• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Ahoj!

Jani tak to se nedivím že seš nasraná. Co to bylo??
30. pro 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Luci, ten nejhlavnější dárek, kterej měl doplňovat všechny ostatní. Ta hasičská stanice.... Fakt ségra neuvažuje, ani máti. té se celkem nedivím, i když jsem to tam nechávala se slovy, že je to dárek pro Adama od Šárky a ještě jsme koukali na tu malou lego knížečku a já mamce i otcovi ukazovala, co dostane jako do sady od ségry. Ségře jsem říkala do telefonu, že Lukáš dostane dárky až po novým roce, až se uvidíme. když jsem mluvila se ségrou mezi svátkama, tak mi říkala, že se k našim stavoval švagr a dovezl dárky, co mu mamka dala. Všichni všechno věděli. Si připadám jak mickey maus se čtyřma prstama. Fakt zabednění. Přitom jsem ségře dávala na výběr, jestli pro Adama chce ty auta, nebo tu hasičskou stanici a sama mi řekla, že ten nejhlavnější dárek. Jsem fakt dost vytočená a bulím tady. Takže od ségry dostal Adam k vánocům a svátkům klasiku - HOVNO. Hlavně že si Lukášek hraje.... Ať jdou do hajzlu všichni.
Doufám, že to chápete, ale fakt mě to vytočilo a bečím tady.... Toto s těma lidma už není normální.
30. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Jani já tě zcela chápu taky se nám stalo loni něco podobného :angry:
30. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
A nemohla bys říct ségře ať koupí ještě jednu pro Adámka??
30. pro 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
Jani to je fakt pi*a... nezlob se na mě že jsem tak tvrdá, ale já ji potkat tak bych ji fakt třískla.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
nojo k nasrání jani teda fakt....
tak kristýnka asi jako první ofic slovo říká brmbrm :grinning: :grinning: ted sme vytáhli golfáč a kuba ji tu vozil a ona porád brmbrm :dizzy_face: aji když má auto tak to říká a když ju taháme po zemi tak taky dělá brmbrm už to teda říká clekem dlouho ale furt sem to brala jko nákou haluz ale asi ne
30. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
jako po zemi ju taháme na kobercu bo polštáři se jí to hrozně líbí aby ste si hned něco nemysleli :grinning:
30. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Jasně ať to ségra koupí ještě jednou
30. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
do toho se nám krásně posrala pračka vytekla..je tam prádlo který nejde vydělat a hlavně je to posratý :rolling_eyes: takže holky nemáte někdo valchu?? :grinning:
30. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
vy ju taháte po kobercu jo? a aspoň s kartáči na bříšku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň tak jsem to pochopila já... jako levná pracovní síla :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
jani a co ti na to ségra řekla?!?bych tam asi jela a vzala si to
30. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
já mám.... ale jen takovou maličkou žlutou... leda tak na ponožky :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Teessa nám se vysral mrazák krásnej vánoční dárek včera tu byl opravář 1600 kč to stálo bála jsem se že to bude víc
30. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
no já su zvědavá jak mi někdo na SILVestra pude otvírat pračku....
30. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
tož to máte taky dorbý :unamused:
30. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Terko, to nejde, Lukáš už si s tím hrjae a je z toho nadšenej. Teď jsem měla dvacetiminutovej hovor se ségrou. posrala to máti.
Lukáš přijel od našich, kde byl jen se švagrem, tam to dostal pod stromečkem od Ježíška a jak přijeli dom, tak se zavřel do pokojíčku a za ségrou přišel, až už měl všechno rozdělaný z krabice se slovy: "pomůžeš mi to maminko složit?" Jak to ségra viděla, tak věděla, že je zle. Ale její chyba byla, že mi to neřekla, že?
Co dostane Adam od ní, nevím. Asi ho "opije rohlíkem" nějakou blbostí. A já to chtěla do sady, když už jsem kupovala velitelský auto a velký auto ze stejné sady, že?
No výborný vánoce....

Terko, koukám, že u vás je to taky když se daří, tak se daří....
30. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Luci, teď prý nemá prachy.
30. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Amka právě po hlavě zahučela z křesla do stromku, rozbitá jen jedna baňka, ale řev jak sviňa.

Jani to je fakt na prdlačku. :angry:
30. pro 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
Jéééžiš, chudina malá... Není ji nic Luci???

Ale měli jste ten největší dárek pod stromečkem, ne????

Je to na prdlačku... Štěstí, že Adam tomu ještě nějak nerozumí a neví co je to pojem Ježíšek od mamky a taťky, Ježíšek od babičky a Ježíšek od tety. On ještě nemá pojem o Ježíšku vůbec. Jen stromek se mu líbí a v Jesu furt chodí a čuchá k němu. Mají živej smrček, ale jako nasere, to, že????
30. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Čau Brno !!!!!!!!!!!§

Kubíkovi vše nej nej

no já sem taky nakrknutá dostala sem k vánocům podprdu calvin clain za 1100kč a dneska sem ji šla vrátit protože obvod jak je tam guma se mi uplně zařezává do masa a mám rudý pruhy a taky mě kouše no a řekla mi že mi ji neveme že je určitě praná že to cítí a atd no takže jedině reklamace a to prej mi taky určitě neprojde byla nepříjemná ,přitom sem ji měla 2x na sobě ,a ještě no cedulka je taky zmačkaná,přitom je uplně nová no tak mám doma podprdu a je mi k hovnu,tak se přidávám do klubu :angry:
30. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Kdybych mu to dala už tenkrát, když to našel (jestli si pamatujete), tak bych udělala líp
30. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Monči a jakou máš velikost?
30. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Tě jezuch nemá v merku :wink:
30. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Oni to asi nechtějí vzít proto, že tam není ta visačka víš? Hajzlové jedni. Ale pokud je k tomu doklad, tak by to vzít měli, ne? a fakt jsi ji neprala?
30. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj Mony to to teda ježišek nějak špatně naměřil :unamused: ale zrovna včera říkali v telce kolik je reklamací a zboží na výměnu a bez problému je fakt že spodní prádlo nechcou vyměnovat.Já si radši vybrala podprsenky sama sedli mi dvě tak manža řekl at si vezmu obě dvě tak já jsu spokojená s ježuchem
30. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
mám 8Ob u všech podprd a ve všech je po obvodě guma a v poho a to mám jen z ca a jednu lepší a v poho a tahle fakt dost dřela i kouše a neprala byly sme u našich a peru dneska včera sme dojely domů a hned dneska sem to chtěla vyměnit a ona ze mě udělala jak kdyby ta podprda byla 2roky jetá ,prej tohle nemůže pověsit nošenou to chápu,ale jako přece když mě tlačí tak to nezjistim po 1minutě nošení ne
30. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Ať jdou do paďous... Jsou nasratý, že musej být mezi svátkama v práci smundy jedny....
30. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Mony to je kráva blbá..jedině to zkusit ještě jednou, když by tam byla jiná.
30. pro 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo a Amelka je v poho..už tady tlačí zelí :wink:
30. pro 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
a jak bylo v Praze Luci? A co autíčko? :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.