• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Né, já to beru tak, že naše cestování je nejdál a zatím bylo k rodičům do Jeseníku, nebo k R rodině do Budějic a tam jsou kompletně vybavená domácnosti. A v Jesu má Adam svoje oblečení, co mu tchýně koupí v sekáči tam u nich, takže jsem v pohodě.
Tady u ségry je to horší, bo ta všechny věci po Lukýskovi přehrnula k nám.
Debil Terko Ty nejsi. To jsem si o Tobě V ŽIVOTĚ nemyslela. Já to jen brala tak, že jsem Ti chtěla říct, že to co potřebuješ doma, budeš potřebovat i tam. Ale asi v menším množství, když jedete jen na pár dní.

Vencovi pláštěnku určo přibal. Víš, že Ti loni sliboval dovolenou, ne? Tak aby jsi si jí neprodloužila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
no právě :grinning:
3. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
my s kubou byli když mu byl rok a pul a to přeci jen dovedl aspon trochu komunikovat
3. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
no pro mě jsou tery vychytávka právě ty deky, prtž pokaždé jsem narazila na to, že najednou se nějak ochladilo, tak do kočárku, do postele v noci a tak :wink:
3. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
jojo asi jich vemu povícero :wink: ono stím letošním počasím je to velice složité.... sem třeba nevěděla že je cestovní nočník je to placička které se vysunou nožičky sou do toho jendorázový pytlíky který se pak vyhodí aj s obsahem
3. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
tery :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
tohle je teda jinej než sem viděla ale jen tak pro představu http://www.babydream.cz/detail.php?zbozi=1248241
3. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
já fakt kolikrát koukám, co všechno neexistuje :sweat_smile:
na mě sedla alergie jak sviňa, furt soplím a kýchám...
3. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
Co oni všichno nevymyslí... Skládací nočník.

Syn mi právě odpochodoval s tetou do hospody na limču :sweat_smile:
Už mě asi nepotřebuje, když trefí do hospody, že?
3. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
jani, teď už budeš jenom solit prachy :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Teď se vrátili.
Má to rodělený, kterej strejda ho co bude učit.
Jeden chlastat
druhej šahat ženským na prsa,
třetí píp
a čtvtej ho naučí se vyladit.

Adam se vrátil rozdováděnej jak sviňa. Nevím, co mu kdo tam dal. :confused:
3. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Peti, prachy solit nebudu, on tam šel se ségrou a ta je jediná, kdo z nás dvou momentálně vydělává :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Kde jste dámy?
3. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Ahoj buchtinkýýýýýýý!!!!!!!!!!!!
3. srp 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
Ha, kdo to přišel... Kde jsi jako byla paní? :wink: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Jsme odjížděli kolem půl šesté z Rousínova..pak tu byla Monča a já kvůli tvejm borůvkám zítra musím žrát plněné knedle! :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
Hele, hele nedělej, jo? Já Ti taky dovezla karlíka, tak nefrfněj, ju? Zase l¨Luci, co bys pro mě neudělala, že? :wink:
3. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
A beztak jsi na plněný knedle měla chuť.... :grinning:
3. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
A navíc ve středu jedu do Brna, tak tě jich zbavím. Myslím těch borůvek.
3. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
No Jani ale to už bude jedno že si to vyzvedneš ve středu, když jsem to vytáhla dnes a s králíkem to taky moc společného nemá :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Ale já to myslela tak, že co by jsi pro mě neuděšlala. Co na to, že zítra budeš baštit knedle. Hlavně že moje borůvky budou u ledu, ne? :wink:
3. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Jojo máš recht!! :wink: :wink:
3. srp 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
No tak vidiš a kde je problém? :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Že na ty knedlíky nemám chuť!! :wink: Néé je to jedno..sem jen neměla o čem psát, tak sem to trocha rozvedla.. :grinning: :grinning:

Já se každej den dojímám nad Am..to je taková šikulka! :dizzy_face: Jinak ale už držím pysk! :grinning:
3. srp 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
To já se taky dneska dojala. Celej den byl Adam v pohodě a večer vyšvihl takovou scénu, že jsem myslela, že ho do té postýlky dokopu před sebou. Ale ovládla jsem se. Přece jenom, přišla bych o všimný, že?
Teď už ty děcka dělají pokroky každej den.
A kolikrát jsou jak natvrdlý. Viz dneska Adam. Byla nehoda na nehodě a neřekl si, že chce čůrat ani za nic.
Já su nějaká vyšťavená. To řízení v takým pařáku nic moc. A klimu mít furt puštěnou nemůžu
3. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
týýýýýý vole hodinu ve vaně páč mmilostpán si nechtěl umýt hlavu
3. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak to máš u mě Terko metál za výdrž. Já jsem byla večír tak vytočená, že na Tvým místě bych mu tu hlavu pod vodu strčila raz dva. Kdyby to udělal Adam.
Smažila jsem chleby ve vajíčku a on se mi začal sápat po teplácích těsně pod plotnou
3. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Mě trošku čtve že am zvlčela u našich..nenosila plíny a teď čurá jen tak mmch a taky ve stoje..kadění to stejný..škoda.teď mi asi na nočník jen tak nepoleze..
3. srp 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
jani to už sem udělala nemá to aspon u nás smysl ale nemyli že sem neměla sto chutí to udělat.... bych ho lapla za prdel hlavu mu vrazila do té vody a u toho mu zbřinkala tu prdel :angry: :angry:

ale dnes sme si s kris napustili plnou vanu a koupali se pospolu mooc se jí to líbilo :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
To jo Luci, zrovna nad tímhle jsem dneska přemýšlela i já. Dovezla jsem ssem KONEČNĚ i nočník a Adam se mu obloukem vyhýbá jak čert kříži a radši valí zalít kytí. Kytí je povel, že chce čůrat.
3. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.