• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Miso my sme este neboli ale chceli by sme to vyskusat,,, a myslim ze holky chodia.. ze ?? :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Miso tak ta beriem za slovo :wink: :slight_smile: mozno na to fakt pride, danove priznanie sa nebezpecne blizii :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
jj, za zkoušku to rozhodně stojí. tomíkovi se tam moc líbí.
jj, to se blíží, to moc dobře známe.
Miso a manza to robi sukromne alebo je zamestnany??
autor
Miško občas chodíme.
Klaudy prodává právní sowtvare a tvůj?
17. pro 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak se asi cítím méně cenná :grinning:
Jeden daňový poradce - auditor, další obchodní prodejce a já mám doma "jen" hasiče a instalatéra v jednom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Luci ten moj robi sprostredkovanie a reality pre jednu spolocnost ale je zivnostnik.... tiez som pre tu firmu pracovala pred tehu... je to super, pretoze si pracu robi tak ako sa chce jemu a nikto ho nekontroluje co v ten den urobil...
17. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Hasiči sou frajeři nejvetší!!! A dobrej instalatér to stejný!! :wink:
17. pro 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
Jani no prosim ta :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Luci ma pravdu, hasici su frajeri :wink:
17. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Luci a manza je zamestnany alebo zivnostnik??
17. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Klaudy aháá..jojo to je super, když to jde takhle. :slight_smile: Michala teď paní s té realitky co nám teď prodává ten byt láká k nim. :grinning:
17. pro 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Klaudy zaměstnanej.
17. pro 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
zaměstnanec
17. pro 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Já vím Luci, ale víš co říkám... Všichni hasiči jsou švihlí... A vím, co říkám, jsem tam pracovala a po těžším zásahu (třeba Tržní), to bylo na hromadnej odvoz do Černovic... Jsou to cynici... Už jsou prostě zvyklí na smrt, na neštěstí atd, že je asi už pak nic nerzohází...
Třeba když jsem porodila, tak mi R s kamennou tváří řekl.. Ale tak hrozný to nebylo, ne???? V tu chvíli jsem měla pocit, že ho umlátím stojanem na kapačku
17. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
To jo Jani, ale to je všude že jo...já sem si v práci taky "hrála" s cuckem krve. :grinning:
17. pro 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
Luci tak nech ide :grinning: mojho draheho to strasneee bavi, robi tento obchod uz 14 rokov a je spokojny... ale ja by som niekedy brala aby bol zamestnany a o 16-tej by mal padla a dosiel dom... niekedy odchadza rano a prichadza az po siedmej vecer :frowning2: ale zase ked chce mat tyzden volno tak sa nikoho nemusi pytat ci moze, proste si volno urobi vzdy ked chce... no hold vcetko ma svoje pre a proti

No a co manza na to?? nepacilo by sa mu to.. ???
17. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
No jo Jani :confounded: naozaj ma vsetko pre a proti.... a ja by som toho svojho po takej otazke teda tym stojanom umlatila :grinning: :grinning: :grinning: mala si to skusit :wink: :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Klaudy Michal taky jezdí domů nejdřív v 17 a někdy i v těch 19 a volno si kdy chce vzít nemůže. :wink:

No on je v téhle firmě teprve rok a ví že se tam peníze vydělat dají...zatím na ty kluky co jsou tam nemá a proto je to pro něj výzva a to ho baví. :wink:
17. pro 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
Luci co si robila??? Ze si sa hrala s cuckem krvi :confused: :confused:
17. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Niekoho mi ten tvoj chlap pripomina.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Toho mojho vyzvy tiez velmi bavia :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak mám sepsaný co chi a nevím, do jakýho obchodu pro to jít... Jestli Albert, nebo Lídl...

Luci jasně, to máš pravdu, ale je to kolikrát nechutný, co mě vykládá a tu Tržnáí, tu jsem zažila osobně a vlastně se to dotklo úplně všech, protože to odnesla i hasičova dcera...
17. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Klaudy dělala sem na sterilizaci (dekontaminace a sterilizace nástrojů k operacím)
17. pro 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
Holky mne je s vami taaak dobre , ze v tejto chvili prdiim na cele zehlenie :grinning: :grinning: :grinning: Maly sa aj tak kazdu chvilku zobudi :grinning:
17. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Klaudy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
Luci teda, nikdy ma nenapadlo ze aj o to sa musi niekto postarat :confused: :confused: ... hmm, cloveka nenapadne vela veci a ked to potom pocuje tak sa nad tym zamysli......

Jani a co bolo na Trzni :confused:
17. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
jsme byly venku ve městě poprvé bez kočárku a relativně dobrý.
jsem ráda, že košile žehlit nemusím, pepa nosí normoš trička :slight_smile:
17. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Holky aj vasi prckovia spinkaju??
17. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Předasi pěti lety tam prsklo plynový potrubí a vzalo to komplet celej barák
17. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.