• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
no nic jdu si odlakovat hubu od toho vyloženě kvalitního moku a zaryju se pod deku...čau
12. pro 2009 v 00:19  • Odpověz
Dobré ráno, za chvilku odcházím směr ústav.

Nechci se boxovat, ale hodně nebetpečný pro kluky jsou především příušnice. Po nich se ztrází schopnost oplodnit. Tchán je chytl od svých synů a skončil ve špitále a ..... Však vy víte.... :wink:
O tom, že by neštovice taky takhle působili ve vyšším věku na chlapy, to nevím... Ale možný je všechno
12. pro 2009 v 07:13  • Odpověz
a ještě mi doktorka říkala, ale zase je to názor od názoru, že? Že když to děcko chytne do roku, tak se to pak může ještě jednou objevit. Ale to asi záleží na intenzitě neštovic.... Nebo mě možná jen chtěla přesvědčit, abych si koupila Prorix tetra, že? :grinning:
A jestli si Verča s Luci pamatují, tak manžel od mojí kamošky v létě chytl neštovice a kamoška je teď těhu... A zároveň to čapl jejich synek tehdy mu bylo asi devět, nebo deset měsíců a chodí k Chudáčkovi, jak Verča a ten říkal, že je to fajn, že už to bude mít za sebou.
Tak jak píšu, je to názor od názoru. Jeden Ti řekne jo, běžte tam, druhej Ti řekne pravej opak a pak si vyber.
12. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno

Taky si myslím to co Janča.. pokuď vím tak neštovice nejsou příčinou neplodnosti, to právě ty příušnice..
12. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
bré ráno holky simtě václav včera mluvil s petrem a prej jak mu volala asi jana tak že to bylo náký zmatený a že sme tam měli rezervačku na včera bo co tak by možná nebylo od věci mu dát vědět prej máme rači psát a po dvanácté
jinka jako příušnice taky vim a neštovicích sem slyšela prvně ale asi bych se už nedivila ničemu
12. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
jani nejdou mi posílat sms :grinning: takže no stres václav je po vopici vykládá to zmateně on to prej taky vkládal zmateně a ty taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prostě mu někdo pošlete odpoledne sms a je to :wink:
12. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
dobré ráno, holky s těma příušnicema apod je to malinko jinak, žádná tahle nemoc sama o sobě až tak v mírným průběhu nevadí, ale právě ve vyšším u těch kluků, chlapů může ve vyšším procentu než u holek vyvolat velký komplikace jako zápal mozkových blan, atd a to konkrétně je už sakra nebezpečný na tu plodnost :wink:
12. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
jinak holky, samozřejmě náplň do balíčků už mám ale koupenou že jo :unamused:
12. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj..terezko hoď sem číslo, já písnu..
12. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
dobrý už ho mám..

peti, tak co jak vypadaj ty vaše pupence? Jsou to neštocice?
12. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
AHoj,
U dospělých mužů může infekce napadnout varlata a vést až k neplodnosti -to jsem sem včera překopírovala ze stránky o neštovicích. Takže pravda to je!!!!!!!!!!!!
Ale jinak tam zas píšou že neštovice jsou víc nebezpečné pro holky..taky od 15 let.
12. pro 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
bojím bojím.. všech tady těch nemocí..bych si eventuelně mohla asi taky naočkovat pririx tetra..
12. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
No já se dneska ptala doktora na farmakologii a řekl mi, že neštovice u dospělých jsou celkově nebezpečný, protože je to stejnej vir jako pásovej opar (což už víme), ale neplodnost u mužů způsobují příušnice, neštovice prý ne a v dospělost je horší průběh. Tak nevím... čert aby si vybral.... :wink:
Veru, můžu vyrazit... Jsem doma
12. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
luci pujdš taky???? jestli ti mám brat ty věci
12. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
nejhorší jsou ty neštovice myslím že právě u těhulek :unamused:
12. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
u těhotných, které je ale neprodělaly, je to nebezpečný do 20tt a potom 5 dní před porodem a 2 dny po porodu pro miminko.
12. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
No ale v jakém stádiu těhu? Mudra mi řekla na začátku těhu, že když sem měla neštovice, je proti nim i plod imuní...
12. pro 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Takže vy ste v pohodě Peti.ještě že tak. A jsou to určo neštovice?
12. pro 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tery tak nevím jestli si to četla....večer jdu.
12. pro 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
ahojte kočíí,
Peti vy máte neštovice?? .. a jak píšeš u kluků v pubertě je to nebezpečný, muj prasynovec je po nich lehce magor a neplodný k tomu. a mám i par dalších kamošů co díky tomu opravdu mají mrtvé bičíkovce....
12. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
samo že u těch co je neměli.. :wink: to jsem nenapsala, pardon :pensive: ale že do 20tt jsem nevěděla.. :wink: tušila jsem že asi jen někdy zezačátku ale ne přesně.. takže díky za info.. :slight_smile: hlavně že vy jste mimo nebezpečí :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
holky nevíte kde by šla zdarma stáhnout písnička "Melanie Fiona - La Vie en Rose"..? je to ta, co je v reklamě na Martini... já tu písničku fakt žeru :dizzy_face:
12. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
12. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
jo Peti, doufám že to nevyznělo s těmi neštovicemi jako kdybych šířila paniku.. :pensive: jestli jo, tak se moc omlouvám.. to jsem fakt nechtěla :pensive:
12. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Myslím Peti že máš trochu štěstí že je Peťula chytrá holka... :wink:
12. pro 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
o tom nepochybuju :wink:
12. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Teda tady je teda mrtvo :grinning: :grinning:
Já si nasla chvilku sem zasednout az ted a tady stejne nikdo

Luci přeji ti vše nejlepší k dnešnímu svátku :wink:
13. pro 2009 v 00:17  • Odpověz
Dobré i když mrazivé ráno :wink:

Lucince všechno nejlepší k svátku...

A kdo se hlásí na stavění sněhuláka???? :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj
Luci vše nej..hlavně dnes dožij večera, tak jak zbytek osazenstva včerejšího dýchánku
13. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Ahoj,
holky díííky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Včera to bylo supééééééér!!!!!!!!!!!!!!!! Bolela mě teda ráno hlava, ale procházka v té kládě vše napravila :slight_smile:
13. pro 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.