• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Už sem něco našla..paní mi právě napsala mejla, ale má to na starosti jiná, tak ešče čekám a díky Veru. Na svařák bych se stavila, ale děcko hnípe. :grinning:
8. pro 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
A co to je Luci?
8. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Monča mi v vnukla nápad udělat si kurz na cvičení matek s dětmi a pronajmout si tam v místním KD tělocvičnu.
8. pro 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
No,to neni spatny napad.Ja bych ty smrady maly ubila botou.Proto studuju socialni pedagogiku.:grinning:A abych nemela roupy,tak od unora valim na to ucetnictvi
8. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
8. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
luci to není špatnej nápad,a le vůbec né..jen se bojím, že za chvilku ten kšeft nebude tolik atraktivní, plodit se má prý míň a míň...
8. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
a je tam tolik dětí?
8. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
to jo, ale zas to můžou být různě staré děti a vypadá že tam cvičení pro děti není široko daleko..dokonce ani v Kyjově :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
a co je k tomu potřeba?
8. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Hlavne pevny nervy:grinning:
8. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
http://efektivnirodicovstvi.webnode.cz/pro-rodice/

Je tam mejl..na ten sem napsala a odepsali mi že to u nich jde, jen to má na starosti někdo jinej a ten mi napíše. A na netu když sem to hledala, tak sem nacházela moc organizací kde hledali instruktorky na cvičení s dětmi.
8. pro 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
já myslim,že je to dobrá věc a v těhlech okrajovích městech a okolí nic fakt není,takže jen do toho
8. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
hola hola... kdo tu?
8. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
tak já zase du... :frowning2: kdyby se tu náááááhodou někdo objevil a chtěl pokecat tak stačí prozvonit :wink:
8. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
sme se vrátili ze školky z mikulášské...kuba ti zas ořval :pensive: :grinning: chudášek malej
8. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Jako že se bál?
8. pro 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
kristýnka právě přelezla celej pokoj za kouskem valícího se špagátku takže už oficiálně lezeme :dizzy_face:
8. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
jojo on je hroznej hrdina držkuje machruje pak na něj mikuláš promluví říká mu co děšlá blbě a on začne plakat :fearful: v sobotu sem bulela s ním
8. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Hojte, jsem zklátila Komenskýho. Zkrátila jsem to asi na max. pět vět, ale bsahuje to to, co má.... Doufám.

Luci, já to nemyslela odpo ve zlým. Já se jen zkusila vžít do své kůže a do toho co kolikrát vidím na tom cvičení. Např. co tam ze začátku vyváděl Adam... Však víš. Tak to být já cvičitelkou, tak dítkoo typu Adama vynesu v zubech. Ale je to asi o tom, jaký kdo má "poslání", co vydrží, ne momentálním stavu atd. Pokud cítíš, že se v tom budeš realizovat, tak směle do toho a já budu Tvůj fanda... Ale toto už opravdu bude chtít auto....
8. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
¨Jani tak já bych si všímala asi spíš dětí co spolupracují...
A teď trochu nechápu proč by to chtělo auto? :sweat_smile: Jako mít ho budu, ale nechápu..
8. pro 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
holky od 10 je v palacecinemas filmánie film za pul sta nepudeme na něco?
8. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
ááááá kristýnka má obtisklej šuflík na čelíčku :pensive: :grinning:
8. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
No pokud hodláš (tak jsem to pochopila) dojíždět třeba do okolí Židlochovic nebo tam někam, tak auto určo budeš potřebovat, ne? :wink:
8. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Terko, když mi půjčíš Manducu na Adama, tak jdu...

Áááá, posíláme pofoukání, ale těch šuflíků na čele ještě bude... Řve moc?
8. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
janííííííí děti nééééééééééééééééééééééééééééééééé :angry: :grinning: :grinning: :grinning: je to do 16 tak si to nák zařid! :wink:

tede už ne jen tam má jelito
8. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Já nechci nikam dojíždět,,,a už vůbec ne do Židlochovic..to je úplně z ruky. Jako auto mít budu, ale budu cvičit v Damborkách...pokud to teda vyjde. :wink:
8. pro 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
R prý bude na zakázce dneska i nocovat. Ale je na Křížkovskýho, což je kousek od vás....
A pokud je to DO 16ti, tak limit Adam splňuje, my bohužel už ne.... :cry: :grinning:
Ale chápu, mělo tam být OD 16ti
8. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Tak to pak jooo.... Podle toho, co jsi psala víš a i Monča, jsem nabyla dojmu, že to hodláš rozjet po ckoro celé Moravě :wink: :grinning:
A co Vyškov?
kolik má vlastně obyvatel ty Damborky? vyplatí se to tam?
8. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
do 16týho :grinning:
8. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Tak to, to by šlo... Třeba v sobotu v noci? Nebo v pondělí. Ale v kině jsem nebyla už dlouho. Naposledy na filmá Králova přízeň a to bylo tuším loni v listopadu a za půl sta... Dokonalost sama. Holky, kdo jde ještě?????
8. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.