• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Tery ona tam prej měla o jedno to gliters či jak se to píše víc. Jinak vím že se to bez varování maže, ale o vánocích ti zamknout téma, protože si nedržela hubu a krok je mazec.
23. pro 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
to je docela drsárna, zákeřnost..a možná si i trochu někdo tím spravuje ego
23. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
drsný drsný co tam psala tak hroznýho?!?!?

můžu jít péct novou vánočku :rolling_eyes: a to sem měla 2 plátečky :rolling_eyes:
23. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: se ti tak povedal???
23. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Terko, Terko, tak rovnou upeč dvě, ju????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
nepsala nic hroznýho, určitě to nebylo na vymazání s komentářem neurážej,ale co přesně už nevím, ale byla mírná..to kdyby ses rozepsala ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě se vánočka pro mě nepovedla, je zbytečně nadýchaná :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
jj terka by ji to vytmavila :grinning: :grinning: by nás zmčeli a odepřeli přístup na MK
23. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Veru, to jo, to máš pravdu... Ale někdy to není na škodu být takhle "upřímná". Jsem vyslala R pro dárek pro staršího synovce do Olympie. no nadšenej nebyl, ale jel a mlčel... Ještě něco zítra splichtit pro toho mladšího. Ségra chce pyžamo a nějaký auto... Výborný. mi to sdělila až teď.... :angry: No jo, moje sestra
23. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
no mě tím že mi pulka kvasnic voní v topení téměř nevykynula zespoda se připálila tak se mi taky moc nepovedla :grinning: ale je tam hafo hrozinek a mandlí připálený se okrojila a docela se dá....sem myslela že bude aspon ráno k snídani ale ono asi ne

hele tak když už mazat tak at k tomu je pádnej důvod ne? :grinning:

jako docela podlý mi příde že ty admince něco napíšeš...ona ti hnusně odpoví ty jí na to odpovíš ona tě smázne ale svuj příspěvek upraví tak aby byl v pohodě :unamused:
23. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
holky vaříte rybí polívku?!?!? já nemůžu najít recepis co mám od bábinky a co sem koukala na netu tak to dělaj i v 5 hrncích a na to se můžu víte co..........
23. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
jojo..tebe už reagovat nenechá a maže tě jako by nic..fakt docel a divný..všechno je o lidech..třeba se připálilo cukroví... :wink:

jani to máš co dělat zítra :frowning2:
23. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Terko, mamka udělá na másle v jednom hrci kořenovou zeleninu,možná i vnitřnosti (jikry a mlíčí - tím si nejsem ale jistá)lehce ji osmahne, tuším zasmaží, zalije vývarem z rybích hlav z druhýho hrnce, mrskne tam klasický koření (tuším bobkáč, pepč atd - tím si taky nejsem jistá) a vaří. Mezi tím obere hlavy a pak to tam přidá a ještě nechá přejít varem... Snad Ti to trošku pomůže na připomenutí recepisu
Každej rok slibuju, že to budu vařit s ní. Nikdy není čas :frowning2:
23. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Veru, neee. Odvezu Adama k našim, sjedu nafofr do Teca do kr.Pole a snad něco seženu. když né pyžamo, tak auto určo
23. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
jani díkec! no nák to dáme dokupy
23. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
ikarkulka • 20. prosinec 2009 ve 22:05

ikarkulka • 4. prosinec 2009 ve 14:22
maminky, blíží se vánoce a většina z vás si zdobí byt.
ráda bych vám připomněla, že alba na modrém koníkovi neslouží k prezentaci vašich vánočních dekorací a výtvorů. tyto fotky můžete umístit na www.modrastrecha.cz.

také upozorňuji, že všechny fotky porušující pravidla (tedy i ty, které do alba nepatří), budou smazány.

díky a hezké svátky.
23. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: bože růžo :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
To je přece logické né?? Copak mají vánoce nšco společného s vánoci?? :grinning: :grinning:

Máme nádherně nazdobenej stromek, ty mašle byly dobrej nápad :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
uka ale musíš před něj mrsknout amelku :grinning: :grinning: bo aspon knížku o těhotenství :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Super Luci, hlavně že jsi spokojená. Tak foto, foto. A hlavně nezapomeň do albíčka, jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Terko, máme podobný myšlenky.... A vzhledem k tomu, že Amelka spí, tak tam mrskni hundíky a napiš, že jsou to vaše psí miminka Luci
23. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
já nevim co čekají že si budem povídat jak je vše super jak se máme príma do alb budem dávat jen spokojené děti?

jkao když si přečteš pár těch diskuzí s adminama tak je to celkem zajímavé....
23. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
nene psi nesmí být!!!!!

aspon dupačky bo kočárek-aspon pro panenky :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
To dám na MS, ale stejně to moc nevynikne jak je to hezký..nejde to vyfotit.
23. pro 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahááá, takže všechny fotky s textem naše psí miminko a na fotce dospělej dobrman či pitbul fakt nesmí být??? Csss, co je to za moooresy :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
23. pro 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
koukám Lucy stejná barva jako my,je krásnej :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
hezké
23. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
díky, ale takhle se mi moc nelíbí :grinning:
23. pro 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
my máme barevný světýlka barevný ozdoby to bude jak u cirkusu :grinning: :grinning: :grinning: stejně to máš nák rychle hotové... já než tam nandám světýlka než se to nazdobý než to dáme do toho debilního stojanu............... to máme do 1 co dělat
23. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Njn znáš mě, já su rychlá jak prd. Eště to musím doupravovat..poohýbat ty kraje mašlí dospod.

Co to cukroví dá se?
23. pro 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.