• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
dobrou noc..
24. pro 2009 v 00:37  • Odpověz
tož esi nás děti nechaj(zatímto tak nevypadá) tak deme taky konečně hajat :dizzy_face: uklizeno nazdobeno super! jen se teda zejtra vysaje a je
24. pro 2009 v 01:29  • Odpověz
autor
Holky užijte si dnešek!! Určo to bude krásnej den.

Mám vás ráda :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
Dobréééé rááánko....

Adam ještě chrupčí, já mám u sebe vonící kávu a tak nějak se začínám těšit na večer....

Krááásný Štědrý den, pohodu po celý den a hodně dárečků pod stromem vám přeje jen a jen Jana a Adam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Amelka na stromek hodila bobka..na něj mrkla a šla se zašít do rohu. Jako by se styděla..kouká na něj jen tak bokem :grinning:
24. pro 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
Nebo se možná bojí... Ne bojí, neví co si o tom má myslet...
24. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: Krásný, klidný a pohodový Štědrý den, dárečky co udělají radost, doma hodně lásky a štěstí a stromeček co dům krásně provoní.. :dizzy_face: :dizzy_face:...
...a díky za to že jste :wink: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky...prajeme vám krásne Vianoce plné pohody Kristinka a Vladimíra :slight_smile:

Adamkovi všetko najlepšie k meninám :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Sme rady, že vás máme :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Vladi děkujuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Až se probudí, hned mu to povím
24. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Já su osel, proto sem sem šla- abych hlavně popřála Adámkovi :sweat_smile: .
Aduško přeju ti vše nej nej k dnešnímu svátku!!!! Hlavně to zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
i já přeji Adámkovi všechno nejkrásnejší k svátku, hodnou maminku a hodné mamince ještě hodnějšího chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Luci, taky děkuju... Ono je to těžký mít na ŠD svátek. Krom rodičů a světlých výjimek ho většina lidí zazdí
24. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Taky děkuju Peti...
Ten bude radovan, až se vzbudí a vyřídím mu gratulace od všech tet....
24. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Jéé a když sme u toho: Evčo vše néééééééééj!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
holky...dnes budem po 30 rokoch prvýkrát bez našich na Štedrý den, je mi z toho trošku smutno :frowning2: , ale zároven sa teším, že zajtra už budeme s nimi :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Ano, Evča - muminek má taky svátek. Vždyť je to jasný jak facka.... Adam a Eva... Tak i mi přejem vše nej k svátku
24. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Pošlu gratulaci i tchýni, ona mě na svátek zazdila, ale já su lepší :wink:

Holky kdo máte přístup na FB,mrkněte na dobrou pyromanskou fotku ke mě. :wink:
24. pro 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
já jsem asi ještě pořád mimo z toho včerejška... :sweat_smile: takže i Evči všechno nejlepší k dnešnímu svátečku
24. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Vladi, tak to Tě chápu. Vždycky ty první vánoce bez rodičů jsou takový zvláštní. Pro obě strany. Ale zvládneš to a hlavně jak píšeš, zítra už budeš s nima.... :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Vladi mám to stejně, jen teda po 28 letech. Jen já se k našim teda nějak extra netěším.
24. pro 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Vladi mi to máme na stejno.. ale mi s něma nebudem ani zítra :frowning2:
24. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Luci pěkný.... To pošlu jako PF na hasičárnu... To by bylo komentářůůů :grinning:
Ale Amelka u stromku je krááásná

Sákva se mi vyrašila v uchu nějaká nedobrota a bolí to jak tři k...
24. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Luci, aha...to ja zase velmi a hlavne, že už uvidia malú.

Peti :frowning2: ...hmm, a ako ti je?

Evke tiež všetko naj

Jani, jo to máš pravdu, aj ked si človek na druhú stranu uvedomí, že vlastne už máme svoje rodiny, ale aj tak ma to nejak bolí pri srdci. A som zvedavá ako sa to dnes zvládne so svokrovcami u prababičky, predsa len tie zvyky sú trošku iné a som zvyknutá na iné, ale ja som holka prisposobivá, samozrejme do určitých hraních :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Jak to probíhá u vás Vladi??? Máte taky večeři o sedmi chodech??? (ségra vždycky popisuje vánoce u tchánovců)
24. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Jani, to neee :slight_smile: ,ale jeme oblátky s medom, potom trochu chleba s cesnakom, rybiu polievku nejeme, manželova rodina áno, no a šalát a ryba je klasika. Len my nejeme kapra, a tu sa kapor je vo velkom a neviem ako mi to bude chutiť :confused:
24. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Vladi závidím ty vztahy...no ale zas já je viděla minulej týden :wink:
24. pro 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
no, ved práve Luci, že my sa nasledy videli pred dvomi mesiacmi, ale dosť často si voláme cez skype, čo je fajn.

Ozaj holky, viete, že od štedrovečerného stola sa nemá odchádzať pokial sa večeria? preto si na stol nachystajte všetko čo treba, a ak vám niečo bude chýbať, tak to nechajte tak, nechodte po to. neviem presne, prečo sa to nemá, no možno preto, že je to nejaká súdržnosť a sily rodiny aby to tak bolo po celý rok
24. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
píšem ako depko...má tam byť, že my sme sa naposledy videli :grinning:
24. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Jj Vladi, u nás se to dodržuje. A vždycky jsme chystali jeden prázdný talíř na stůl navíc, kdyby někdo přišel... A pusa pod jmelím.... :dizzy_face:
24. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.