• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Jako jo Peti, ale nechápu to, ale byla sem to samé..kojila sem v noci co 2 hodiny. :unamused:
17. pro 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
no mezi kojením :grinning: ale nééé, ono to sice možná zní hrozivě ale až na to, že nemůžu nikam jít je to naprosto v pohodě... :wink: :wink: spinkat jde tak okolo 20:30 (plusmínus půl hoďky) a "vstáváme" tak mezi 8:30-9:30 :wink:
17. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Luci tak to ja obdivujem, asi by som to nezvladla , kazde 2 hodky hore :pensive: :confounded:
bože tak na to bych fakt neměla tolikrát vstávat.........
jéé mimi tož to bude fajn!
17. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
hele děvčata kam se teda zejtra pude¨???
Klaudi zvládla :wink: to se jen na chvilku zvednu z postele, vemu ho do náruče, nakojím a dám zase hned spinkat... všechno tak cca 5minutek :wink: :dizzy_face:
Peti , ono to fakt znie viac ako hrozivo :confused: :confused: :confused:
za 5 minut se stihne najest jo??? dyt takhle často to už je fakt moc to jí malý miminko a to už filda není :confused:
17. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Peti iba 5 minut??? No ja si myslim ze ten tvoj prcek uz je pekne vychcany a vyuziva to ako velmi ho milujes :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: samo nic v zlom....
17. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tery jj, to bude fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
17. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Peti týý jo, tak to bych nedala...ona v té době spala s náma a víceméně se obsloužila sama. No ale každopádně sem tomu udělala konec v 9-ti měsících. Oni jsou zavislí a my taky, možná o dost víc.

Teru to se uvidí. :wink:
17. pro 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz
Klaudi, to ale asi záleží i na povaze... já to beru tak, že to prostě ta moje lásečka :dizzy_face: vyžaduje a že proto jsem doma a nechodím do práce, že jo? navíc jsem si to spaní v noci asi vybrala už u Lindy takže jsem v poho.. a taky se mi občas líbí ten pocit, že ho v noci můžu takhle, jak by se u vás řeklo, postískat a dát i nějakou tu pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Klaudy souhlasím..maminky to chcou víc jak miminka..mě do teď mrzí že sem to vzdala, ale bylo by to čím dál horší.
17. pro 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
Luci já bych ten konec ráda dala taky ale jak? když mi UM i čaje odmítá a flašku neveme do pusinky
17. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Peti Amelka dělala to samé, trvalo 14 dní než vzala lahev na milost.
17. pro 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz
JJ, Luci mas pravdu, ja kojim uz len raz nad ranom, ked sa tobi zobudi a ked mi dr. povedal ze musim prikrmovat lebo tobi malo pribera tak som to teda riadne obrecela :frowning2: :frowning2: ale uz som sa s tym zmierila a pravdu povediac teraz som rada, ze mozem od maleho na chvilocku odist ... a to ho fakt strasne moc milujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Peti ale chapem aj teba :wink: len si fakt myslim ze to filipek trosku vyuziva :wink: :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
vidíte... a já to zase beru jako celkem normální věc... :dizzy_face: ještě jako těhotná jsem si říkala, jestli pak i tenhle prcek bude takovej spinkavej jako bývala Linda.. a kdyby ne, tak prostě k němu budu vstávat a je to.. je to prostě moje vysněný miminko :dizzy_face: :dizzy_face: tak pro něj udělám všechno... tím nechci říct, že by vaše děti vysněný nebyli.. jak vás tak znám tak o tom nepochybuju :wink:
17. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Peti tak mozno to chce skusit viac lahviciek....
autor
Peti to je ty závislost. Není to nic špatnýho, ale taky to tak moc chceš... :wink: Su ale stejná. jenže te´d už by to bylo pro mě úchylný.
17. pro 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
vás teď intenzivně čtu, ale nějak nemám, co dodat k tématu :sweat_smile: barunka zase naopak kozu nechtěla :unamused:
kuba taky dělal strašný scény ale studna vyschla tak mu nic jinýho nezbylo
Klaudi je to chlap... samozřejmě že to využívá :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
petali: byla moc malá..později by ses jí nezbavila
17. pro 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
mě to příde hrozně hezký jako kojit ale to že se nemůžu na dýl jak 2 hodky hnout a být porád okousaná by se mi být teda ani omylem nechtělo v tomhle su sobecká
17. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobrý večer maminky :slight_smile:
17. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Klaudi jestli ti tam maličkou roli nehrál i spurt? :confused:
Zavislost ... to je to spravne slovo... Filipek na maminka a maminka este viac na Filipkovi :dizzy_face:
Peti v com ako?? nejak nechapem :sweat_smile: :grinning:

Vallis cao
17. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Terko jak říkám... to je na povaze... ty seš duší pařič a tu svobodu prostě potřebuješ, já jsem zase bez sebe blahem z rodiny tak jsem zase ráda u pece :grinning: :grinning: :grinning: ale sedět u ní pořád to taky ne :wink: :grinning: já to jednou dám... uvidíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.