• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
hele sice jako su taká trocha jinak založenější ale já to mám taky ráda být doma a mít ten klídek s těma děckama je to fajn.... ale
17. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Peti čau.. co hrnek, přežil?

Klaudi, v tom přibírání :wink: já bych malou vinu viděla i v tom spurtu
17. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Mě to příjde do půl roku v poho. Jenže jak čtu diskuze, tak fakt strašně moc maminek v noci po tom půl roku kojí skoro pořád. Je to ale blbost...trápíš sebe i dítě.
Peti to teď vůůbec nemyslím na tebe, jen když už teď o tom mluvíme.
17. pro 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
JJ Peti prezil, je moc krásný :wink:
17. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Tery, snad to nevyznělo špatně.. :sweat_smile: já to nemyslela tak, že nejseš ráda u své rodinky (však proto ji máš, ne? :dizzy_face: ) ale jako že ten pocit aspoň občasné svobody máš intenzivnější než já... to je to mládí, no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a u Tebe hraje tu roli i to, že Ty ty dvě děti máš malý a seš s nima víceméně pořád, takže tu páru i logicky potřebuješ vypustit častěji jinak by ani chocholoušek už nepomoh.. jestli máš s těma prckama zůstat aspoň trošku normální tak prostě občas zdrhnout musíš :wink:
17. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
Peti mozno aj ano ale ja neviem.... on proste nikdy v noci nevyvadzal.... vzdy krasne spinkal , samo ich par bolo ked mal teplotku ale inak nic , takze neviem ci to bol spurt...

Luci aj ja suhlasim... som niekde citala ze aj miminka by sa mali v noci vyspat aspon 6 hodin bez prerusenia na papanie... (Peti tiez to nemyslim na teba) a ak to nerobia , tak ich to treba naucit... aj to tam popisovali ako na to sa mi teda aspon zda ....
17. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Peti Terka je mladá atd,. ale dle mě je to jako celkově o povaze..sme skoro stejně staré a stejně mám minimálne jednou za 14 dní chuť vypadnou večer ven. :wink:
17. pro 2009 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz
Luci u mě byla možná chyba i v tom, že jsem tu flašku do toho jeho půl roku aspoň párkrát nezkusila.. on si tak víc zvykl na mě a už se to veze
17. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
Peti som ti nasla ten clanok, tak ak chces tak mrkni..... :wink: a naozaj to neber v zlom :wink: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=109523
17. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Luci jak říkám.. je to v povaze.. takže stejnej názor... :wink: mě ale tím, že ani nekouřím ani nepiju to na těch diskotékách a tak nikdy moc nebavilo... a když jsem občas někam šla a došla dom smradlavá jak ho**o tak to taky nebylo ono... tím nechci říct že jsem bačkora, to teda fakt ne, znám lidi co by mohli vyprávět :pensive: :sweat_smile: ale chlast mi nechutná takže ho k zábavě ani nepotřebuju a nekuřáckých barů/hospod je v Brně poskrovnu... teda jestli vůbec nějaká :sweat_smile:
on je velikej mamánek no a přecce nebude chtít nákou náhražku když může mít kozenky žejo to by byl sám proti sobě :grinning: :grinning: :grinning:
nojo já sem také pískle :grinning: také kuře neopeřené :grinning: :grinning:
autor
Peti Amelka lahev taky vůbec nechtěla...možná vypila trocha čaje, ale Sunar sme jí nabízeli fakt 14 dní..no a najednou si tu lahev vzala a vypila 20 ml a každej den o 20 víc :wink:
17. pro 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
Peti ja ten smrad tiez nemam rada ale ono to bez toho nejde no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked tak o tom hovorite tak by som sa uz fakt sla niekam dobre zabavit....
17. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
já předevčírem zkusila i kaši sunarku.. vzal si asi 3-4 lžičky a pak už nechtěl :unamused:
17. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Peti šak se můžes po tom večeru vykoupat nééé a pak nesmrdíš :slight_smile: . No to je jedno..všichni nemůžeme být stejní a to je na tom to hezké!! :wink:
A mmch. pít nemusíš o to to není.
17. pro 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
No nic kocky, drahy dosiel z posilovne tak idem odlozit notebook , lebo si bude mysliem ze ho zboznujem viac ako jeho :grinning: :grinning: :grinning:

Prajem krasnu dobru noc vsetkym :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Peti kaše u nás taky nejela. Ale ten Sunar zkoušej nabízet...víš kolik se ho vyhodili?? Tobě aspoň chutná..dúležité mi ale možná přijde aby si to vzal sám.
17. pro 2009 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Klaudy najednou nás odložíš co?? :grinning: :grinning: Nééé dobrou noc!!!!!!!!
17. pro 2009 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz
ten článek od mimi je zajímavej a uplně sedí na fildu
17. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
mimi dobrou
17. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
zkusím... jeden jsem už před časem vyhodila tak peubnu další...

hele nejsou tam už zoufalky? :confused:
17. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
jo sou
peti a ty to nezkoušíš????
peti tak tak my toho sunaru taky povyhazovali zezačátku....ale to je normální....... nachystáš mlíko děcko to nechce nachystáš pak další cucne si jednou a tak furt chystáš a vylíváš a chystáš a vylíváš :confounded:
17. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
ale jooo, ale jen tak pofidérně :sweat_smile:
se mi za to moc ty prachy zbytečně vyhazovat nechtějí :confounded:

co je lepší sunar nebo to... kruci jak se jmenuje? Tery ty to máš...
17. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
už vím, nutrilon
17. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
nic, Robert jde sem, tak jdu na ty zoufalky a pak chrnět... takže dobrou a doproberem to kdyžtak jindy :wink:
17. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
peti, kaši by mi barunka nepozřela doteď, to zkoušej fakt ty mlíka :wink:
17. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Peti myslím že Filda je už dost velkej na to aby ste začali Sunarem :wink:

A chce to trpělivost..vím že se ti za to nechce utrácet love, ale jinak to nekde...sám se to nenaučí.
17. pro 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
hele ještě dotaz...na tom odkazu co dávala Klaudi..houpou se některý ty miminka stejně nebo ne? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.