• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
když bude zababoušenej tak tu rýmu by to zhoršit nemělo a ani nic jinýho.. :wink: A pokuď tam nebudeš až do večera tak v poho
18. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Jani, ja tiež pojdem s malou von, treba aj ked je soplík, pokial nie je teplota a vidíš na dieťaťu, že je živé

No, ale nám sa tlačí posledná stolička, tak ma se..e, že neviem, či to má zo zubov alebo rýma :angry: :angry: :angry:
18. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Leží tady u TV jak mrtolka, ale chvilkama má zájem o auta a hlavně o perníčky, který jsem ráno, když on ještě spal napekla.

Peti, taky ti ta šťáva po zchladnutí toho pečeného čaje jakoby trošku ztuhla?

A jak se to pak dávkuje? Jedna velká polévková lžíce do hrnku, zaleješ vodou a pak pijojíš?
18. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Janči, když ho pořádně zababušíš, tak si myslím, že to zvládne. Jen když nemá teplotu. To bude ok, uvidíš.
18. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Jo Míši, bude, já si z toho stresy nedělám... Už jsem zvyklá, že jde z nemoci do nemoci. Teď byl dlouho dobrej, jak bereme Ribomunyl na imunitu...
Jen se mi to zrovna dneska nehodilo, ale nějak to zvládnu.... :wink: Hlavně si jdu jen pro známku a pokecat s kantorem
18. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
jojo, takovej jakoby gelovej soplík, že jo? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
jsi dobrá, že to tak bereš. tomík byl první rok úplně zvdravý a teď byl nemocný dvakrát za sebou a já z toho byla docela přešlá teda.
18. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
a pijoje :grinning: se to tak, že do hrnku dáš 2-3 lžičky a zaliješ horkou vodou... :wink: a fakt mňamka :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
dva dny přemejšlím jestli to nevyžahnem všechno teď a na Vánoce neudělám ještě jednu dávku :sweat_smile: :grinning:
18. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Peti-per, likviduju skříň s tričkama. Co je mi krátký dávám pryč. Něco je zachovalý a na další nošení, něco třeba jen na dotahá doma. Je mi to ale líto vyhodit. Nechceš to pro Lindu?
18. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
teda jani, to mě mrzí, že áďa sopluje, ale zababušanej v kočárku to zvládne, já teda taky řeším, jestli s barunkou ven, ale chci bez kočárku, musíme pro fotky na úvoz a je tady -10, tak to je jakože už asi dost, ale půjdem no.
18. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Peti, halvně, že nemá horečku, sopel zvládnem za pomoci odsávačky...

Míši, já už to tak beru, protože třeba loni od ledna do března byl nemocnej v kuse... Pneumokok v nose, hemofil v krku atd... Furt něco... Měl špatnou imunitu, kterou teď léčíme
Tak možná jsem otrlá... No vemu ho s sebou do školy, aby věděl na co se má jendou připravit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: dobrý nápad Jani, jen ať ví... :grinning: :grinning:
peti, ty jsi mi radila ten penzion Na vysočině, že? byla jsi tam?
18. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
jj byla a byly tam i tady holky na společným víkendu :wink:
18. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
a jak se vám tam teda Peti líbilo. nakonec tam volný pokoj měli, tak se tam vydáme mezi svátky.
18. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Booože ten můj chlap chce zase žvanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: zatím ahoj :wink:
18. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
líbilo moc, jinak bych nedoporučovala :wink: já jsem tam teda byla, ještě, když jsme barunku jenom čekali, ale i tak, je tam bazén, velká herna, je to prostě dětskej penzion :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Došly mi kalndáře a jsou božíííííííí :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
jaké kalendáře, Jani?
Peti, moc díky.
18. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Nechala jsem dělat kalendáře pro tchánovce a pro nás... U stejné firmy jako Luci a Terez... A jsem fakticky spokojená
18. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
a u koho to bylo, jestli se můžu zeptat?
18. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
24 print Míši
18. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Že Jani??

Kuva su zas vzteklá jak sviňa to dítě jednou venku přizabiju.
18. pro 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
copak Luci?
18. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Holky, jdu nás oblíct a razíme na zkoušku... Bude to prdel.. Po třech letech půjdu na podpatcích a ten sníh do toho... Hmmm
Z baráku vyjdu za dámu a na zkoušku se dovalí jedna velká sněhová koule na kolečkách :grinning:
18. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Miško ten penzion je úúžasnej. Jen by mě zajímalo jak to že ses tam dovolala. :grinning: My sme tam chtěly s únorovkama a pán se 14 dní vůbec neozval a nebral telefon.

No a malá? Táhnu nákup a ona nechce jít a ječí jak....
18. pro 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
Tak čauky,
18. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
jani, hodně štěstí :wink:
18. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
taky jsem barunku nakonec táhla, prtž jsem jí do bot narvala ještě i tlustý ponožky a asi jí to tam nějak vadilo...
18. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.