• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
holky, jestli si to ještě pamatujete, mohli by jste mi stručně napsat jakej jste měli denní jídelníček okolo roku...? u Lindy si to už teda vážně nepamatuju, navíc u ní to bylo jiný, tím že sunar papala už od 4m a kojená byla jen do 7m.... Fifíšek teďka spapá denně tak 4-5 porcí sunaru (pokažýdý +-190ml).. na krabici ale píšou, že by denně mělo dítko vypít tak 400-500ml ve 2 dávkách... je mi jasný, že je to myšlený spíš pro děti co sunar papaj už delší dobu, zatímco mi teprve začínáme, a taky že je to jen informativní, ale.... fakt si už nepamatuju jakým jídlem jsem Lin vyplnila den :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky, všechny zdravíme po svátkách, doufám, že jste si je užili v rámci možností všichni dobře, i ti naši malí marůdci :slight_smile:
jsme dnes byli v jogušce a musím prásknout na janču dzej, že tam vyhrála minilyže, že prý vyplnila nějakou anketu, jak jsme tam byli na besídce :slight_smile: si je šla akorát vyzvedávat.
28. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
jééé Peti ahoj.. teď jsme se dívala na mail a ten mrkanec je moc vtipnej.. :wink: :grinning:

a nevšimla sis, jak tam maj do konce roku otevřený? :confused:
28. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
peti díky..Vojta je už v pohodě..ťuk..ťuk :wink:

tak Janči gratulujeme.. :slight_smile:

peti..ráno a večer mlíko.snídaně..pečivo z lučinou...oběd.maso.zel.příloha...sváču jogurt, nebo ovoce. a večeře. polívky..těch jsme se drželi srašně dlouho :wink:
28. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
a já přidávám třetí ťuk :wink:
28. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Veru děkuju... ta paměť je hrozná mrcha :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning: už si to píšu.. mrsknu to na ledničku a nějak takhle podobně to budem dělat taky...
včera jsem mu koupila takovou tu maličkou skleničku (co bývá od ukon. 4m) hrušky s banánem a kupodivu mi to snědl skoro všechno... :confused: čerstvý ovoce mu moc nejede :unamused: ale ta sklenička mu chutnala... sice se to trochu prodraží ale aspoň že nějak do něj to ovoce dostanu.. prozatím...
28. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
ty skelničkový ovoce, jsou v dobré konzistenci a nemusejí se děti namáhat kousáním..
nebo bude určo filípkovi chutnat zakysaná smetana s ovocem a piškotma..to vojta miluje
28. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
a ještě... jaký polívky jsi mu dělávala? a od kdy jsi začala solit? já už tam občas nějaký to zrníčko omylem pustím..
28. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
to je fakt šílený... :confounded: já už si ale nic, ale lautr nic, nepamatuju.. :rolling_eyes: :confounded: :frowning2:
28. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
solit až po roce.. a nejvíc jsem dělala kalsicky opekla trochu zeleniny na oliváči, pak podusila a nasypala nudle..
nebo kuřecí vývar..a taky s nudlema...
28. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
je teda pravda, že za těch 12 let se to teda neuvěřitelně změnilo, všechno je naprosto jiný, ale co mě trochu sere.. že už si pomalu nepamatuju ani to základní.. :rolling_eyes: :confounded:
28. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
to je jasný....si to nemůžeš pamatovat..se pořád držím podobných jídel, jen už nedávám tolik polívek,a le třeba chleba..nebo co prostě je momentálně v lednici
28. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
hele a co ta sklenička? :sweat_smile: už jsem se jednou ptala ale zazdilas mě :grinning:
28. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
:confused: :confused: jooo..a kde, kdy??? a co?? :confused: :grinning:
28. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
str.850 ve 12:02... :wink: tak co? dělalo to něco? a líbila se?
28. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
mluvím o té bouřkové... kdybys náhodou nevěděla :sweat_smile: :grinning:
28. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
ještě 90 a mám desítku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
aha..já myslela o přesnídávce :grinning: :grinning:

jo je to zajímyvý, pořád se tam něco děje..každopádně ještě jednou díky za tip..ještě jsem zvědavá na tchána..co na to řekne..ještě ji nedostal..zatím ji zkoumáme mi :grinning:
28. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
ahááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
peti, napsaný to tam sice bylo, ale já jsem to nečetla :sweat_smile:
28. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
a jakto že jste to ještě nepředali... vždyť oni přece bydlí stráááááááááááááááááášně daleko, ne? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
tak dej pak vědět, co na to říkal, jo? :wink: jsem možná zvědavější než ty? :sweat_smile: podle toho mála co jsem zatím od tebe slyšela... jako že - co dát člověku který má všechno?
28. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Peti takže asi netušíš jestli tam jsou ve čtvrtek co?
28. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
tchán, je na horách..on má opravdu na co si vzpomeneš..bohužel..bohudík :wink:ale totok nemá..na něho se musí od lesa..buď nějakou encyklopedii, nebo, něco co prostě nevymyslíš..jako jít za ním s tričkem..eee :stuck_out_tongue_closed_eyes:..
28. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
peti, vůbec nevím, zkus tam zavolat.
28. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
opět mě nasrala tchýně..já tu babu jednou asi rozšlápnu :cry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Klíííd ženo.... :wink:
28. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
se na to vystolicuju... píšu slohovku jak kráva a neodešle se mi to

peto kuk http://www.varime-detem.cz/ mužu ti pak ještě něco poslat a kdybys koukla do nákých těch věcí co se dostávali v porodce tak tam je to taky vypsaný :wink:

jo jinak jako mudra mě dnes dostala prej mám kubu nechat tak pul roku doma a nedávat ho do školky páč jinak se prej z těch nemocí nevyhrabem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: super ne?
28. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
já myslím že paní říkala že tam mezi svátkama sou taky se tam chystáme
28. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
u toho vaříme dětem když rozklikneš nalevo jídla pro kojence tak tam sou jídla dle věku
28. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
jo a kikina syrový ovoce taky moc nemusí....zeleninu v pohodě ovoce neee

a esi si ještě na něco vzpomenu tak klidně napíšu další 5 přízpěvků :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.