• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jo to sem četla na seznamu a přesně sme řekly,že to je strašný,já mám pocit,ale že většinou nic hezkýho nepíšou
19. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Mony, myslím že jen ten povlak... v noci měl 38,5, po odečtu 38.. má rýmu ale jinak je celkově v pohodě.. tak doufám, že to nic není a že je to buď taky těmi zoubky nebo jen změnou počasí, protože vlastně první den, kdy bylo tak hnusně zima, mráz a sníh jsme měli tu jogušku...
19. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
a moučnivka se už v tomhle věku nemůže vyskytnout? ale spíš je to prostě z toho, že je nemocnej no.
já mám jinak dost panickej strach s požáru, ale hlavně ze sousedů, jak jsou staří všichni, tak někde zapomenou na svíčku a tak a odnesem to i my.
19. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Peti ,tak snad to bude ok,si pamatuji jak sme měli afty taky teplota ale jinak v poho za pár dní to bylo ok sem mazala tím mundisalem ten je i na zoubky
19. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
tj Peti,však ted nedávno jak uhořela ta důchodkyně usla s cigaretou a bylo to
19. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
trochu odbočím

kdo tohleto vyhrabali? :confounded: buď je to ošklivý jak noc nebo vyzáblý jak reklama na Somálsko :rolling_eyes: :grinning:
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-celebrity/128918/finalistky-ceske-miss-2010-poprve-skoro-nahe.html
19. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
tak ta prostřední je brutus...
19. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Peti, fotka odišla :wink:
19. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
jediná která se mi líbí celkově je ta na páté fotce s č.12
19. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
vladi, došla díky :slight_smile:
19. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Peti anebo ještě na té šesté fotce.. :confounded: a ta na té osmé je postavou takovej babochlap :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
19. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
holky idem variť...ahojte a pekný víkend :slight_smile:
19. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
jak jste mluvili o tom požáru tak tady je něco na spravení, mě se ten příběh moc líbí i když smutnej je maličko taky
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vase-pribehy/128943/ctenari-blesku-pomahaji-darky-vratily-pavlince-usmev.html
19. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj..jj rána krušná :unamused: ..
peti..brzké uzdravení..to je asi vaše první nemoc, že?? :frowning2: :frowning2:

luci si se fakt s tou Zmatlíkovou trefila :dizzy_face: :dizzy_face: ..barunka je opravdu jak namalovaná okrásná panenka :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
jé na primě dávaj ten výbornej film jak přít o muže za 10 dní je super :dizzy_face:
19. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
prdlajs prima markíza
19. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
tery, my jsme to lego už pokoupili ju?
19. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
jé tak to su ráda peti že u vás vánoce nezkrachovali kvuli mě :pensive:

holky esi ještě nemáte dárek pro drahého :grinning: http://www.super.cz/vtipky/16944-tricko-na-party.html
19. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
jak je při sobotě?..jsme byli odhrnout sníh :grinning: ..fuj, nohy mám omrzlé...a Ondra jde do hospody..chudák
19. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojte, tak u nás je pochmurná nálada...
Robert na v těch Zábrdkách byl a byl u toho, když se Ti lidi našli... Ráno mi i brečel... Se nedivím... Říkal, že dospělýho ještě jakož takož zkousne, ale nejhorší (asi obecně pro všechny, nejen pro hasiče) je, když najdou mrtvý dítko... Prý si hned vzpoměl na Adama a málem šel zvracet... Jsem bečela s ním...
Do kolika jste to táhly pařmenky????
19. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
to je hnus...sem se o tom dnes staky s václavem bavili by mě zajímalo co chudák ten kluk......

veru přejte si k vánocům rolbu s vyhřívanýma sedačkama :grinning: :grinning:

jinak teda holky jako kikina byla nakřáplá trocha kašlala a měla rýmu ale že by tím nakaziála šechny?!?to se mi nezdá :frowning2: spíš si myslím že tam byl jetej ještě někdo jinej páč nám dnes oznámili angínu a máme atb ale včera sme byli u doktorky a ta nám nic nenašla že je jen nachlazená tak já nevim akždopádně se moc omluvujem
19. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Terko, vy jste byli na pohotovosti???
Já si to myslím taky... Adam má opar a soplí, takže odsáváme a stříkáme Sterimar... Ale z toho oparu jsem nešťastná.... Má ho pod nosem a mažem to měsíčkovou mastí a placentou
19. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Jj Terko, je to hnus... A hasiči už vydali zprávu, že to mělo být od špatné manipulace s výtápěním...
Ale nás v hasičským kurzu učili, že (teď to bude morbidní), když se člověk nadýchá splodin a kouře, tak usne a nic necítí... To jak i ti hasiči v kasínu na nádraží... To bylo to stejný... Já mám doma chodící černou kroniku... Proto když odcházím, tak se kolikrát i vracím a kontroluju sporák, elektřinu atd... Myslím že Verča, Monča i Luci to můžou potvrdit, že radši otáčím auto... I když to všechno dělám automaticky a podvědomě
19. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
jani..to asi muselo být docela hnus, jsem si říkala, že jestli tam náhodou Robert nebyl...ten kluk to nepřežil :cry:

chůďata děti vaše malý..

tery..jj to by byl dar na dary :dizzy_face:
a s tou angínou je to zrádný je to strašlivě rychlí, klíďo ráno jic a odpo už můžeš mít angínu..ale tak malá prďolka, to je mi jí líto..jak to snáší???
19. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
je v pohodě ale kvuli tomu že ještě není očkovaná tak prostě že už se to nedá odkládat že se to musí vzít těma antibiotikama aby už se dala naočkovat...
19. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
jen prostě celý svátky nikam nesmí...ale říkám si že aspon toho 25 k babičce by sme jeli :unamused: no nevim jako je v pohodě nemá teplotu nic jen příšerně ale příšerně kašlalahrozně to v ní rachtalo...
19. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
hmm..to je blbé.. :frowning2:
19. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Tery to je mi líto,a jestli si myslíte,že je nakazil Maty tak se moc omlouvám,ale dr mi řekla,že to je astma kašel a to prostě takhle bude mít a nikoho tím nenakazí ,časem se to musí zpravit samo,takže je mi to moc líto,že ste takhlr nemocný všem přeji brzké uzdravení
19. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holky, kdo mi poskytne suroviny na odvar z makovic prosím????
19. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
jani..nemám.. :grinning: ..ale čistý opim by se možná našlo..na
19. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.