• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
no Tery,já je nikdy neslyšela ,takže pro mě jsou španělská vesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
jo mumi dík za pozvání :wink: bohužel nemohu přijmouti :pensive:
3. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
já vím kuba tamo čevapi v těch dvou letech užasně komolil názvy stejně jako se mu strašně líbili ledový pití -ledena piča - ale tu v čr se neschledal s ohlasem :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tak to já bych se určitě na něco zmohla kdyby to řekl jen tak na rychlo :frowning2:
3. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
jo ten název je fakt dobrej to se směju pokaždý když do vydím. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Terko to neva aspoň zbyde víc na mě :grinning:
3. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
hele ještě se chci zeptat na esi vás napadá něco co mě nenapdane co sebou? :grinning: bo náký vychytávky my s takhle myjinkým kubasem nikde nebyli tak z toho mám trochec obavy aby to bylo v pohodě sice jedem kousek a nachvílu ale stejně......opravdu si nedovedu představit jet s takkhle malým prckem k mooři..... jako můj seznam je už opravdu velmi velmi rozsáhlý nevim kam to všechno naskládáme :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
A kam se chystáte??
3. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Terko, jak píše Evča, kam jedete? Podle toho se odpíchneme.

Hoky, poraďte prosím nějaký famozní recept na krevetky a lososa. Děkuji.
3. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
krevety smažený s koktejlovou omáčkou :grinning: :grinning: :grinning: a lososa děláme grilovanýho jen se jemně osolí opepří dá se na něj trocha oleje a dáme ho do trouby grilovat je to úúúúžasný smaženej je taky dobrej ale nej co sem zatím měla je ten grilovanej páč to nepřebije jeho chut
3. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
jani, tak já s receptem neposloužím :sweat_smile:
tery, no fakt záleží kam jedete, jestli jsi to psala, tak se omlouvám a přeskočila to, ale spousta věcí se dá nakoupit na místě, když budou chybět, já jsem vždycky měla vybavenou lékárničku, kdyby náhodou přepadla nemoc, oblíbenou hračku, mlíko, vodu, jestli blinká, tak dost oblečení, záložní deky, plínky, chůvičky, postýlku, přebalovací podložky
3. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
chůvičky nemáme takže máme o strost mín :grinning: no kam my my sme asi tak mohli jet :grinning: :grinning: :grinning: prostě klasika
3. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
jasně dá se dokoupit na místě ale to se mi nechce :grinning:
3. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Tery já teda nevím co je u tebe klasika???
3. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
J Terk, ale my máme takový ty mini krevety. Nejsou to obří. Ale zase kdybych udělala těstíčko, v tom hrst krevet vykoupala a pak šupla do strouhanky a pak na olej, tak by to bylo dobrý a alá Mc Donald. Koktejlovku jsem dneska koupila. :grinning:

Ááááá, někdo tady po 4 dnech zavání..... :frowning2: :angry:

Dostal plínku a je to. Přesně, jak jsi říkala Terko Ty. Vyčůrá se, ale kadit bude jen do plínky.
3. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
jani neboj to bude za chvílu v cajku všechno je fakt že na hrnes se vystolicoval jen párkrát ale pak se mu to hroozně zalíbilo na velkým hajzlíku - jako táta- kde po sobě mohl spláchnout a nastříkat to vonavkou

kristýne se taky právě posrala su zvědavá kde až to bude mít tentokrát....

jedem na vrancl
3. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
No tak bych brala to, co psala Peťa. Klasika věci, co potřebuješ doma. Jen podle toho, jestli je tam možnost něco na rychlo přemáchnout bych brala oblečení. Kubovi tak dvo kraťáky a nějaký trička a tepláky a ponožky a slipky a Kikči to, co normoš používáš. Všechno se dá dneska koupit, nebo nějak nahradit. Kromě teda Nutrošu....

Jo a Adam má další úspěch. Včera večír a dneska ráno si sám nechal vyčistit zuby a držel. Já jsem padala na znak. Ségra má úspěchy. To co nezvládnu já, tak ona má u Adama respekt. Na mě háže bobana.
3. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
tam je hezky
3. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
No mě přijde Terko, že Adam se na velkej záchod bojí. Ještě. Máme tam sice i tu redukci, ale má strach. Zatím.
Ale máme nový, neobvyklý název na čurání. Žádný lulu nebo tak, ale kytí. On totiž chodí zalívat kytičky na dvůr a tak když řekne kytí a hrne ke dveřím, tak se jde čůrat. Jsem zvědavá na co bude čůrat doma :grinning: :sweat_smile:
3. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
jani :grinning:
3. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Peti, asi mu udělám solo květináč s hlínou. :grinning:
3. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
jani koukla bych na recepty na mimáč tam´je toho fakt mega i na krevety my tu redukci neměli
3. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
jako s tím balením -jedem na pár dní -je to fakt kousek -není to žádná prdel světa a sou tam normální obchody -se všema se tam dá normálně domluvit -já opravdu nejsem typ stresaře a přitom su docela nervozní bych opravdu chtěla vidět se "někoho" chystat na dýl do zahraničí
3. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Já už koukala, ale hovnaj co by se mi líbilo. Potřebovala bych, aby se připojila Verča. Ona říkala, že si nějak nakládá lososa.
Ségra ho ještě nikdy nejedla, tak jí chci udělat radost a udělat jí mňamku, když nic nejí. Shodila už 6kg a je jak reklama na koncentrák. Normoč má nohy jak velbloud. Stehna nic, pak kolena (vypouklý) a pak lítka zase nic.

No když adama dám na záchod bez redukce, tak se bojí, že tam spadne. Se po mě sápe. A nepomáhá ani to, že dáme záchodku najest.Ale dělá pokroky co jsme tady. Umí si sundat plínku sám, dát kraťásky dolů s lehkou asistencí, vyslíct ponožky (to už umí dávno, bo jak byl mimouš, tak je měl dole furt) a nechá si čistit zuby. No to je přeci paráda, ne? Já z toho mám takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
hele ale ty krevety se taky dobře grilujou, jasně losos se dá udělat na milion padesát způsobů ale ten grilovanej je fakt moc dobrej dá se udělat s pomerančema, s bylinkama... cokkoli tě napadne ale fak mi příde že když to nijak moc neochutíš tak citíš tu chut když na to napatláš všemožný tak to kolikrát přebije chut
3. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
No Terk, co se týče mě, když jsem balila teď do Babic k ségře. A to jsme nejeli do žádné až tak prdele, tak jsem vzala Adamovi jen zepár věcí. Že když něco, tak se otočím do Brna. A už jsem tam byla několikrát. Pokaždý jsem něco zapoměla. Ale já jsem zmatkař od přírody a musím myslet teď na dvě domácnosti.
Ale vzala bych normoš věci, co potřebuješ běžně doma. Možná i trošku navíc, kdyby něco. To já takhle vždycky balím. Kdyby něco a nakonec to stejně nepoužiju. Ale co mě teď napadá, tak bych vzala i Kubovi pláštěnku. Kdyby něco :grinning:
3. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Tak já toho lososa osolím a vrznu na něj koření na ryby a zakápnu oliváčem. Nechám zaležet a pak s bagetkou a zeleninkou.

Krevety asi grilovat na tom alobalovým tácku, ne? A asi taky lehce zasypat kořením na ryby, oliváč a pak prsknout na ten tácek.

Jééé, teď jsem pustila Janu Krschner - Pokoj v duši. Tuhle písničku teď zpíváme se ségrou Adamovi před spaním. On je fakt jak Pavlovův pes. Přiběhl, čapl dudlík a šel si lehnout na sedačku :grinning:
3. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
a václavovi taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ne jani jako fakt sem chtěla jestli vás nenapadnou náký vychytávky z praxe z cestování s miminem víš jako jinak jasně že vemu všechny ty základní věci co používáme doma :wink: zase takej debil nejsu neboj :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
no nevim já bych na to to koření nedávala :unamused:
3. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
bo hodně záleží na tom co to ja za koření páč je to kolikrát sračka co přebije veškerou chut a zápach potom to chutná jak o něco s neurčitýho a kolikrát ani nepoznáš že je to ryba
3. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.