• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
taky na to nekoukám....
16. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Vidíš, to jsem prokaučovala, protože prostě nemám volnou paměť v mozkovně
16. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
No Jani to je hnus ten krk.. tak skus nahriat nieco ine ako polstarek ...
16. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jj Klaudy, ě po porodu dojímala i reklama na plínky...
Tak, občas je potřeba upustit pára, tak jsem se chtěla vybrečet... :wink:
Terko, na co koukáš...
16. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Asi teplou sprchu :wink:
16. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
čučela sem na přešlapy ale to sem moc nesledovala páč sme dělali andělíčka do školky a ted asi topstar páč se mi fakt nic nechce nečekaně :grinning: no
16. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
ty jo děti spí chlap pryč tak asi pudu balit dárky to je asi jediný čeho jsme dnes schopna :pensive:
16. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
tery mne sa tiez nic nechce :grinning: :grinning: :grinning: a co ved obcas na to mame narok :slight_smile: :wink:

Je Luci diky za recept na ten Bayleis , len mi nie je celkom jasne co s tou smotanou na slahanie :grinning: :grinning: :grinning:

Aj ten liker co tam dala Tery vyzera dobre, ale teda mi dost dlho trvalo kym som pochopila co su ledove gastany :sweat_smile: :sweat_smile: a ono to je moja oblubena cokolada z detstva :dizzy_face: :dizzy_face: esteze existuje google :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ja som darky pobalila vcera :dizzy_face: :dizzy_face: len este stale nic nemam pre mojich rodicov a oni nie a nie povedat co chcu a ja som v koncoch a uplne na nervy :angry: :angry:
16. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
mimi :grinning: :grinning: :grinning: nojo hele ono je to fakt hrozně moc dobrý já si to dycky udělám jak chci loni když sem byla těhu sem si dělala nealko verzi někdy přidám rum všechen páč to se mi dá celkem hafo někdy ho dám mín a je to jemnější ..je to fajn
16. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Já jsem to pochopila tak, že rozehřeju smetanu a pak tam vrznu zkaramelizovaný salko (povařený) atd. jen mám tip, v papiňáku to trvá míň. já normoš vařím salko v hrnci dvě hoďky, ale v papiňáku jen hoďku :wink:
16. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
hm tak prd dárky faktury jedou za mnouuuuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Já jsem včera koupily pro otce košík všeho dobrého v Italským obchodě... On miluje žrádýlko
16. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
tento rok si tie likery uzijem.... ja to proste zboznujem :dizzy_face: :dizzy_face: minule vianoce som tiez nemohla, tak tento rok si to patricne vynahradim :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Terko a nechceš s něčím pomoct?
16. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Já si to už moc nepamatuju, ale tu smetanu bych tam dala asi až nakonec....víš jak, já nemám pořádnej mixér, takže já to dělám spíš v ruce..no nedovedu si představit jak by dopadla smetana na šlehání v mixéru. :grinning:
16. pro 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
Jani to znie celkom dobre, aj moj tatino zboznuje zradylko :dizzy_face: :dizzy_face: kde je ten italsky obchod ??
16. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
ono je asi jedno kedy tam pride ta smotana... vyskusame = uvidime :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
jo jani chcu! můžeš mi skočit nakoupit vrátit věci do ikei hlavně bys za mě mohla jít zejtra k zubákovi, potom taky važehlit umýt nádobí a vyskládat ty posraný věci taky bys mohla zajet zejtra balit balíky potom taky přimontovat garnýž kterou musíš nejdřív někde koupit pověsit záclony aj zívěsy, umýt nádobí, vysát, umýt zem, dopéct to cukroví
ale esi chceš určitě ještě něco najdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
tery tyjooo :confused: tak to by sme ti mali pomoct vsetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hele, jestli potřebuješ fakt zajet do Ikei nebo cokoliv, tak mi napiš, já jsem u vás hned... A balit balíky taky umím... FAKTICKY. Já úklid nechávám až na pondělí, až budou hotový a zapravený okna... A vyžehleno doma taky mám... KONEČNĚ
16. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak mna zehlenie este len caka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hadam zajtra to zvladnem :angry: :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
jani seš moc hodná lae nasrala sem si pod nohy sama tak se z toho aj vyhrabu kdyby něco tak se ozvu ju :wink: dík!

mimi to je tak pulka nepočítám tu předvánoční přípravu :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak jo Terko, budu na telefonu, kdyby něco
16. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
tery, já tě obdivuju, ani za normálních okolností nejsem tak výkonná :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
peto já taky ne protože kdybych byla tak toho ted nemám tolik a nebrodím se tu bordlem za 4 roky..........
16. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
tery tiez obdivujem ... ja by som tolko veci nezvladla za ziadnych okolnosti ... :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
holky nehcte toho :grinning: dyt ját o taky nezvládám kdyby jo tak už to mám dávno hotové...ale hold nejsem tak dokonalá jak moje maminka :rolling_eyes: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
tery :grinning: :grinning: :grinning: mas pravdu ze nie si tak dokonala ako maminka ... si dokonalejsia :slight_smile: :wink: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Na maminku se teď vysejři Terez... Ty jsi Ty a jak si to uděláš, takový to budeš mít. Hlavně aby s tím byl spokojenej Václav a to je to hlavní, ne?
16. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.