• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
No mě to docela bavilo když to nebylo moc často teď jsem byla před třema týdnama po dlouhý době tak to bylo dobrý jsem zvědavá na plesy
31. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
V Blatničce jsem se pěkně zlila
31. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jasně když to nedeláš každej den taky jsem kdysi vypomáhala ale mít to jako práci denodeně to by mě nebavilo
31. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz
Proto vím o čem mluvíš
31. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz
Hmmm,já vím děkuji :slight_smile:
31. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
No nic zatím čau ještě se ozvu
31. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
mrdat!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ chlastejte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdraví václav :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 23:59  • Odpověz
tak milé dámy ať další rok, prolujete s grácii a ůsměvem..

NA ZDRAVÍ VŠEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. led 2010 v 00:00  • Odpověz
happy new year!!!!!!!!!!!!!!§
1. led 2010 v 00:01  • Odpověz
Krásný Nový rok 2010!!!!
1. led 2010 v 00:01  • Odpověz
taky zdravíme :grinning:
1. led 2010 v 00:03  • Odpověz
_Jééééééééééééééé tak vše nej do roku 2010
1. led 2010 v 00:11  • Odpověz
Hoooolkyyyyyyyyyyy stastny novy rok 2010!!! A nech je minimalne o 100% lepsi ako ten minuly :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 00:16  • Odpověz
at nám děti pěkně spinkaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! janča taky zdraví :wink:
1. led 2010 v 00:17  • Odpověz
Holky do nového roku jen vše nej
1. led 2010 v 00:40  • Odpověz
Ahoj..jak se máme v novém roce??
1. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Krásný první den v Novém roce, pyloušci...
...přeji Vám hodně štěstíčka, ještě víc zdravíčka, ať vždy máte poblíž nějaké to rameno na opření a náruč na objetí, ať je voda vždycky mokrá, nebe modré, ať máte vždy něco hezkého na sebe a něco dobrého do sebe a.... a ještě extra (vemu to podle abecedy):

* Janči (06) úspěchy ve škole :wink: a hlavně štěstíčko v soukromém životě a zdravého Adámka :dizzy_face:

* Janči (dzej) krásnou svatbu a zdravou Sabinku :slight_smile:

* Lucince krásné nové bydlení, ať to jde jako po másle ať na Vánoce jste už ve svým, všichni ve zdraví a o jednoho víc :wink: :dizzy_face:

* Markétce bezproblémový porod, krásné zdravé miminko (tentokrát holčičku :wink: ) a zdravého Kubíka :dizzy_face:

* Monči ať co nejdřív dostaví, ať je taky co nejdřív těhulka :wink: a zdravého Matyho :slight_smile:

* Peti klidný, pohodový (a rychlý) porod, na konci s krásným zdravým miminkem (chlapečkem :wink: ) a zdravou Barunku :wink: :dizzy_face:

* Terezce přeji pro dětičky spoustu zdravíčka, zuby ať nezlobí a míň maminčiných návštěv a víc těch co náladu spíš zvednou než srazí :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

* Verunce spoustu spokojených zákaznic, hodně zaměstnanou tchýni ať nemá čas chodit na návštěvy a zdravého Vojtíka :wink: :dizzy_face:

* Vlaďce (mazli) úspěchy v práci a zdravou Kristýnku :slight_smile:

...omlouvám se těm co jsem je neuvedla ale prostě VŠEM PYLOUŠKŮM přeji především zdravé děti, spokojené vztahy, vždycky nějakou tu kačku navíc a ať se tu za rok ve zdraví a ve stejném počtu (nebo o něco vyšším :wink: :grinning: ) zase sejdeme :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Včera jsem se sem už nedostala tak ještě maličko opožděně :pensive: :wink: přeji Terce všechno nejlepší a nejkrásnější k narozeninám :dizzy_face: :slight_smile:
1. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
holky ktasnej novej rok a hodne zdravicka a stesticka
1. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky...do nového roka prajeme všetkým zdravie, šťastie, lásku a pohodu .... Kristinka s maminkou :slight_smile:
1. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj kočky...

Peti, děkuji za přání... Až jsi mě rozslzela :dizzy_face:

A já Ti přeji, aby ten rok 2010 byl ještě lepčejší, než ten rok 2009.

Víc už není co psát, protože jsi to napsala všechno Ty :grinning:
1. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky, přejem všechno nejlepší v novém roce :dizzy_face: doufám, že se máte všechny dobře a dobře jste to oslavily :slight_smile: já jsem se přepila piňa colady, teda ehm bez rumu, ale mě to šíleně chutná :sweat_smile:
Peti děkuju :wink:
Terezce dodatečně vše nej k narozeninám :slight_smile:
1. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
dneska máme opět krásné počásko :pensive:
1. led 2010 v 16:29  • Odpověz
No jo no Veru, co nařveš..... :rolling_eyes: Spát by se v něm chtělo
1. led 2010 v 16:30  • Odpověz
DĚKUJU
1. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahooj holky :slight_smile:

Tery asi si mala narodeniny ze? Tak dodatocne vsetko najlepsie, prajem hodne zdravicka, stasticka a lasky, hodne deticky, poslusneho manzela a splnenie vsetkeho co si prajes :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 16:43  • Odpověz
jj jsem taky zachrupla...
1. led 2010 v 16:44  • Odpověz
děkuju mimi!!!!!!!!!!
1. led 2010 v 17:14  • Odpověz
tery..jsi dneska nějaká nemluvá..jen děkuješ :grinning: ..co se děje??
došel rum už i u vás?? :confused:
1. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Veru, ten jako první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.