• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
mumi..to je hnusnej čas :frowning2:
4. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
A u nás prší :confounded:
4. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Tak Adam právě na sebe vylil flašku pití. Mermomoci musel pít z flašky a jak to dopadlo? :angry:
4. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Tady to taky vypadá na déšť.
4. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Vy přemíšlíte o Gargánu my tam měli letos jed, ale pak jsme to vzdali kvůli dlouhé cestě malej v autě moc vyvádí tak to by jsme asi neujeli
4. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Z Itošky se te´d vrátila holka z únorovek..říkala že by autem už nejela, ale bylo to i o tom že se jim pokazilo auto a stálo je to moc peněz, času a nervů..
4. srp 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
luci..jj to je jasný..pokud všechno neproběhne jak má..mi Itošku projeli celou až na Sicilii a bylo to nádherný :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Jenže bez dětí je to o něčem jiným..pak vjedeš do kolony a seš v perdelce..
4. srp 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
Přesně tak Luci :frowning2:
4. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
všude jsou kolony i v čr..v noci a září..je většinou na dálnicích v itálii klid :wink:
4. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Tak jo
4. srp 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
No já tam mám teď kamošku, která je tam na 3 měsíce s rodinou. Její bratr má CK a manžel od té kamošky tam jezdí s autobusem na ty výlety. Takže je to tak nějak vychytaný a snad by to šlo i nějako s cenou uhrát. Ale snad. Hlavně ona je tam s ročním dítkem a malej je v pohodě. Cosi vykládala i o bazénu že kdesi je. Možná u nějakýho hotelu a oni to mají domluvený, že se tam jejich lidi můžou chodit koupat. Bývá to tak ne?
Auta se až tak nebojím. Když se prý jede na noc, tak je to pro ty děcka fajn. Hlavně do auta si nabalíš co potřebuješ i něco navíc a děláš si zatávky kdy chceš a nečekáš, až to řidič někde odstaví na parkovišti a vyhlásí se povinný čůrání. Ještě by byla možnost letět, ale to já mám asi strach.
4. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Jani , ale tam nedojedeš asi přeznoc si myslím to bude dál Gargáno je až dole
4. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Já bych se toho až tak nebála. Ale uvidíme, co budu říkat, až se vrátím (jestli pojedu).
Na jednu věc je vždycky víc názorů. Jeden Ti řekne super, druhý má špatnou zkušenost. Mám v plánu půjčit přenosný DVDčko do auta a když bude nejhůř, tak budu pouštět Adamovi jeho oblíbený filmy.
4. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
mumi dojedš :wink:
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
1450km. Ale převážně se pojede v noci. Tak 15 hodin. Cca.
4. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Jani my tam měli jet do moc krásnech studii tak jestli chceš tak ti to můžu napsat, ale až doma odkaz mám v počítači Myslím že to bylo u toho Vieste :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Do autobusu bych nešla nikdy, auto má strašně moc výhod, ale Am vydrží tak max. 2 hodiny. Chápu že přes noc děti spí, ale v té autosedačce je to takové na prd spaní, takže by Am 1OO% vypruzovala.
Jenže každá mamča ví co jeho dítě dá a co ne... :wink:
4. srp 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Veru jak to na nás mluvíš? :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Jani to já tě vůbec nezrazuju spíš obdivuje a fandím že pojedete tak daleko, ale Adámek je taky starší a pár měsíců dělá hodně :grinning:
4. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
4. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Jako Evi, kdybych to měla brát podle teď aktuální situace, tak od rána mi visí na krku jak oprátka. Asi ho někam uklidím.
Ale ono taky hodně dělá, když v autě sedí Robert. Ale taky nepopírám, že přijedu a řeknu už nikdy více.
A víš Luci, že jsem slyšela, že v tom autobusu to není prý zas až tak špatný?
Kamoška jela jednou jakodelegátka a v autobusu jela rodina s dvěma pakátlama a ti měli na sedačce v autobusu svoje autosedačky a prý to bylo naphodu. Až neobvykle oproti ostatním děkckám. Ale to je případ jeden ze sta, že?
4. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
To jo proto že našeho Martínka by vysadili i ze sedačkou už na hranicích. A autobus by jel dál :grinning:
4. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
no jsem taky zvědavá..pro jistotu kupuji homeo na zklidnění :wink:
4. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
No já nevím, ale nějak si nedovedu představit udržet dítě 12 hodin v sedačce :confused:
4. srp 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Very podaruju!! Dám ti ho ve středu ja??
4. srp 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
jsem taky zvědavá..luci :grinning: :grinning: ale doufám v to , že bude chrnět
4. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
luvi..jéééé ty jsi ještě nikoho nepodarovala???..to budeš hodnááááá :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Holky jak často se to může dávat na to zklidnění deně?????????? :grinning:
4. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
No ona AM fakt v tom autě dost vypruzuje..když jsme ji měli v letadle nebo v autobusu na klíně tak byla v poho. Jí asi vadí to upásání. Stačilo nám když jsme jeli autem na tu vzdálenou pláž. Sem myslela že ju z toho vztekání šlahne. :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.