• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ondra před chilkou dovezl stromek..koště ,ale co aspoń to má větve...jsem ho musela popohnad, jinak by ho koupil až po svátcích, asi si myslel, že by dostal slevu
22. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Veru jak to že koště?? Už nebyly??
22. pro 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
A slevy jsou od zítra :wink:
22. pro 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
kurva...fakt joo???
nebyly asi už hezký..jsme mohli kupovat jenom u obi..máme 300 voscher na stromek
22. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
chlapi šli pro kapra....furt meditujou nad tím esi si ho vemem do vany bo nechaj buchnout už tam tak nevim jakej je na to váš názor?
22. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
tery..opravdu chceš slyšet i můj názor :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
krásná debata o hovně :grinning:
stromek máme, kapr se přinese dnes, už zabitej, ale kdyby jsme ho uměli dobře a bezbolestně na první dobrou zabít, tak klidně koupíme živýho do vany.
22. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
a amelka je šikula, my doma zíráme jako puci, ale barunka poslední 3 dny neměla počůranou plínu, teda pouze v bdělým stavu, ve spánku čůrá a kaká zásadně jenom do plíny, z toho má nějakej blok a nechce do nočníku.
22. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
copak veru klidně povídej! fundovaný názor je vždy fajn
22. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
tery, tak kdyby u nás byl kapr živej, tak plave ve vaně do doby až by sám lekl a s mrtvým bych si nevěděla rady ani náhodou :unamused: ..jako naporcovata a tak.bychto celý zkurvila

ale pro děti je docela super mít ve vaně kapra.. :wink:
22. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
baru takhle válí jooo u nás když se nezeptáš, tak se nic neděje a když se zeptáš není záruka, výslédné akce "nočník"
22. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
sme ted kristýnu skusili posadit na hrnec :grinning: :grinning: :grinning: ta ješčela jak kdybych jí trhala ručičky a přitom kuba už sem tam v týhle době šel...

no esi ho budou mít do čeho dát tak vemou živýho...

sme tu jednou měli takýho obrovskýho mamlasa ten byl stejně velkej snad jak kristýna mě tady s ním nechali samotnou...i přez noc...sem se málem posrala jak tam šplouchal a tak fakt hnusný zvuky pro malý děcko samo doma
22. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
no my bysme ho taky právě neuměli ani zabít ani naporcovat, ale musíme se to naučit, prtž jako děcku se mi to líbilo.
akci nočník spíš sami nechápem, prtž jsme se jí moc neptali, tak nevíme, uvidíme, jestli jí to vydrží nebo je to jen krátká móda teď.
22. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Byh kapra do vany radši nechtěla, bo by Am pak otravovala ještě týden. Stačí že sme vypouštěli ten balon štěstí a Am to ještě teď 50 krát denně komentuje. :grinning:
22. pro 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Pet Baruška je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
jo to je luci pravda, barunka taky ještě tak 2x denně vzpomíná na pořezaný ucho :sweat_smile:
22. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
jj u nás je taky pořád rozražený obočí..
22. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
si udělám asi svařený víno..a´t mám vánoční náladu :grinning:
22. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Peti :grinning: :grinning: :grinning: Sme u našich dlouho nebyli a první co bylo, tak si stoupla pod okno a dělala pusinkou rybu. Když se to okno otevře, vidíš na rybník. :grinning:
22. pro 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj...
Veru, tak já přijedu, potřebuju celej hektolitr svařáku, abych měla vánoční náladu, když ty naše Vánoce jsou pokažený
22. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Jani proč pokažený????

Sem teď Amelce vykládala jak tady bude stromeček a dárečky a oan: bléé nechci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
Protože máme antibiotika, do Jesu nedoporučjuje, CRP 13, což je bakteriální stav a navíc až v pondělí budou výsledky ze stěru z krku... Už víš Luci? :wink: :frowning2: :cry:
22. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
a to ještě znamená, že k našim 26týho taky nepojedeme, protože tam bude ségra se synovcema, takže vyladěnost...
A afty, jak jsem si myslela to nejsou, i když to tak vypadalo, ale má zarudlej krční oblouk, tak se tomu tuším nadává. V ordinaci jsme strávili skoro 35minut, lidi v čekárně na mě pak házely hnusný pohledy...
22. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Jani, máš dítě doma a za dva dny Štědrý den. Neblázni, hledej na tom to pozitivní. Jako samozdřejmě to není nic příjemného a moc vám držím pěsti ať je líp,ale zkažené Vánoce to snad ne.
22. pro 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
Luci, ale já na ty Vánoce doma nic nemám. Budem 10 dní zavření doma, nikam nepůjdem atd. Myslíš, že se mám na co těšit? Nemám... V noci jsem měla budíček co dvě hodiny. A robert do jesu jet bude muset. Za rodičema, což celkem chápu
22. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Jani icq.
22. pro 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
jani, to mě mrzí, ale R rodiče nejsou mobilní? jako neznám situaci, tak možná blbě pindám, ale přece když je áďa takhle nemocnej, tak by měli přijet oni za vnukem né?
22. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Jani..léky určo brzy zaberou..neboj, nekoukej na to tak černě...uvidíš, že jak se aďovi uleví vše se v dobré obrátí, už zítra bude líp
22. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Peti, ne, nejsou mobilní.
Nemají auto. Jen jsou odkázaní na autobus, nebo vlak. A autobus jede z Jesu do Brna cca 5 hodin i se zastávkama a to je nutin nemůžu, že? Jsou už starší a tchán mám nějaké zdravotní problémy... Nevím přesně co, ale nedělá mu dobře delší sezení....
Veru, bude líp, ale doktorka řekla, že nikam těch deset dní nesmíme
22. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
jani..proč nikam nesmíte 10 dní???
22. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.