• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Terko, poradím... Sepisuj si body na papír a pak to přepiš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
NA MĚ ZAS ŠICI PEČETO JOO

no ještě semm si vzpoměla peto zkus mu dávat ovocný šťávy třeba ty kikina dycky vycucne jak nic
28. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Jak to???? A já jsem tady asi proč... Ahááá, já milostpaní nestačím :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Dobré ráno... kde jsem nás to vyhrabala... co to je toto? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

přemejšlím, jestli to co chci napsat mám napsat najednou nebo nahánět tu desítku... :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
tak aspoň takhle.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Terko moc děkuju za odkaz... :wink: ale dobrovolně přiznávám že jsem trubka na entou... :rolling_eyes: já totiž tady takovejch pár odkazů na to vaření mám uložený v oblíbených... :sweat_smile: debil no :rolling_eyes: :grinning:

jinak vidím že Kytinka je na tom stejně... :slight_smile: a to v té skleničce ti sní? já jsem fakt čučela, že tohle mu jede.. :confused: jsem fakt moc ráda že aspoň takhle to ovoce do něj dostanu... :dizzy_face:
a šťávičku jsem už taky (kdysi :sweat_smile: ) koupila, myslím že jablečnou, a e-e :unamused: nechtěl to...
29. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
kikina miluje švestkovou
29. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak Adam měl/má v krku streptokoka :frowning2:
29. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
co z toho plyne?
29. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Dobrat atb a být v klidu
29. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
budu za debila ale fakt nevim jako když má streptokoka tak co kašle? nebo jak se to poznná jelikož nám mudra při každé návštěvě stěry nedělá
29. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky právě jsem se s Martínkem vrátila z pochodu do Čučic se Sokolem 11km mě dalo zabrat.
29. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
On nekašlal Terko, on furt békal, že ho bolí pusa, tak jsem si myslela, že jsou to afty a nakonec měl zarudlej krční oblouk, ale mandle ne. Ona mu doktorka bere stěry tak nějak automaticky
29. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj..mě taky po ránu chlapi prohnali..ale super

jani...snad to ATB přeléčí
29. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
jo, to jo Veru. Jen to bylo to, co jsem zrovna nečekala.... Ale to je teď už jedno

Teď mi volala ségra, že je zle s jejím "malým" psem... Chjoooo...

Já od rána na nic nehrábla, bo se k tomu nějak nemůžu dokopat. mám nějakou střevní chřipku nebo co. Furt objímám keramiku.

Zkoušky jsem si takticky přesunula už na 6.1.
29. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
to je nemilé..

že by povánoční klitýr :confused: :pensive:
29. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
No nevím, ale je to dost nepříjemný. Hlavně nejsem schopná nic udělat, ani se učit....
29. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak jedině při sezení na mísi, bys mohla studovat :sweat_smile: ..ale to je asi blbé :unamused:
29. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
To jo :grinning: :grinning: :grinning:
Robert jde večer na hokej, tak se budu učit večer. Teď si furt jak magor v hlavě přeříkávám to, co už snad umím a teď mě čeká fáze - potřeb, instinktů a jiných sranců. Něco se v těch otázkách opakuje a vzájemně se tak nějak prolínají, takže něco už třeba umím...

No každopádně jdu o tři dny dřív na zkoušku, takže musím splnit svůj vytyčený pám devíti otázek za den a pátýho to zopakovat, přečíst a pak děj se vůle boží...
Jsme to s kamoškou zvolili takticky.
Budem dělat zkoušku v budově Platinia, kde má zkoušející kancelář a zatím všichni, co u něj zkoušku dělali právě v tom Platiniu, říkali, že rozdal papíry, otázky a na 15ct minut odešel, takže se dalo opisovat a radit. Toho devátýho jsem to měla dělat v normoš třídě ve škole a tam nevím teda, kam by šel. Tam by seděl na řiti a čučel po nás.
29. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ahoj...asi scípnu :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
A proč teto Luci?
Jo, Ty jsi včera bumbala.... :grinning:
To ses probrala z bezvědomí až teď :wink: :grinning:
29. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
29. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Ne asi v 11, ale je mi čím dál hůř :grinning:
29. pro 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
Ale i když jsem šla brzo dom, tak mám stejnej pocit jako ty Luci. Mám pocit, že mi zbývá tak 5 minut do smrti
29. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
V 11? V kolik jste prosím vás šli dom?
Teorie Verči, že čím dřív přijdem, tím dřív půjdem dom asi krachla, co? :grinning:
29. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Pozitivní bylo, že sem ušetřila ta taxi..už jezdil trajf.
29. pro 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dom sem došla těssně před 6 :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
Ty vole..... To mě ještě jezdil, ale nakonec pro mě přijel Robert :grinning:
29. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Vidíš to, skoro za světla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
No jasný, být léto, tak se vracím jako slušná holka-za světla :wink: :grinning:
29. pro 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz
Ty vole, vy jste pařmenky.... To jste pak ještě skákli do toho fajne nonstopu na rožku, ne?
29. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.