• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
fuj ty hrubky tam..
jak já jednou budu dělat s Vojtou dom ůkoly :angry:

peti..to přetočení muselo být tehdá jak jsi říkala, že se víc bob hejbal?
Nebo su nekdy cítila tu tlakovou vlnu?
9. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: co se ti stalo???? :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
chtělas napsat "úkoly", ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
veru myslíš mě? :sweat_smile: :grinning:
na zone clubu je božskej design a Chico je jeden takovej vlasatej napůl indián napůl... nevím? mexičan? a je úplně božíííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já ho žeru :grinning:
9. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
jo úkoly..kroužky a čárky neřeším :grinning:
no tebe :grinning: :-je tu snad ještě někdo???
vlnu ne, ale asi to bylo určo v tu dobu :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
mexickou vlnu? :grinning: ale to by tam museli být aspoň dva :sweat_smile: :grinning:
9. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
ještě že tak :wink:
9. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
jéééé, od zítřka maj v Ikei vánoční šunku se švestkovou omáčkou, červeným zelím, přílohou a dezertem (na obrázku je asi mandlovej dort) a to všechno za 69,-
9. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
tak vyrazíš, Peroli?
9. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
peroli, tak jsem nějaké fotky hodila na chvíli do alba.
9. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
Robert má zítra volno tak asi joooooo :dizzy_face: jak je někde jídlo, tak su tam :dizzy_face: :grinning: však holky ví... jídlo je vždycky první co mě zajímá a který hledám kde je :sweat_smile: :grinning: :grinning:

mmch moc krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
9. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Míšo kráááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: opravdu... přesně můj vkus... jednoduchý a jemný :dizzy_face: fakt nádherný :wink: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
díky moc Peroli :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
a Tomík pěkně povyrost... bych ho už ani nepoznala :sweat_smile: :grinning:
ale fakt Ti to neuvěřitelně sluší... já mám ráda takový jemný a jednoduchý věci takže se mi to líbí ještě dvojnásob... :wink: :dizzy_face: mělas nádherný jednoduchý šaty a i celkem jednoduchou kytičku... :dizzy_face: (z čeho byla?)
nemám ráda takový ty jakoby šlehačkový šaty s dvacetimilióny krajkama, stometrovou vlečkou a kytky s převisem o které se ta nevěsta nakonec tak akorát přizabije a pořádně ani neví jak ji má držet... :confounded: :sweat_smile:
takže u tebe opravdu nádhera... já furt říkám, že v jednoduchosti je krása.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
jj, s tou jednoduchosti souhlasím. mě se přeplácané věci nelíbí a krajky už vůbec ne a ani by se to ke mě nehodilo. Tomík roste jako z vody. teď už je zase úplně jiný
9. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
jako neříkám, někomu to extravagantní fakt sluší, je na to tip... ale míň je někdy víc... to platí stále :wink: :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
tak jsme doma, pěkně vyvětraní :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Za Boha nemůžu najít černý společenský kalhoty. Kuva...
9. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Miško bylas nádherná nevěsta a kurnik já tě vod někud znám!!
9. pro 2009 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz
Jsem byla vyzvednout Adamovi recept. Náhradní lék za ten, co jsme měli před tím na doplnění vápníku. Mazec. Ten první Osteocare, jsem platila plnou palbu 130,.Kč a na tento jsem doplácela jen 30,-Kč. Ale je fakt, že v tom prvním byl ještě vitamín D a ještě cosi a tohle samotnej vápník...
9. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
proč áda bačtí vápník?! :confused:
míšo moc ti to slušelo :dizzy_face:

hele s těma cukrovíma udělám max 5 druhů to zvládnem za víkend a nazdar bazar letos budou mít návštěvy smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Prtože nesmí mléčný výrobky terko... Tak náhražkou, víš, i když jsem dostala seznam věcí, kde vápník je taky a není to s mlíkem, ale tohle dala doktorka ještě jako bonus
9. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
no mě to došlo hned jak sem to napsala :grinning: su dnes obzvláště vypatlaná..... fakt asi se rovnou odbarvím at to mám na co svádět páč dnes to teda fakt stojí zato
9. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
9. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
tery..jedeš s náma shopovat??
9. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
a sníh už jsem domluvila tam nahoře :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.