• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Valíme ven, potřebuju se nadejchat čertvýho vzduchu. Holky poraďte mi něco na uklidnění.... :frowning2:
9. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
a co Tomík? jak to snášel?
9. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
aha..taky jsem nad tím docela uvažovala...na přeočkování jsme byli 11.11..druhej den přišla tchýně s tím, že je nachcípaná.. :pensive: ..ale naštěstí nic nelapl, ale pořád je spoustu důvodů proč dítě neočkovat :unamused: ...
9. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
tomík byl úplně v pohodě.
9. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
horký čaj/kafe, zababoušit se do huňatýho svetru, sednou na balkon, hodit nohy nahoru a koukat do blba :wink:
9. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
mik a tys očkovala tím tetra?
9. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
jééé, Peroli, tak to by se mi také líbilo.
9. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tak kafe už mám dneska asi desátý a na balkoně je fůra bordelu, která čeká, až si jí pán domu všimne a odveze do ekodvora. Navíc je tu ještě malý pán, který mě dneska neskutečně vysírá. Ale je to tím, že jsem podrážděná a vystresovala samu sebe.... :frowning2:
až bude u nás čas to dát/nedát očkovat tak zatím přemýšlím o tom bez těch těch..... kruci jak se tomu nadává? :sweat_smile:
Já čekám, až bude Adam natolik v pořádku, že ho konečně taky naočkuju tím Tetra.
ale jsem hlava děravá a dva dny po sobě jsem mu zapoměla dát ráno léky na imunitu. Snad nebude až tak vadit, když se mu ta kůra o dva dny posune...
9. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak sedni do auta a dojeď na pokec a možná i nějakou mňamku... já ti náladu zlepším hned :dizzy_face: :wink:
9. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
jo máme i tetra..

jani jdi na náměstí a zazvoń si :wink:
9. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
... a urvi to tam a hned ti bude líp :grinning:
9. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
Nemůžeme také někdy přijet na mňamku, Peroli?
9. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahoj, jsme byli na kontrole a všechno ok i hlava dolů :slight_smile:
míšo, psali jsme, že je to blbý očkovat teď v tomhle chřipkovým období, jinak ti stejně až tak nic nezbyde než očkovat a jestli tetra nebo, to záleží jenom na tobě :wink:
9. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
jéé, ahoj Peti. děkuji všem za info
9. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Já auto nemám, r ho půjčil kamošovi. Takže asi jen ten Svoboďák a zarezervovat si celou zvoničku pro sebe a bušit do bronzu jak vzteklá....
9. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
Peti, jak snášíš těhotenství? Rozhodli jsme se s manželem se pokusit o druhého prcka, ale zatím si neumím představit, jak to zvládnu.
9. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jani:

Přijde teplouš do řeznictví a říká: "30 deka točeňáku".
Řezník na to: "v celku nebo nakrájet?"
Teplouš: "si myslíš, že sem jukebox, či co ?!?!"

Víš, jak se zvou buzeranti na párty?
.
.
Pojď, bude prdel.

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
já dobře, všechno je v pohodě, až na to, že jsem jak sud piva, kterej se jenom valí :sweat_smile:
na začátku mi bylo sice blbě, ale hrozně rychle to utíká...
9. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Děkuji Peti, ale upřímně, nejvíc mě rozesměje vzpomínka na Vojtíkovu hlášku. Asi poprosím veru, aby mi to nahrála :grinning:
9. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
Míšo, že se vůbec ptáš :wink: ať už seš tady... a kdo chce, může se přidat... uděláme si babskej dýchánek :grinning: :wink: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
mě bylo při tomíkovi hrozně blbě první tři měsíce, tak jsem zvědavá co teď
9. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak to my tě navštívíme. sice ne dneska, ale určo brzy.
9. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
mě bylo blbě u obou... u Fifíška možná i o trochu víc.. ale tím že jsem byla víceméně furt doma tak jsem to brala v pohodě... v práci bych nevydržela :confounded: takhle jsem se jen zvedla a na chvíli si odběhla :sweat_smile: :grinning:
9. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
a všechno v soukromí a v tichu... (tam mělo ještě být)
9. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
pepti..sud nejsi..si moc hezky těhotná!! :wink:

ten druhej vtípek je dobrej

vy chcete být všichni těhotnííííí :confused: :confused: :confused: ..si normálně připadám jako z jiné planety :grinning: :grinning: :grinning:
holky všechna čest
9. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
Veru já ještě ne :wink: :grinning: ale jestli to nakonec vyjde tak se na to třetí už teď těším :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
mě nic nebylo, jen jsem byla strašně unavená, ale za to mohlo i to raní vztávání , pořád na nohácha.. :unamused:
9. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Jooooooooo, chicoooooooooo.... já toho chlapa miluju :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.