• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Tý jo já nevím jestli je to hořák..to ještě musíme vykoumat...teď nemůžeme,,Amelka to vzala za své nádobíčko, tak sme do teho moc čučet nemohli. :grinning:
15. pro 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
Ne, to bude sítko
15. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak mám v pátek po zkušce a vůbec po všem. Doprdele práce
15. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Ne sítko to není určitě..to tam je...a tohle je určo na ohřívání konvičky.

Jak to že máš po všem??
15. pro 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky
15. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
tak zítra v 9,30? :grinning:
15. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Teď mi volala mamaka. Měla hlídat Adama od čtvrtka do soboty.
No, že jestli jsem mluvila se ségrou. Já že ne. Ona, že jí ségra volala a že dneska jí řekli ve školce, ať Lukášek zůstane doma, že hrozně kašle. No a mamka jí na to řekla, že má hlídat Adama. Tak jestli by mě nevadilo, že bych Adama dovezla až v pátek a ségra, že si pro Lukáše přijede až po práci v pátek.
Jenže včera jsem mluvila s doktorkou obou kluků a ona mi řekla, že je spousty viroz a proto mi nechtěla ani Adama naočkovat.
Tak jsem mamce narovinu řekla, že by mi to vadilo. Ona že spolu přeci budou jen chvilku a já na to, že i za tu chvillku to může lapnout a ona že ještě ani nevím, co Lukáš má, že jdou k doktorce zítra. Já na to, právě, že nevíš co má. Př týden Vánoce a pak odvážíme Adama do Jesu a abych jim ho tam nechala nemocnýho, tak to ne. A abych trnula jak loni na Vánoce, že něco čapl od Lukáše (loni to byly neštovice) tak to fakt nechci. mamka se rozbrečela, nebyla mi schopná říct proč a zavěsila mi to. Pak mi to nebrala, neodpovídá na SMS a sestřička vychcaně taky nebera ani jeden telefon. Do pi.e, kdyby prvně radši zavolala mě, tak by se jí taky hovno stalo.
Omlouvám se, ale fakt to ve mě vře. Navíc za chvilku budem odvážet toho kamoše a nevím, kdy se dostanem dom.
jako myslím si, že mám pravdu já. Na druhou stranu chápu, že ségra chodí do práce a mají teď uzávěrky. Mamka věčně hlídá Adama, tak musím ustoupit. Spíš mě nasralo od obou dvou to, že si mysleli, že mě to vadit nebude a že máti je na mě teď naštvaná a NEMÁ důvod.
15. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Navíc mám v pátek ústní a Robert má službu. No, to je fajne... Buď si ho na ty dvě hoďky veme so hokny, nebo si Adama vemu s sebou a třeba dostanu za A :grinning:
15. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
ahojte holky a Pyloušci :slight_smile:
tak jsem dočetla aspon dnešek - nějak ted nestíhám a teda Veru, jsi mě dostala tím, jak se Vojta počůral - teda jak jsi to popisovala!!! :grinning: :grinning: :grinning: promin, ale prostě mě to dostalo :sweat_smile:

Helena a její chlapci - aaaaaaach - má střední škola a každodenní odpoledne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a myslím, že je to jen špatně přeloženo - má to být přátelé, ne? :wink:

svatební fotky - náááááááááááádhera - jsem se tu rozněžnila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, drž se - to mě mrzí s tou tvou mamkou a segrou :frowning2: :frowning2: :frowning2:

holky, nemáte některá telefonní číslo do jogurtárny, prosím??? děkuji
15. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Jani to by mě taky naštvalo a jak píšeš za tejden jsou Vánoce a všichni se těšíme jak si je s prckama užijem a né se ještě oně starat v nemoci to by bylo mrzuté. Ale to co píšeš mě připomína tchýni ta má doma dětska od švagroví a chce aby přijel za níma Martínek a dětska JSOU NEMOCNÍ A JE NAŠTVANÁ KDYŽ ŘEKNU ŽE TAM NEPOLEZEM.
15. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Jani číslo nemám bohužel. Sem minule ani nemohla najít ten blbej odkaz na ni.
15. pro 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
Luci, nevadí. vím, že ho má Janča-Dzej, jen nevím, jak se s ní ted spojit :pensive:
15. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
jani 530 340 859
15. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
to je blbá situace, nezávidím :pensive:
15. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
jo to mělo být pro janču06 :sweat_smile:
15. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Peti, moc moc děkuji :slight_smile:

holky, moc si to tam zítra užijte a nezbourejte nám to tam - ještě by tam někteří z nás chtěli občas zajít :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já zítra jdu juchat na vánoční večírek z práce, tedy pokud dojede tchýně, aby hlídala :dizzy_face:
15. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
jani, ale sama jsi dávala odkaz na jogušku, kde je i to číslo, nedávno na supermamči :sweat_smile:
15. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Jani to je blbá situace.. :unamused: chyba v komunikaci snad jen
15. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
peti, já su asi debžo - ale nemůžu ho tam najít - slepota, nebo co???? :confused: :confused: :confused:
15. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
aháááááááá -tel. kancelář!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
krasny vecer :wink:
15. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Ahoj Klaudy :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
som vas prisla len pozdravit ..... zajtra by sme sa k vam pridali ... len mam otazocku... mozem ist aj s kocarkem , neviem ci ho tam budem mat kam dat :sweat_smile: :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Budete tam niektora uz o 9,30? Drahy ma tam hodi po ceste do prace takze tam budem o tej pol desiatej :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Klaudy pár míst tam je..no nějak se to tam bude muset poskládat.
15. pro 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Klaudy já určitě.
15. pro 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Tak to som rada Luci, som si myslela ze tam budem tak skoro sama :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Určitě ne :wink:
15. pro 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
Ok, tak uz sa tesim :slight_smile: Musim dat notebook drahemu tak vam prajem krasnu dobru noc vsetkym :wink:
15. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.