• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
peti a baru budete mít sebou?
29. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
jj budem, přespíme tam i.
29. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky nevíte čím obarvit potahovací hmotu na dort aby byla černá??
29. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
a esi se dají barvy na vajíčka použít i k obarvení krému?
29. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Teda holky vy jste teda pařmenky :grinning: :grinning: Luci teda pivo ze zelenou no fůůůůj taky jsem zkoušela a druhý den katastrofa

Tery ten odkaz na dort je krásnej

Peto tak ty jsi asi dostala nejkrásnější dárek ze všech :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani doufám, že atb zaberou rychle a Adamek bude brzy fit
29. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
30. pro 2009 v 00:41  • Odpověz
Terko, dortík nááádhernej.
Kubíkovi k dnešním narozeninám přejem všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví :wink:
30. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj děvčata. :grinning:
Jééééééééééé Terko to je krása ty jseš šikovná.
Kubíkovi všechno nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobre ranko kocky :slight_smile:

Kubikovi vsetko naj naj naj k narodeninam :wink: :dizzy_face:

Tery torta fakt nadherna :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
holky dík a kuba taky děkuje :dizzy_face:

hele myslíte že to malý smrádě už může ven???ne teda na rpocházku v přírodě ale do banky a na poštu???atb teda už nemá ale furt pokašlavá a soplí ale to je už také nemožné s nima furt dřepět doma
30. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
tery..krásnej dort :dizzy_face: :dizzy_face:

Kubíkovi přejeme krásný narozky.. :dizzy_face: a pusu

jdi ven..
30. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
co dneska robíte??

mi půjdem odpo. k prapra babi..
ale momentálně mi tu opadla rodina do betle..tak že se nudím
30. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Já se taky nudím Veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
ti nevěřím
30. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
No, tak nevěř... Tady u toho zívu jak blbá.... Mám teď přestávku...
Nevím, kdo vymyslel takový psychologický sračky, když v podstatě meleš ve vznešených definicích o životě.... :confounded:
30. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
šak o tom to je jani ne :grinning:

kristýnka asi už začlaa všímat stromku a okupuje ho ale porád je to lepší než co sem čekala...

já uklízím dělám chlebíky a ruzný jiný věci páč zejtra dopo příde jedna velká návštěva...a po obědě další :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahojka
Kubíkovi taky přejem vše nej!!!Sabča se probudila jdu nakoupit Natka je u našich tak pak na vás konečně taky kuknu :confused:
30. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
Dobrý den...

Kubíčkovi přejeme krásné narozeniny, spokojenou maminku a tatínka :wink: a do Nového roku hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka,... no prostě od Všeho trochu :wink: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
týýýýý vado, mi už za měsíc budeme mít rok :confused: :confused: :confused:
30. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Já už na to rezignuju... Ještě večer zopakuju to, co jsem se do dneška naučila i s tím dneškem a zítra nanovo... Ještě že večer budou dávat na Primě můj oblíbený film s Bredíkem :dizzy_face:
30. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
Už jsme doma,Jani to zvládneš :slight_smile:
30. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Jo Vladi, to zvládnu, to vím. Nic jinýho se nepřipouštím. Ale je toho moc a už se mi docela dost stýská po Adamovi. uvidím ho až 7.1.. Ještě že tam Robert zítra jede a bude tam s ním až do prvního do večera.
30. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Aha tak to je doba bez něho :frowning2: a kde jste na silvestra ty se budeš učit a Robert je z malím?
30. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
Jj, já budu v Brně a za zvuku petard se budu učit co je to myšlení, jak ho dělíme atd :grinning:
Robert jede za Adamem do Jeseníku
30. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Nechci to teď zakřiknout, ale fakt mi pomáhá teď celekm dost. Navaří, uklidí, vypere, setře země. Sááákra, asi budu radši studovat dalších x let :grinning:
Najednou mu to jde a umí to. Někdy (je to ostuda), ale líp než já.... Ale to je proto, že to nedělá pořád :grinning:
30. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Tak to asi budeš muset studovat opravdu dalších X let ale je to tak chlapy to dělají jen opravdu zhřídka né jak mi každej den znám to u nás doma Pavlovi to taky jde.Nalila jsem si skleničku vlašáku je moc dobrej :slight_smile:
30. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Já mám nalitej TAPIZ - argentindký víno a je mňamkový. Přesně podle mýho gusta. Asi budu tajně chodit Robertovi do sklípku na Jarošku do vinné galerie :grinning:
30. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Mám trošku depku zas ten hnusnej silvestr jsem vždycky sama bez Pavla je klasika v práci většinou jsem byla se známýma na horách nebo u známých nebo kdysi s ním v práci a letos jsu doma s holkama nemám silvestr ráda
30. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak to vínko neznám :confused:
30. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Moje máti i sestra jsou pošuci.
Nechávala jsem u našich dárek pro Adama od mojí ségry, kterej jsem kupovala jakože za ségru. Moje máti to poslala ségře a ta to dala synovcovi. Super.....
Chápete to, jak jsem to napsalal? Jsem z toho celkem nasraná
30. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.