila asi 3 hoďky a jsem vyfluslá. Adamovi jsem vzala DVDčka traktůrka a teď provádím dhled nad uklízejícím synovcem. :grinning:
Možná mu budu zpívat: Černý muž pod bičem otrokáře žil....
3. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
tery..krutý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele už jste byli v tom parku???
3. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahááá, tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ale poslal bych to mejlem výrobci toho piva a s textem, zde se točí s láskou.... Nebo pak donesla do té hospody. Je to pěkný
3. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jani a budeš dnes v Brně nebo zase jedeš k sestře?
3. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
tery..ty máš taky nějakýho barmana v merku??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moni..s tím hlídáním je to na prd..jedině sestra..ale asi bysi jího na noc a den nesvěřila co??
3. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jani to mě zpíval manžel se švagrem když přišli nalití s mrskuti a já jim nadala
3. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
bastardi :angry: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Moni, už jsem zasejc tady. Ale asi pojedu ve středu do Brna.
3. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
A to jim bylo tak špatně že si brali druhej den dovolenou
3. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Néé, po barmanech Veru jedu jenom já? Dostala jsi moje IP s pozváním?
3. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
evi..dobře jim tak :grinning:
3. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Já bych je zatrest poslala makat a štípat kamení.... :grinning: To jsem lidumil, že?
3. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jani ty jedeš po barmanovi. To seš dobrá že na to máš čas :grinning: :grinning: :grinning: já si ani nepamatuju kdy jsem videla nějakýho barmana :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Aha Jani,a co stěma sýrama?pozvání bylo na koho,jestli na mě nic sem nedostala,pokud ne tak se omlouvám

Veru,jo na ségru je zvyklej ona ho i hlídá,ale jako pořád je u nás doma ,že a někde pryč!!!!
3. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak to bych toho kamení včera musela nalámat min. tunu :frowning2:
jojo byli sem tam ale jen ze strany riviéry kde se nasedá rovnou na lana takže sme se tam s kočárem nedostali čili pokud chce jít koukat celá rodina i s kočárem musí se to projít skrz antropos takžze příště taksem si zahopsali na té bunjee trampolíně a dali pifko :dizzy_face:
barmana v merku nemám jana myslela péťu, ale za tím sem byla až pák páč sem se v tom junglu nák rozjela :grinning:
jaký zas pozvání???? není ti to blbý psaát to veřejně esi to dostala když to nepošleš všem? :angry:
3. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Teess tak přijed k nám my budem dneska grilovat styl Chorvacko máme Osliče, čevapi, Aivar a švica bude dělat blitvu.
3. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tery klííííííííííííííííííííííííííííd,nemůžeš být u všeho a kdo ví zda to bylo na mě :wink:
3. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
to sou teda názvy Evčo :grinning:
3. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ale Terko klídek, asi z toho nic nebude. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jo a rozhodla jsem se, že tady s Adamem zůstaneme do té doby, než se švagr vrátí z nemocnice.
Ale budeme průběžně jezdit do Brna. Včera jsem se totiž "náhodou" dozvěděla, že R jede s kamošem 12.8 kamsi na kola či co. Tuším do Francie? Jsem otevřela pusu a nevzmohla se na protest. Ale upřímně? Mě tady bude líp a i Dadymu (jak mu říká ségra)
3. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
názvy sou to uplně normálí :grinning: vy máte čevapi jako fakt ze skopovýho??? aivar sme ted jeden koupili i tu páč sme si dovezli nákej domácí
3. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.