• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Ahoj,
taky přeju vše nej Jůlince k svátku.
10. pro 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, ahoj, ahoj.... Julince vše nej
já mám radost. Jsem byla zkouknout novej Lídl tady u nás a při té příležitosti jsem sice nennakoupila co jsem chtěla, ale koupila jsem Adamovi set 50ks dřevěnejch vláčků atd k Jezuchovi za 200,-Kč, tak mám radost a jdu tvořit hodnoty alela Luci... Bramborýky se zelím a už mám ostrouhaný i klouby na rukách....
10. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Luci, tak odkud se známe?
10. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
ahojte holky taky přejem julči vše nej!!

máme stromek :dizzy_face:
10. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
Jani já se taky vždycky ostrouhám.. :grinning:

Miško vůůbec nevím :sweat_smile:

Tery též gratulace!! :wink:

Veru nebo někdo jinej...jaká je příprava bulguru?? Já už to zase nevím a návod je mokrej.
10. pro 2009 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz
holo sem u rodičů dělala taky bramboráky teda klasický ale kdybyste viděli co tam maj za struhátko :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: o to by se člověk ani nepoškrabal jedna brabora se na tom strouhá 3x tak dlouho než na normálním s vynaložením 10x větší síly no hrůza

jo děkuju luci :grinning: :grinning: :grinning: je moc hezkej bo takhle vypadal v pohodě je to šlechtěná borovice nebrala sem teda uplně ten brutálně hustej páč tam není kam dat ozdoby ale takej trocha "vypelichanej" :dizzy_face: váms e nikomu líbit nebude ale já su spokojená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
loučím se du se odložit páč mě opět čekaj faktury až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
ty oči byly proto, že se mi chtělo strašně spát :pensive: ... :grinning:

bulgur jsem nikdy nedělala :grinning: , nebo si to asi nepamatuju :confounded:

tery v tu sobotu mi to dones,símmmmm
zítra bude missiva u nás a ještě i kabelky, měly přijít už dnes borcovi s PPL se porochalo auto :angry: :angry: :angry: :angry:
10. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
a jak bylo na Svoboďáku???
10. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Paráádně Veru,,, Příště musíš jít s náma...
Holky, jdu dosmažit bramozeláky dle paní Luci a pak nachystat Adama k našim a pak se jdu odlložit na WC. Nervozita stoupááíáááá
A kdo mi zítra frží pěti, tomu předem dekuju
10. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Tam mělo být držííííí
Vím, že jsou to "jen" zkoušky, ale první na této škole a já mám nervy jak hrom. jak pak budou vypadat ty další a hlavně státnice?????
10. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj, taky přejem Julince všechno nejlepší :dizzy_face:
Jani, ty máš zítra první zk? tak budem držet všechny pěsti :wink:
10. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
to víš že budem držet.. :dizzy_face: :dizzy_face:

jani tak já bych šla,a le zítra tam jdu z nova a po včerejšku bych se vám tam asi někde skácela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
no jani, já jsem si na zkoušky teda nikdy nezvykla a vždycky jsem měla to ráno děsnej průjem, takže kdybych se teď měla jako ty do toho znovu pustit, tak je ze mě jedna veliká sračička :sweat_smile:
ale přiznám se, že jsem to řešila ráno malinkatým panáčkem, abych se uvolnila...
10. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Peti, tak to já bych do sebe musela nlít minimálně litr, aby to pomohlo
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale přiznám se, nejsem to já a nemůžu jíst
10. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
si vem sebou palcačku do kabelky..a je
10. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Díky Veru, už je nachystaná.... :grinning:
10. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Jani budu držet pěsti. :wink:
Sem dělala krůtí cecík a byl moc moc dobrej, tak znovu dííky.
10. pro 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
Per mám pro tebe toho robotka i ten předpírák s tebou se asi jen tak neuvidím tak by to chtělo nák se domluvit
10. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit a moc poděkovat za gratulace, jste zlatíčka :dizzy_face:
10. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
Tery a pro mě to máš taky? Babi pořád prudí..
10. pro 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
Jééé, Luci, to. že byl ňam, je lepší než děkování..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
jo luci dneska večer hesi se tam doplazim sem teda oblečení dnes podcenila....
10. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Tery myslím že i kdybys byla oblečená sebevíc, tak by ti byla kosa..já sem doma rozmrzala ještě dvě hodiny a to sem nebyla tak dlouho venku.
10. pro 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo a díky..to předám dál a vona dá zas na chvílu pokoj :grinning:
10. pro 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz
tak pro tebe už sou to jen dvě věci ne?? co sem se dívala tak by měli být ve skladu ale tam se včera nedalo dostat doufám že odeslali hafo zboží aby se tam dalo hejbat....
10. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
JJ jen dvě...je to jedno kdy to bude, jen sem se zeptala když už si tu
10. pro 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
jojo..... udělám ty faktury a pudu hrabat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
holky jako esi příští rok lego tak začátkem listopadu to je fakt děs :pensive: ted měsíc nedodali zboží a vubec není............
10. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Mě se cosi furt hrabe za hlavou a furt mě škrtí.... A teď vysypal pastelky... Holky, kdo má v sobotu zájem jet shopovat, nebo zapíjet, tak ať nám dá vědět. jo???? Klidně na mobiliy
10. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.