• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
holky jak to tu tak probírám tak tady mám náký věci co používat nebudem a je to bud uplně nový nebo třeba jednou použitý tak esi by ste někdo něco chtěl tak budu ráda...

Rybylka
Pupík-náká hřejivá mast na bříško proti prdíkům
lízátka na těh nevolnost
těhu vitamíny calibrum
ruzný vzorkový olejíčky z porodnice atak ty sou nepoužitý
14. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
jé holky, já už si připadám jak exot šířící poplašný zprávy, chudák moje okolí :sweat_smile:
jsem si teď volala s naší dr a ta mi řekla, že to neštovice 100% nejsou, že by opravdu musely být puchýřky na hlavě a trvalo by to dýl a že to určitě je reakce na to mango, že to můžou být kolikrát hodně prudký reakce, ale že jsme to dobře mazali pudrem a teď jak to zaschlo, tak indulonu a fenistil kapky, aby se uklidnil celej organismus.
14. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
tak vidíš peti tak ti toho maliníka donesu do jugošky ju :wink:

luci amča má už teda hrozně dlouhý vlásky a fotky moc hezký
14. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
se omlóvám, že to tady x dní řeším jak exotka :sweat_smile:
tery, rybilka mi hrozně smrdí, takže to nee, pupíka máme, vitamíny a lízátka už taky nepotřebuju a ty vzorky stejně dostanu a nevyužiju, tak asi jen ten maliník :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
peti myslím že se nikdo zlobit nebude :grinning: :wink: jen sem byla už zvyklaná že pudem na návštěvu :grinning:
14. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
jani, tak teda kdyžtak prosím 15 taštiček :slight_smile:
tery, počítáš s tím, že si do ní dáš sama, co budeš chtít jo?
14. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
jo jen teda nevím co ale něco tam šoupnu :grinning:

dala sem recepta na ty měký perníčky jak sem slibovala a mrskla sem k tomu rovnou recept na ten likér ledových kaštanů a dá se udělat aj nealko ael to je pak trocha kalorická bomba :grinning:
14. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
du zjistit ty bublifuky :angry:
14. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
ahojky holky. můžu se zeptat, co tak děláte celý den s prckama? Mám někdy pocit, jestli se Tomkovi málo nevěnuju, že třeba bych s ním měla dělat víc věcí a tak? No takový ten pocit, že jsem špatná máma. Také to někdy tak máte?
14. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Míši, neustále :grinning:
tery já bych si vzala toho pupíka anž mě prdy trápí dovcela často :grinning: :grinning:

pet..jo to vysvětluje i to, že se jí to rozlítalo z těch míst kde má exém :slight_smile:
Fakt Jani? Já si někdy připadám jak blbec, prostě nevím, co s ním mám stále dělat a zlobím se sama na sebe.
14. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
jj ten pocit mívám taky..ještě, že jsou ty babičky, který to za nás rodiče doženou :confounded:
14. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak tak Veru. třikrát sláva babičkám
14. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
No to máte pravdu, za babičku jsem fakt šťastná.
14. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
A hrajete si s prckama třeba celý den?
14. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ale ony to měly také tak Míši.
Já mám výčitky, že je teď Adam u našich pomalu častěji jak doma, ale holt pokud chci udělat školu, tak to asi jinak nepůjde
14. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
misi..celý opravdu né..by jsme nejedlia topili se ve špíně :grinning:
já si to říkám denodenně, zvlášť, když není žádnej program venku.
autor
Míšo ne, Amelku to se mnou baví tak max. deset minut a už mě odhání.
14. pro 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
s tou školou je to na nic, co Jani? to znám, také to tak mám, ale moje mamka mi hlídá tomka u nás doma, tak ho alespoň mám doma. :slight_smile: ale fakt si připadám jako špatná máma, když třeba vysávám a říkám mu, běž si hrát a pozor a počkej... atd...
14. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
míšo taky to tak mám kristýnka se tu prdelí mezi těma věcma já něco dělám ale je u toho s náma přehrabuje se tu v tom všechno okusuje a je relativně spokojená jinak si tak nák moc nehrajem u kuby spolíhám že je prostě vyblblej ze školky a jinak to ani nejde dycky potřebuješ něco dělat....

veru jako fakt bo si děláš prdel???????? :confused: :sweat_smile: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
:slight_smile: jsem ráda, že nejsem jediná...ty tees, neděláš doma náhodou účetnictví? nějak jsem zaregistrovala, že jdeš něco dělat s fakturama.
14. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
my máme babičky vcelku na prd a i když sem se učila tak sem se učila s kubou a od září to budu muset skloubit s oběma děckama což teda nevim jak udělám ale budu muset........dycky večer sem se učila něco novýho a přez den si to s kubou opakovala a když spal tak sem se zas učila sice domácnost dostávala řádně naprdel ale naklonovat se ještě neumím no.... ale zase třeba doted kuba umí vyjmenovat bechcer, ben trakl, kraus, andrejev i jejich díla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
tery..si dělám samo prdel, nechej to nějakýmu miminku co to bude opravdu potřebovat.. :grinning:

mě Vojta taky u všeho asistuje jen od vaření mě pořád bere za ruku a chce abyc si za ním sedla na koberec a bagrovala kostky, ale to taky chvilku, většinou vymyslím něco, aby jsme spojili činosti dohromady
14. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Peti to je supéér že to nejsou neštovice!! :dizzy_face: :dizzy_face: a že půjdeš s námi. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
nene účto nedělám ale tak nák se zas začínám trocha angažovat páč před vánocema je strašně moc práce v tom eshopu s hračkama....
14. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
aha, tees. myslela jsem si, že děláš to stejné, co já. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
bublifuky budou dnes večer jeden je za 4 kč
14. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
nedělám nedělám to nejdřív musím dodělat tu školu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.