• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
No jo, zašmodrchalo. Ale nejlepší obrana je útok, takže jsem u toho všeho debil já... Ale co už. Ať mi houpnou na carevnu :wink: :grinning:

Hlavně že jak debil i matce i otcovi na ŠD ukazuju, že co ještě dostane Adam od ségry k vánocům do sady... Prostě jak u blbečků na dvorečku. A teď se mi zase zvedla tepovka. Kudla fix.

Nejsmutnější na tom je to, že ja znám ségru, tak to nechá vyšumět do ztracena... no uvvidíme...

Máti se ještě ani neozvala a popravdě, myslím, že se ani neozve. Ani ona, ani tata.

S tchýní si hlavu nelámej. Aspoň ušetříte za taxíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a budeš to mít blízko do postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
jj je mi to jedno, že budeme sedět na prdeli..ale spíš mě opět sere ten její ubohej přístup k věci :angry:

příště jani ,vše popsat černým centrofixem..
31. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Krásnýho Silvestra Holky,do Novýho roku 2010 at se Vám všem daří,hlavně hodně zdravíčka a at dětčky nezlobí,užijte si to dneska

Terezce vše nej nej nej k narozeninám
31. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ne, příště se s nikým na ničem domlouvat nebudu a nakážu jim, ať to nakoupí sami. Nezájem.... Ať si lámou hlavinky tím, co komu a co tamtomu. Ono je to pro ně lehký vyřešit to tím, že daj peníze (máti a ségra), něco nakup, nejlépe to i zabal a pak to dovez sem. Hovnajs. Ani mě nehne.

nejhorší na tom je to, že ta krabice ani nebyla zabalená Veru. Normoš tak jak jsem to dovezla od Terky dom, tak jsem to převezla k našim. No kdyby uvažovali oba dva, tak by je to trklo.

No ale radši dost o tom...
Mysleme na příjemnější věci. :grinning:
31. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
moni..vám taky přejem!!!!!!

jani..nekecej..nezabalenej jo..tak to je opravdu trknout mohlo..
31. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
díky Veru a moc se neopijte :grinning:
31. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Přííísahám nezabalenej :frowning2:
31. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
moni..to tu říkám pořád..já se neopíjím :grinning: :grinning: :grinning: spíš bych měla napomenout vás a Kašpárky :grinning: :grinning: ať zase neuděljí nějakou ostudu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
NÁS!!!!!!!!! takový hodný lidičky,neboj já je ohlídám :grinning:
31. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ne Veru, Ty se nepíjíš.... :grinning: Ještě zkus říct, že jsi se alkoholu nikdy netkla a pak nám řekni tu pohádku o té Červené karkulce :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Právě zápasím s Emoční inteligencí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
jani..jsen nepsal, že nepiju, ale že se neopíjím... :grinning: :grinning: si mě viděla někdy fakt ožralou :grinning: :grinning:

jo kašpárci sou hodní, ale nevím či ty jsi ta pravá na hlídání..bych to nechala na Matym :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Veru :angry: :grinning:
31. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Poky kemo, zapátrám v paměti, ju? :wink: :grinning:
31. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Holky moje, nejradši bych to oslavila se všema dohromady!!

Mějte dneska fajn večer, pořádně to přežeňte, šak je to jednou za rok!! :grinning: :grinning:

Do Nového roku ať se vyplní co si přejete!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Sem dneska nějaká dojatá, tak buď se něco děje :wink: , nebo už su definitivně jeblá do řepy. :grinning: :grinning: No a spíš teda to druhé. :grinning:

Mám vás rááda :dizzy_face: :cry: :grinning:
31. pro 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
moni..se přeci nebudeš celej večer přemáhat hlídáním..rozdej papuče, skleničky a talířky...nohy hore a ať si tam třeba válej kotouli Kašpárci jedni :grinning:
31. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
ježiš Lucy bude dojatá dneska no dostali sme kameru,tak vám to nahraju
:grinning:
31. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Jééžíš to néé já mám hlas jak Chip nebo Dale na kameře :grinning:
31. pro 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
Luci nebeč, nebo budu taky.... :wink:
Ale je to krásný..... :dizzy_face:

Jsem brečela dopolko. Mi volali kluci z Jesu a Adam teda pěkně rozvázal. Na otázku jak se má mi řekl Dobý mamííí a prej pusinkoval displej mobilu....
31. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Jani nech toho :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
to nevs aspon to bude mít grády :grinning:
31. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
luci..díky :dizzy_face: :dizzy_face: hezky nám to tu začíná..nostalgicky :grinning:..njn..jako každý rok
31. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
pryč s nostalgiíí to se pak blbě pije,dnes má bý veselo
31. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
jani..uff..bych to taky prořvala už je tam Aďa docela dlouho :cry: :cry: :cry:
31. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
mony :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ještě že tě máme :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Jj, docela dlouho a ještě bude. Do dneška jsem si to tak nějak ani neuvědomovala, ale co už, dali jsme se na vojnu, tak ji musíme vybojovat. Jen jsem se zařekla, že to takhle daleko už nenechám zajít :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
no copak sme nějaké hekalky,sme parta veselých bab ne,tak šup sem snima :slight_smile:
31. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
ee..hekalky ee
31. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Já to děcko propleskám ještě...zas je rozežraná..zhodila mi na zem kabelku a tím podělala rozprašovač na tom parfému. Kuva fakt už. :angry: :angry:

Tak mi jedeme směr Rousínov.

Holky ahóój!!
31. pro 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz
no vidíte to jo ,oni ji vezou do Rousínova se někdo má :slight_smile: ,to bude šou

Veru ano ee ee
31. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
A nedá se to nahradit jiným rozprašovačem Luci? Jenom tím šťuplíkem myslím
31. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.