• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jako fakt bych s Váma neměnila ale spíš bych Vám přála tu moji tchýni.. :wink: :dizzy_face: zlatá ženská :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Krásné jméno Klaudi :slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
Luci dik... uz som si zvykla.. ked som bola pubertak tak som ho neznasala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mne sa zase paci Amely.. prave dnes som nad tym rozmyslala ci je to Amelie alebo jednoducho Amely --- fakt krasne meno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
jednoducho Amely a moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz
Amely ... to znie tak nadherne :dizzy_face: :wink:
7. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Peti a ty si naozaj stastna osoba, co sa tyka tej tchyne :slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
jj klaudie je krásný jméno :dizzy_face:

poučila mě, že asi Vojtu řeže plína na břiše.. :angry: :angry: :angry: :angry:
a že v kauflandu mají levný kafe co vona si kupuje a že vajíčka má v lednici a že ho nemám převlíkat do čisýho, když už za chvilku půjde spát..atd..dalších milion sranců na moji hlavu
7. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
na druhou stranu pohlídá a miluje Vojtu a o to tu běží
7. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
veru tohle přesně já mám smojí máti...ta dnes příde ví že sme v pátek odjížděli celej den sme byli pryč plus víkend byla tu naposled ve čtvrtek večer a dnes nakluše a prej dyt ste nic neudělali co furt děláte?!? a kd yto budete mít?? no držela sem ruce za zády :angry:
7. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Veru dik :slight_smile: :wink: Jejda tak to je des..... (myslim tie dristy )
7. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
tery..dáme je na centrifugu a zaplatíme hodinu lásky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
píšu zas jak debil že...prostě tu byla ve čtvrtek večer ví že sme byli pá+so+ne pryč a dnes má tyhhle pindy
7. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
veru :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sem zi zas poprskala monitor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Tery mas to tiet tazke ... keby ti radsej pomohla

Very, ta moja ani nepohlida... ideme cez vikend na vianocne skolenie z prace a musla som poprosit mojich rodicov aby prisli k malemu.. takze oni pojdu 400 km (ale samo ze im to neva) aby ho pohlidali.... a tchanovci u nas za posledny pol rok boli raz !!! :angry: :angry:
7. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
mimi moje máti hlídala kubu poprvé ve 3 letech takže si na tom ještě dobře :wink: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
Very ty mas fakt dobre napady... najprv super darek pre tchyni a teraz centrifuga :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
tery tak to je sila :confused: ale zase mne to tak neva, ja by som tobiho u tchyne ani nenechala... a tak to nemusim vysvetlovat,nooo
7. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
to je asi věčné téma toto...bohužel
7. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
tak to jooo :angry: bohuzial :rolling_eyes:
7. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
no nic du sebou mrsknnout do "betle"
holky čím si mažete nos když hodně smrkáte??? :sweat_smile: si to mažu vším možným a furt mě ten frňák bolí
7. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
nic kocky, idem dat sprchec a konecne aj nieco do zaludku... som naposledy obedovala.... a mam hrozny hlad :grinning: :grinning: :grinning:

prajem vam krasnu dobru noc dámy :wink: :slight_smile:

Tery ja tiez tym co mam po ruke :grinning: :grinning: (indulona, labelo....)
7. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Tery Bepanthen si zkoušela?
7. pro 2009 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz
tak doboru noc!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
jooo ale hrooooozně to bolí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou noc!!
7. pro 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo a eště se říká sádlo..toho teď máte dost né?? :wink:
7. pro 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé a já sem našla že v Dambořicích je i pediatr, tak můžu jít klidně spát :grinning:
7. pro 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz
ty voe ale sádlo pod nos? to rači budu trpět :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
tož sádlo je všelék :grinning: :grinning: A ne aby sis ho tam cpala aj se škvarkama :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz
jé luci, že by první super noc :wink:

mimi..jo tak to je ještě horší, že ani nepohlídá..ji přibalíme..jedno sedadlo na kolotoči je ještě volný :wink:
7. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.