• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Tak dobrou holky :wink:
14. pro 2009 ve 23:24  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno děcčata
15. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Dobré dobré
15. pro 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
děvčata+;qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
q;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; mnm,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.nim nkjł +;;;;;;;bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbhb

to prej máte od kytinky :grinning: dem k doktorce zas se nelidsky dáví... ráno nos uplně zalepenej no děs..
15. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko, já žehlím....
15. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobrý den..probudilo mě slubíčko, ale už se zatahuje, že by nějaká ta vločka spadla :dizzy_face:
jo kikině, že děkujem nám posunila celou stránku :grinning:
15. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Uf, to jsem ráda, že v to tak špatný nemám jen já
15. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
mě se to ukazuje v pohodě :grinning: to máte náký divný vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ted sem četla takou nehezkou věc o autosedačkách že do jednoho roku by děcka měli jezdit v těch protisměru jízdy...tak nevim pochbuju o tom že kikinu narvu do vajčka a nevim esi se ta naša drohá může dávat proti...
15. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
tery měli, kvůli krku, ale určitě je mnohem nebezpečnější, když těm dětem přesahuje hlaviška nad okraj sedačky :unamused:
15. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
no tak já nevim zkusím někde vyzjistit esi ta naša může být v protisměru ale myslim že jo...
15. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
tak to dee! to su ráda jen teda nevim esi v protisměru vzadu nebo zase vepředu...achjo máme tuhle http://autosedacky.sbazar.cz/autosedacka-cam-jablonne-nad-orlici-o3363829.html
15. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Bože, vysvětlete mi, jak někdo může být tak blbej a takovej ignorant
15. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Dobré ráno... Jani copak? :confused: :frowning2:
15. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
holky bude moct kikina na vánoce kapra??
15. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
páč někde píšou že ryby jo jinde že ne tak nevim jako dostala by toho trošku ale tak sem si říkala že by to bylo fajn kdyby sme všici měli to stejný
15. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Vojta prvnáí vánoce kapra neměl, jsme se docela bála i kostí..si moc nepamatuju co měl
15. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
ahojky holky. jak se máte? my jsme vysávali, Tomík "pomáhal" šlo to super. :slight_smile:
tes, jakou rýmu má Kikinka? Zkoušela jsi Stérimar s mědí? Nám se to moc osvědčilo. A toho kapra? tomík měl rybu určo před tím než mu byl rok.
15. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Tery vy ste ještě nešli nebo už ste zpět?? :confused:
A když vybereš vhodnej kousek a žádně ho prohledíš, tam myslím že může.
15. pro 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
tož to přeberu a trochují tam toho prdnu a uvidíme :sweat_smile: já právě mylsím že kuba taky měl rybu dřív....

ted vybírám nákou sportovní aktivitu pro kubu a napadl mě florbal co myslíte??? stopro je to levnější než hokej... tak ještě padá v úvahu fotbal ale nevim....mu je to vcelku prdel líbilo by se mu oboje tak ted nevim

míšo tady de spíš o to že už je nachlazená hrozně dlouho furt se jí to vrací a už se mi to nelíbí tak hopnem jak se vyspí k mudře a uvidíme... přemejšlím aji o změně doktorky páč na můj vkus (a to je co říct :grinning: ) to bere moc laxně...
15. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
luci madam byla protivná jak riťka tak sem ju rač dala spát a pudem pak...je tam do 2 tak času dost
15. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
tak to je jasné, tes. a má aj teplotu? tomík byl nemocný je to cca měsíc a měl antibiotika a teď se mu to vrátilo, tak jsem z toho byla špatná, ale teda celou dobu v kuse nachlazený není.
s tou rybou bych to také tak udělala. prostě pořádně probrat, ale nebála bych se toho.
a co se týče toho sportu, tak finančně to vyjde tak nastejno bych řekla, fotbal je klasika a florbal je docela moderní. já bych volila fotbal, protože jsem fanynka.
15. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
by jí ta mudra asi měla udělat ty stěry, takm může mít nějakýho toho hajzla hemofila a se jí to chdince vrací.

mě se teda osobně hafo líbí florbal..a dobrej sport je gymnastika, že jsou ty děcka po tom hafo vytrénovaný mnohostraně a nic se tím nezatěžuje
15. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
gymnastika je super, ale neřekla bych, že se tím nic nezatěžuje. dělala jsem jí 10 let a docela dala zabrat kotníkům a kolenům.
15. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
miso..no vidíš, tak aspoň víme..
15. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
no s tou gymnastikou a nezatěžováním neim teda....mám pár známých co sou ted už na odpis.... rostou jim výrustky z páteře a tak na hnus
mě se taky líbí právě florbal že se může hrát celej rok uplně v pohodě no nevim uvidíme...

a stěry chcu každopádně páč se mi to nelíbí jako sme nachrmlaní všici páč si to tu točíme ale chcu mít klid
15. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
taky všechen sport, kter děláš na profi dráze něco zatíží a něco to obsere ale v normálním zatížení, jako dvakrát týdně tě to neodrovná...ba naopak
15. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
si myslím že právě ten florbal je takej univerzální že když z něho pak bude chtít přejít na fotbal tak mu to nebude dělat problémy když se naučí běhat a taak

si to potřebuju poskládat v palici :grinning: tak si tu o tom budu povídat sama se sebou :grinning: :grinning: a za vaše názory budu moc ráda
15. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
tak to máš pravdu mik. holky, venku je tak krásně. jdeme na chvíli ven. zkusíme bez kočíku, tak jsem zvědavá, jak to půjde. :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
jj tery to každopádně a kluky to i baví
15. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
99% doktorů říká že do asi 5 let by se děcka vubec neměli dávat na žádnej sport páč se jim tím vyvýjí třeba každá polovina těla jinak nebo náký svaly ochabujou a tak... že do té doby vyloženě něco univerzálního nebo nic a prostě se nirmálně hýbat ale že když se sportem děti začínaj moc brzo tak si tím spíš ubližují
15. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.