• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: jako ta žena v slunce seno..vzala meč a řekla..dej sem prachy bídný červe :grinning:
2. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Mony..co jsi komu udělala????se tu porád oháníš ježíšem :grinning:
2. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
to očistuji tebe Veru :grinning:
2. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
jo tákkk..hmm, tak to bych se teda na oplátku měla jít pokřižovat a 10krát odčenáš..ZA TEBE MONY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
jsem se teda zas trefila... :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
Lékař propouští z léčebny alkoholika, gaye a kuřáka a říká jim: „Chlapi, jakmile uděláte ještě jednou to, za co jste tady byli, tak umřete!“
Vyléčení pokyvují souhlasně hlavou a jdou po ulici domů. Alkoholik ale nevydrží, zaběhne do putyky, dá si panáka a umře.Už jdou jen kuřák a gay. Kuřák na zemi uvidí vajgla a gay mu říká: „Zkus se pro něj ohnout a zemřeme spolu.“
2. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
"Jak to, že tvůj syn tak rychle roste?"
"To je jednoduché. Každý měsíc mu na stole zvedneme monitor počítače o 3-5 cm výše."
2. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
Tery :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sem se te´d pobavila u nás na únorovkách....asi víte kdo nám zamkl debatu před vánocama :grinning:
2. led 2010 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
nějaká známá paní? :grinning: a proč? :confused:
2. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
2. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Luci????? :confused:
2. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Přijde chlápek do hospody a nese sklenici, ve které má žábu. „Na co máš tu žábu,“ ptá se muž sedící vedle. „Umí nádherně orální sex,“ odpoví muž. Muž si žábu vypůjčí a vyzkouší to, nakonec ji dokonce odkoupí. Doma položí sklenici na stůl. „Co s tou žábou,“ ptá se manželka. „Nauč ji vařit a vypadni!“
Veru, jsem ti odepsala do té diskuze :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
Matka přijde do pokoje své dcery a najde jej prázdný, jen na posteli leží dopis.
„Milá maminko, je mi velmi líto, že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem. Našla jsem v něm pravou lásku. Měla bys ho vidět, jak je sladký se svým tetováním, piercingem, a především krásnou motorkou! Ale to ještě není všechno, mami, jsem konečně těhotná a Abdul říká, že budeme mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa. Chce mít se mnou hodně dětí... Když jsem zjistila, jak mi marihuana dělá dobře, rozhodli jsme se ji pěstovat i pro přátele, když jim dojde heroin, aby tak moc netrpěli. Doufám, že se najde lék na AIDS, aby se Abdulovi trochu ulevilo, on si to opravdu zaslouží. Nemusíš mít strach, je mi už 13 let a umím se o sebe dobře postarat. Doufám, že Tě budu moci brzy navštívit, abys poznala svého vnuka.
Tvá milovaná dcera.
P. S. Všechno je hloupost, jsem u sousedů. Chtěla jsem Ti jen říct, že jsou horší věci na světě než vysvědčení, které je v nočním stolku.
2. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
koukám, že Luci se přidala :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
Syn se chce oženit a nechal si vyhledat partnerku počítačem. "Synu, mně se zdá nevhodné, aby tvé manželství řídil stroj" zrazuje ho otec. "No a jak ty jsi se seznámil s maminkou?" "Normálně, vyhrál jsem ji v pokru."
2. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Paní rodí doma, když najednou vypadne proud. Lékaři nezbývá nic jiného než požádat pětiletého synka rodičky, aby jim svítil. Vše se zdaří, miminko je na světě a doktor ho plácne po zadečku. Malý syn s očima na vrch hlavy jen vydechne: „Správně, a teď druhou přes hubu, že tam vůbec lezl…“
:grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Manželka: " Táto, žene se bouřka, pojď se schovat!" -
"Neboj, do tebe neuhodí, ty už dávno nikoho nepřitahuješ!"
2. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
peti :confused: :confused: :sweat_smile: nějak nevím vo co go :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz
Přijde holčička do cukrárny a chce figurku miminka.
"A má to být chlapeček nebo holčička?" -
"Chlapeček!" - "A proč?" - "Víc čokolády!"
2. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Veru v mamulkách :wink: :grinning:
2. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
2. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
jupí..moje diskuze se dostala na přední stránku..už mám 2 nový kůže...

ještě nějakej vtip
2. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
kašli na vtipy a kup si krásnou luxusní košili
http://sz.aukro.cz/show_item.php?item=867297737
:wink: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
autor
Veru je mi jasný že to zavřou, ale stálo to za to, bo to s tím vzhledem, to sem se fakt chlámala až sem brečela.
2. led 2010 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz
to zavřou určitě ale aby to nezavřeli i tady :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
luci..a ono to bylo myšleno vážně...
2. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
autor
Ale jdi ty brepto
2. led 2010 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: znáš mě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.