• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
mě náhodou celkem dost takovejch těch komunistickejch věcí chybí... :sweat_smile: :frowning2: třeba i to Granko bývalo chuťově úúúplně jiný.. nebo Vitacit.. to bývala mňamka :grinning:

bony, bony... máte bony? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
mě je třeba hrozně líto, že tohle už naše děti nepoznají :frowning2: :frowning2: :frowning2: taky budou mít nějaký svoje vzpomínky, ale to už bude takový úplně jiný.. už tam nebude taková ta sranda
14. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Nebo Barila a mléčná čokoláda s holčičkou a kravičkama na obalu
14. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
nebo taková ta bílá čokoláda, jak na obalu bývali městský paničky s různými dobovými oblečky/šatičkami třeba z 18, 19 století... ta bývala úúúúúúžasná
14. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Luci, prosím tě.. u toho baileys... ta smetana se pak přimíchává do mixéru zároveň s tím rumem, asi že?
14. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
nebo limonády merito
14. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
nebo časopisy Barbánek, Ohníček... pro mládež Filip
14. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
a ještě moooc dobrá bývala pasta tuti-fruti :grinning: :grinning:
nebo srandovní modrý trencle na tělák :grinning: :grinning: :grinning:
jak se jmenoval ten nedělní pořad s Molavcovou, Štepánkou, Dvořákem, Čmaňou...prostě s Milóóóšem a pařátkem.. kabaret?
14. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
tohle jsem jako malá vždycky chtěla ale nikdy nedostala :confounded: :frowning2:
http://www.aukro.cz/item849654106_ruska_digi_hra_tajemstvi_oceanu_chobotnice.html
14. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Jj, Kabaret. A studio kamarád, magion, televizní klub mladých, studio jezerka atd.
A nekonečný fronty na banány a hnusnej toaletní papír.
14. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
Já měla Peti... Vlka, jak chytal vajíčka
14. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Nic, my se půjdeme asi projít. Musím něco pokoupit.
14. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
a skákalas ve škole taky přes gumu? :grinning:
a čuchalas zelený jablečný mýdlo v drogerce? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já na něm byla závislá... :sweat_smile: :grinning:
14. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
Ne peti, já čuchala něco jinýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
a cooooooooooooooo??????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě ti napadá věcí :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Tak ja mam minutku nez ten dabel v mym hodnym Ondrasovi vstane :grinning:
Holky ja nevim co se mu stalo on se posledni mesic tak vzteka vubec me neposloucha je to snim silene asi skoncim v plci :frowning2:
Se sem uz pres den vubec snim nedostanu a vecer usina kolem 22.30 tak sem dojdu pokazde az tu nikdo neni.

Je jablecny mydlo jsem taky rada čuchala a zajice jak chyta vajíčka sem měla ted v mobilu.
14. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Luci pěkný fotečky :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
já to dělal z ledových kaštanů loni a bylo to v pohodě tak nevim ale myslím že můžete voloně improvizovat :grinning: třeba koupit nákou kvalitní čokišu a mrsknout to tam...
dělla sem jednu várku i z těch bílých a taky se to dalo
14. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Tery ty perníčky máš ozkoušené a sou fakt měké. Ja mela taky recept co mely byt hned meke a nebyly
14. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
jojo peto pekla sem je v pátek a sou hned měký jinak bych to tam nedávala holky můžou potvrdit nejsou teda uplně rozpadací ale daj se jíst hned a mě přídou tak akorát příjemně měký
14. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
hele a jak spí malej přez den??? jestli třeba není lepší ostranit náký odpolední odpočívání já to takhle taky dělala taky sme pak řekli ok nechceš spat tak nespi ale byl v pokojíku seděl v postýlce a prohlížel si knížky a u toho si nák usl hlavně ty si pak můžeš vklidu dělat co potřebuješ takkhle padáš na držku zároven s děckem...
a vztekání..no coment kuba byl nejvzteklejší děcko jaký znám trocha to přešlo ale dle mě na to žádnej použitelnej recept není je tu náký téma mylsím nák "léčba pevným objetím" ale to nevim... jako kuba chytal taký histeráky že u toho modral mlátil sebou po zemi a taak :pensive:
14. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Tery on někdy nespí celý den někdy 20 az 40 minut ale sem tam i 2 hodky ale to vyjimecne posledni dobou.
Nevim jestli je tak pretazeny a vecer nemuze usnout ci co. Driv usinal v 8 to je rozdil ted driv jak v tech 10 nespi
14. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Tak recept sem si opsala ale vyzkousim az pristi rok letos mam uz udelane tvrde snad zmeknou
14. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
tož možná zařadit víc spánku :grinning: at pak není přetaženej..........

k těm perníčkům hod chleba nebo rozkrojený jabko ale toho se to nesmí dotýkat jako té rozkrojené strany a druhej den je máš nádherně měky
14. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
jako neoloupane jabko na půl a dat ho tam jo
14. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
jojo já tam dávám teda chleba třeba krajíc nebo dle toho jak to máš ale ty perníčky který se ho dotýkajou sou pak docela hodně měký tak se to musí hlídat
14. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Ja letos delala poprvy v zivote perniky a linecky jinak mame cukrovy od prababicky a driv pekla mamka ale ja byla lina se to od ni ucit a ted teho lituji ale s tim uz nic nenadelam
14. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.